Rossi dicht bij honderdste CP-overwinning De goedkoopste autoverzekering BenZeker van Nederland? Kerkhove tijd een dubbelpartner Lesley Kerkhove moet nog steady Sluiter overleeft eerste ronde Rosmalen Clijsters klopt Krajicek in demonstratiepartij Murray is klaar voor Wimbledon Coureur Simon maakt blunder van jewelste op circuit van Barcelona. 32 Maandag 15 juni 2009 T nrl Ai r 1/rtrl/K/Mrrt ROSMALEN - Lesley Kerkhove mag tot haar grote verrassing deelne men aan het dubbeltoernooi van de Ordina Open. De Zierikzeese kreeg een wildcard van de organisa tie, maar moest nog wel een part ner vinden. Die vond ze ook, net op tijd. Kerkhove: „Mijn coach heeft ieder een gevraagd en uiteindelijk vond hij de Belgische Kirsten Flipkens om vijf voor twaalf Hij is toen het hele park over gerend, want om twaalf uur moesten de aanmeldin gen binnen zijn." Het gelegenheidskoppel speelt in de eerste ronde tegen de Franqaises Sophie Lefevre en Aurelie Vedy. ROSMALEN - Tennisser Raemon Sluiter heeft van zijn officiële ren tree in Nederland een mooi feestje gemaakt. De 31-jarige Rotterdam mer won gisteravond bij het Ordi na Open in Rosmalen zijn eerste partij in het ATP-circuit sinds zijn vrijwillige afscheid zestien maan den geleden. Hij versloeg in de eer ste ronde de Spanjaard Daniel Gi- meno-Traver in twee sets: 6-2 7-5. Sluiter speelt in de tweede ronde tegen de winnaar van het duel tus sen de Cyprioot Marcos Baghdatis en de Spanjaard Tommy Robredo. De laatste is als tweede geplaatst. Sluiter kreeg voor het grastoernooi op het Autotron een wildcard. ROSMALEN - Kim Clijsters heeft de slag op de tennisbaan alweer aar dig te pakken. De Belgische, terug na een pauze van ruim twee jaar, maakte gisteren op de openings dag van het Ordina Open korte metten met Michaëlla Krajicek. De demonstratiepartij, die wegens de regen met een vertraging van vijf uur begon, was binnen amper een uur afgelopen: 6-1 6-3. Krajicek, winnares in Rosmalen in 2006, krijgt bij het Ordina Open nog een herkansing. Ze speelt in de eerste ronde tegen de Italiaanse Sara Errani, de nummer 42 van de wereld. Clijsters komt in Rosma len niet uit in het hoofdtoernooi. LONDEN - De Britse tennisser An dy Murray heeft gisteren het grastoernooi op de Queen's Club in Londen gewonnen. Murray ver sloeg in de finale de Amerikaan Ja mes Blake in twee sets: 7-5 6-4. Murray was als eerste geplaatst in het toernooi dat als voorbereiding geldt op Wimbledon. De Duitser Tommy Haas won het grastoernooi van Halle gewonnen. Hij was in de finale verrassend te sterk yoor de Serviër Novak Djoko- vic: 6-3 6-7 6-1. Magdalena Rybari- kova pakte de titel in Birmingham. De Slowaakse versloeg in de eind strijd de Chinese Li Na: 6-0 7-6. De service van Lesley Kerkhove liet tijdens de eerste ronde van de kwalificaties in Rosmalen te wensen over. Ze sloeg negen dubbele fouten, waarvan drie in één game. foto Roeland van Vliet BARCELONA - Valentino Rossi heeft gisteren zijn 99e GP-overwinning in de WK wegrace behaald. De Ita liaanse motorcoureur deed dat in Barcelona. Rossi bleef op het glad de circuit van Catalonië zijn Spaan se Yamaha-teamgenoot Jorge Lo renzo voor. De Australiër Casey Stoner (Ducati) eindigde als derde. In het WK-klassement staan de drie precies gelijk in punten, ze hebben er allen 106. Rossi's 99e victorie was er één om te onthouden. De finale van de ra ce was vol spanning. In de laatste ronde was er drie keer een wisse ling op kop. Rossi sloeg op fraaie wijze toe met een inhaalmanoeu vre in de laatste bocht. In de 250cc-klasse ging het er min der spannend aan toe. De Spaanse kijkers kregen daar wel een over winning uit eigen land. Alvaro Bautista, rijdend op een Aprilia, passeerde de finish zeven secon den eerder dan zijn eerste achter volger, de Japanner Hiroshi Aoya- ma. In de 125CC was wel spektakel. De winst ging naar de Italiaan Andrea Iannone (Aprilia), die echter profi teerde van een blunder van de Spanjaard Julien Simon, die vanaf pole was vertrokken. Simon sloeg een klassieke flater door te denken dat hij had gewonnen. Met nog een ronde te gaan was hij in de veronderstelling dat hij bij het pas seren van de finish de race op zijn naam had geschreven. Juichend nam hij gas terug, waarna hij ver baasd toezag hoe Iannone hem met een noodgang passeerde. BenZeker.nl vergelijkt en helpt u op weg!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62