Televisie
asielzoekerscentrum
'je zet geen Ghanese bij een Zuid-Amerikaansedat wordt knokken'
overiceEODSSSI
buitenland
Rudy Kousbroek, worstekoach
Dinsdag 16 juni 2009 I 35
07:10 Planet's fun
niest animals 08:05 The
bold and the beautiful
08:30 Trauma centrum
09:00 SUUS, jouw win
kel 09:15 Tommy tele-
shopping 12:00 Hart van
Nederland - Late editie
12:15 Shownieuws 12:45
Off Centre 13:10 Pla
net's funniest animals
13:35 Deopvoedpolitie
voordieren 14:00 Weg
misbruikers! 15:00 De
grote verhuizing 16:00
The Cosby show 16:30
According to Jim 16:50
The bold and the beau
tiful 17:10 Monk
07:30 Teleshop 7: Suer- 07:00 Teleshop 8: Tel
te 08:00 RTL Nieuws sell 17:10 De bruiloft
08:15 Teleshop 7 08:45 van... 17:40 Oprah Win-
RTL Nieuws 09:00 RTL freyshow
Z Nieuws 11:20 We
reldzaken 11:40 Ten
nis 12:00 RTL Z Nieuws
12:20 Moderne zorg
12:40 Tennis 13:00 RTL
Z Nieuws 13:20 Volvo
Ocean Race 13:40 Ten
nis 14:00 RTL Z Nieuws
14:40 Tennis 15:00 RTL
Z Nieuws 15:20 Weke
lijks gesprek met de mi
nister van Financiën
15:30 Tennis 15:50 We
kelijks gesprek met de
minister van Financiën
16:00 RTL Nieuws 16:05
RTL Z Nieuws 16:20
RTL Nieuws 16:25 RTL
Z Nieuws 16:40 Ten
nis 17:00 RTL Z Nieuws
17:45 Tennis
07:00 Disney feest 07:30
Move that body 08:00
Suddenly Susan 08:30
Hotel 09:00 Move that
body 09:30 Born2Cook
10:05 Tommy Teleshop
ping 11:05 Astro TV
13:10The Drew Carey
show 13:35 Roseanne
14:05 Friends 14:35 ER
15:35 Disney feest 16:00
The Drew Carey show
16:25 Will Sr Grace 16:55
Roseanne 17:20 What
I like about you 17:45
Suddenly Susan
VERONICA
09:00JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Kim Possible, Re
cess, The replacements,
Jackie Chan, Yin Yang
Yo, Pat and Stan, Fa
mous 5, Totally spies,
A kind of magic, Phine-
as St Ferb, The suite life
of Zack and Cody, Cas
per's griezelschool, Kim
Possible, Fillmore, Total
ly spies, World of quest,
Matt's monsters, Poke-
mon: Battle dimension,
Jackie Chan, Recess, Phi-
neas St Ferb
O
O
18:00 De grote verhui
18:35 Dr. Phil, talkshow
18:15 3rd Rock from
18:00
Sneak, filmupdate
zing, realityserie
the sun, comedy
18:20
Spin city, comedy
serie
serie
18:45 Charmed, fantasy-
18:45
According to Jim,
serie
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:00
De politie op je
19:30
Debbie's face
19:35 Ghost whisperer,
19:10
Will Grace, co
land - Vroege
hielen!, serie re
lift voor je huis,
dramaserie
medyserie
editie, nieuwspro
portages
woonprogramma
19:35
Friends, comedy
gramma
19:55
Married with
serie
19:20 Shownieuws -
children, comedy
Vroege editie, het
serie
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
20:30
Fast times at
20:30
Living proof, film-
20:30 90210, dramase
20:05
Off centre, come
cealityprogramma
Ridgemont High,
drama
rie
dyserie
20:30 NCIS, detectivese
filmkomedie
20:30
Rush hour 2, ac
rie
tiekomedie
21:30 NCIS, detectivese
rie (h)
21:25 Gossip girl, dra
maserie
22:30 Hart van Neder- 22:15 Private parts, film- 22:35 As the world
land - Late editie, komedie turns, soap
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws -
Late editie
22:20 Criminal intent,
dramaserie
22:10 Het Montre
al Just for laughs
festival, registratie
23:15 Helse plastische
chirurgie, reporta
ge
23:25 Oprah Winfrey 23:15 Conviction, dra- 23:10 Spin city, comedy-
show (h) maserie serie
23:40 Seinfeld, comedy-
00:15 Te dik: 190 kilo
00:25
RTL Poker: Euro
00:15
Saved
00:10
Ghost whisperer
00:10
Everybody hates
afvallen of dood
pean Poker Tour
01:10
Teleshop 8
00
Chris
gaan!
- Monaco
01:11
Sneak preview
01:00
Nachtprogram
01:05
Nachtprogram
01:10 Late Night
01:25
Teleshop 7
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
mering
01:26
Nachtlounge
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:00
Poker after dark
03:00
Sneks
land - Late editie/
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
Maar ondanks dit akkefietje heeft
het dorp het initiatief genomen
om asielzoekers bij het verenigings
leven te betrekken. Tijdens een
folkloristisch paardenfeest mogen
azc'ers helpen bij het opzetten van
het parcours. En de secretaris van
carnavalsvereniging de Heikneu
ters ontvangt asielzoekers in de ser
re met vlaai en het Heikneuter
clublied en zet de jongens in om
plantsoenen te schoffelen.
Bij vlagen tenenkrommende beel
den, zoals we het van Van Erp ge
wend zijn. Zelf hield Van Erp 'een
gevoel van hoop' over aan de opna
mes van de twee reeksen van Wel
kom in Nederland.
00
O
O
LD
K>
O
O
O
ro
o
O
KI
w
KI
UI
O
O
Welkom in Nederland: Zet een asiel
zoeker in!, 20.45 uur, Nederland
2.
In Welkom in Nederland ontvangt de Budelse carnavalsvereniging de Hei
kneuters asielzoekers. foto GPD
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Nu of nooit
18:30 Land van water
18:40 Regioned
19:00 Herhalingen
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:00
12:10 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 1000
Zonnen. 14:00 Thuis. 14:30
Cruiseline Caribbean. 14:55
Schimanski: Geschwister.
16:30 Eco house challenge.
17:00 Sporza: Wielrennen
- Ronde van Zwitserland. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode lo
per. 18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 1000 Zonnen.
20:00 Het weer. 20:05 F C. De
Kampioenen. 20:40 Verborgen
gebreken. 21:25 Koppen XL.
22:00 Villa Vanthilt. 22:50 Het
journaal laat. 23:11 KENO-
uitslagen. 23:12 Het weer.
23:15The bill.00:05 Derode
loper. 00:25 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
België 2
07:05 Rocket mijn raket. 07:15
Gawayn. 07:30 Disney's Dave
de barbaar. 07:50 Missy Mila.
08:00 Samson en Gert. 08:25
Sprookjesboom. 08:30 Go IV.
08:40 Lolmops. 08:50 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake zomer.
09:35 Lentebeelden. 12:00
15:29 KETNET. 15:30 Bumba.
15:35 Nellie en Cezar. 15:45
Engie Benjy. 15:55 Bol en
Smik. 16:10 Het zandkasteel.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Disney's Dave de barbaar.
17:15 Rocket mijn raket. 17:30
Gawayn. 17:45 George van de
jungle. 17:54 CANVAS. 17:55
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Zwitserland. 18:34 KET
NET. 18:35 Spring. 19:00 En
daarmee basta! 19:20 Disney's
Phineas and Ferb. 19:30 H20.
19:59 CANVAS. 20:00 Terzake
zomer. 20:40 De canvascrack.
21:15 Tournée générale. 21:40
Verloren land. 22:10 How does
your memory work? 23:05
Pulling. 23:35 Lux.
RTBF1
09:15 Télétourisme étranger.
10:00 Jardins et loisirs. 10:25
La ran<;on de I'amour. 11:53
Questions d'argent. 11:55
Table des terroirs. 12:05
Les feux de I'amour. 12:50
Weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:40
Weerbericht. 13:45 Télétou-'
risme quotidien. 13:55 Le
renard. 14:55 Inga Lindström:
La lueurdu destin. 16:30
Arabesque. 17:35 Tout le
monde veut prendre sa place.
18:28 Chaud devant. 18:30 Le
6 minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:20 Père
et maire. 21:55 Concours Reine
Elisabeth. 00:05 La fabuleuse
histoire des excréments.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
10:55 Minuscule. 11:05 Auto
mobile. 11:37 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la
vie. 12:05 Toute une histoire.
13:00 Tekenfilms. 13:50 Plaire
a tout prix. 14:45 Fortune
et trahisons. 15:35 C'est pas
sorcier. 16:01 lei bla bla. 17:15
Gloria, Wilma et moi. 17:35 Les
niouzz. 17:50 Air de families.
17:55 Toute une histoire.
19:00 Plus belle la vie. 19:25
Family mix. 19:55 Beursberich
ten. 20:05 Cube Zéro. 21:40
Screen agenda. 22:00 Medical
detectives. 22:22 D'art d'art.
22:25 Chaud devant. 22:30
Le 12 minutes. 22:45 KENO.
22:46 Weerbericht. 22:50
Beursberichten. 22:55 Du cöté
de chez Vian. 23:50 Doorlo
pende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15
Crimewatch roadshow. 11:00
Homes under the hammer.
12:00 House swap. 12:45 Cash
in the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Paarden-
koersen. 16:20 Nieuws en
weerbericht. 16:25 Martha
speaks. 16:35 Raven - The
dragon's eye. 17:05 Richard
Hammond's blast lab. 17:35
Blue Peter. 18:00 MySay. 18:05
Newsround. 18:15 The weakest
link. 19:00 Nieuws en weerbe
richt. 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders. 21:00
Holby City. 22:00 Occupation.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 The world's
fastest Indian.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Doodle
Doo making moments. 08:00
Freefonix. 08:25 Newsround.
08:30 Hider in the house.
09:00 Mortified. 09:20 Sam
and Mark's guide to dodging
disaster. 09:30 Big and Small.
09:40 Bob the builder: Project
build it. 09:50 3rd and bird.
10:00 Poetry pie. 10:05
Lazytown extra. 10:25 Mister
Maker. 10:45 Harry and Toto.
10:55 Telly tales. 11:05 Jakers:
The adventures of Piggley
Winks. 11:30 In the night gar
den. 12:00 Seasonal snapshots.
12:20 Let's write a story. 12:40,
12:50 Emotional literacy. 13:00
The daily politics. 13:30 Wor
king lunch. 14:00 Coast. 14:05
The magnificent showman.
16:20 Paardenkoersen. 18:15
Escape to the country. 19:00
Eggheads. 19:30 Flog it! 20:00
Coast. 21:00 Great British
menu. 22:00 Mary Queen of
charity shops. 23:00 In the
firing line. 23:30 Newsnight.
00:15 Weerbericht. 00:20
Cricket.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 heute.
10:03 Goldschmuggel nach
Virginia. 12:00 heute mittag.
12:15 ARD-Buffet. 13:00
ZDF-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 17:00 Tagesschau urn
fünf. 17:15 Brisant. 18:00 ARD
vor acht. 19:45 Wissen vor 8.
1j9:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Elvis und
der Kommissar. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43 Das
Wetter im Ersten. 22:45 Der
Dokumentarfilm: Söhne.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Alisa - Folge deinem Herzen.
11:15 Forsthaus Falkenau.
12:00 heute mittag. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Küchenschlacht.
15:00 heute - Sport. 15:15
Tierische Kumpel. 16:00 heute
- in Europa. 16:15 Alisa - Folge
deinem Herzen. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:05
SOKO Köln. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Die
Rosenheim-Cops. 20:15 ZDF
Royal: Die Fürsten von Monaco.
21:00 Frontal 21.21:45 heute-
journal. 22:12 Weerbericht.
22:15 37°. 22:45 Markus Lanz.
23:45 heute nacht. 00:00 Neu
im Kino: State of play - Stand
der Dinge, van Kevin Macdo-
nald. 00:05 Der steinerrie Kreis.
Discovery
07:40 Junkyard wars: Jet trikes.
08:30,08:55 Fifth gear. 09:20
Street customs: The royal Ro
ver. 10:15 Massive machines:
Submarines. 10:40 Overhau-
lin'. 11:35 Nextworld: Future
metro. 12:30 How do they do
it?: Gold/Escalators/Golf clubs.
13:00 How do they do it?: Tun-
nelling/Tèa/Moüntain bikes.
13:25 Smash lab: Long range
lifeboat. 14:20 Mega builders:
Sinking wings. 15:15 American
hotrod: '59 Corvette. 16:10
American chopper: Silver State
choppers. 17:05,17:35 Beetle
crisis. 18:05 LA Ink: Orbi's
secret. 19:00 Mythbusters:
Shattering subwoofer. 20:00
Oil, sweat and rigs. 21:00
Industrial junkie: Roads. 21:30
Industrial junkie: Rubber. 22:00
Dirty jobs: Floating fish factory.
23:00 Destroyed in seconds.
23:30 Shocking survival videos:
Sea cave rescue. 00:00 Vermi-
nators: Hollywood roaches.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Megastructu-
res: Ice breakers. 13:00 Rescue
emergency: Avalanche. 14:00
Predator CSI: Alien ice bear.
15:00 Foreign Legion: Tougher
than the rest. 16:00 Hollandse
husky's: Van underdog tot
wereldkampioen. 17:00 Don't
tell my mother...: Iran. 17:59
Animal SOS. 18:00 Talking
to animals. 18:30 Zoo tales.
19:00 By any means: Turkey to
India. 20:00 Earth investigated:
Colliding continents. 20:59
Undercover Tuesday. 21:00 Fo
reign Legion: Tougher than the
rest. 22:00 America's hardest
prisons: Life after lockdown.
23:00 Don't tell my mother...:
The Balkans. 00:00 By any
means: Turkey to India.
TMF
09:00 Sascha's battle of the
ballenjongens. 09:20 De video
theek. 12:00 TMF Pure. 13:00
10X. 14:00 Willy de stad uit.
15:00 Barry Paf serveert. 15:30
Your chart. 16:30 Kijk dit nou
live. 17:30 Hollywood Buzz.
18:00 Freerunning. 18:30 De
videotheek. 19:40 Sascha's
battle of the ballenjongens.
20:00 Your chart. 21:00
Gamekings. 22:00 TMF rockt.
23:00 De videotheek. 00:00
Midnight.
MTV
10:40 MTV Breakfast club top
10.11:30 M is for music. 15:30
Made. 16:25,16:50 My super
sweet 16 UK. 17:20,17:45 The
hills. 18:10 America's next best
dance crew. 19:05 Pimp my
ride international. 19:30 Run's
house. 20:00 Brooke knows
best. 20:25 Cribs. 20:50 Room
raiders. 21:20 A double shot at
love. 22:10 Viva la Bam. 22:40
Rob Big. 23:05 Wildboyz.
23:30 Jackass. 00:00 After
hours.
TV 5
08:45 Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15 7 Jours
sur la planète. 09:45 Cöté
jardin. 10:10 TV5Monde I'info.
10:15 Télétourisme. 10:45 Des
chiffres et des lettres. 11:10
Tout le monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5Monde I'info.
12:05 Les escapades de Peti-
trenaud. 12:30 Plus belle la vie.
12:55 Rêves d'hötels. 13:00
Rumeurs. 13:25 Les 10 ans du
cabaret. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Raboliot. 15:30 Tous a la
brocante. 16:00 Nieuws. 16:30
Narcotrafic. 17:30 Questions
pour un champion. 18:00
Nieuws. 18:20 L'invité. 18:30
Le journal de l'éco. 18:35 Ru
meurs. 19:00 Temps présent.
20:00 Zwitsers nieuws. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Le grand
Charles. 23:00 Nieuws. 23:10
Afrikaans nieuws. 23:30 Mots
Eurosport
08:30 YOZ. 09:30 Voetbal.
11:00 Wielrennen: Dauphiné
Libéré. 12:30,13:30 Voetbal:
WK 2010.14:30 Voetbal.
16:00 Wielrennen: Dauphiné
Libéré. 17:30 Voetbal: WK
2010.18:15,19:15 Artistiek
biljarten. 20:15,21:00 Boksen.
23:00 Autosport: Rally. 00:00
Autosport.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Inside Africa.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
14:30 World report. 15:00
World business today. 16:00
Your world today. 17:30 World
sport. 18:00 International desk
19:00 Your world today. 19:30
TalkAsia. 20:00 Quest means
business. 21:00 International
desk. 22:00 Connect the world
with Becky Anderson. 23:00
BackStory. 00:00 The situation
room.