Ïf Familieberichten (J) dlensenlinq.nl Overleden Jan Klap 16 I Maandag 15 juni 2009 kijk ook op We missen je in alles wat we doen, je warmte en je woorden. Je humor en blijmoedigheid die bij elkander hoorden. Je keek ons altijd lachend aan, je hield zo van het leven. Nu moeten we leren zonder jou te houden van dit leven. Met pijn in ons hart, maar met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn man, onze pa en opa Frans Gerardus Jonkman echtgenoot van Maria Frieda Dietrich ★Terneuzen, 24 juni 1938 t Gent, 12 juni 2009 Terneuzen: Terneuzen: Breda: Mies Jonkman - Dietrich Irene Jonkman Hubert Legrand Maaike Floortje Alex Jonkman Esther Jonkman - van Anrooij Carlijn Jeroen Jan van Galenstraat 90 4535 BX Terneuzen De samenkomst waarin we afscheid nemen van Frans wordt gehouden donderdag 18 juni om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve pa, jouw aardse reis is beëindigd. Het werd donkerder. Voordat jouw kaarsje werd gedoofd liet je het nog even helder schijnen, je leerde ons de "kracht van loslaten Dank je, wijze ziel. Ga maar, geniet nu van je nieuwe reis. Een reis vol liefde, vrijheid en licht, je hebt 't verdiend, je hebt 't echt verdiend. Dag pap. We houden van je. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Jij was voor ons een waar voorbeeld. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Gustaaf Antoon Vermeulen Guus in de leeftijd van 74 jaar. Gina Vermeulen Tonny Vermeulen en Els Boussen Anouk Terneuzen, 12 juni 2009 Correspondentieadres: Bachlaan 182 4536 GG Terneuzen Vader is opgebaard bij het uitvaartcentrum, Rooseveltlaan 6 Terneuzen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 19 juni om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. De Heer is mijn herder. Hij laat mij rusten in groene weiden en voert mij naar vredig water Psalm 23; la, 2 In "De Leystroom" te Breda is, gesterkt door het H. Sacrament van de Zieken, overleden onze beminde mede zuster Zuster Hedwigis Josepha Eugenia Fassaert Franciscanes van de congregatie "Alles voor Allen Geboren te Hontenisse, 13 augustus 1916 Geprofest, 2 februari 1948 Overleden, 13 juni 2009 Namens familie en medezusters Zr. Felix van der Borgt, algemeen overste Mgr. Hopmansstraat 2 4817 JS Breda De uitvaartliturgie, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gevierd in de kapel van Maria Mater Dei, Mgr. Hopmans straat 2 te Breda, op donderdag 18 juni om 11.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. Begraafplaats "Zuylen", ingang via Tuinzigtlaan 11 te Breda. Op woensdag 17 juni is er om 19.00 uur in boven genoemde kapel een avondwake. "Haar leven was geven Bedroefd, maar vol goede herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Elisabeth Neeltje Capelle-van Duivendijk in de leeftijd van bijna 92 jaar. Wij zijn het personeel van "In 'tOpper" dankbaar voor de liefdevolle verzorging. To Versendaal-Capelle Adri Versendaal Dirk Capelle Willy Capelle-Pankow Lydie Wiebrens-Capelle Sam Wiebrens kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, 13 juni 2009 Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Molenstraat 50 4311 ED Bruinisse Woensdag 17 juni zal erom 13.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. Psalm 23 Na een zorgzaam leven en een periode van afnemende gezondheid is, in de leeftijd van 96 jaar, uit ons midden weggenomen onze schoonzus en tante Cornelia Christina Geldof Grijpskerke 18 augustus 1912 Middelburg 12 juni 2009 We danken het verzorgend personeel van Swerfrust en het "Gasthuis", afdeling Singel, voor de goede zorgen aan onze tante gegeven. Namens de familie: H.C.Westveer Correspondentieadres: H.C. Westveer Leliestraat 37,4332 TK Middelburg De dienst van Woord en Gebed, waarin wij het leven van tante Cor willen herdenken, zal gehouden worden woensdag 17 juni om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voor de dienst is er nog gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend willen wij om 14.00 uur tante Cor begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij willen elkaar ontmoeten na de begrafenis in het uitvaartcentrum H. Jobse. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. In de schemering van haar leven is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Lena Mommaas-Kruit Vlissingen, 13 april 1918 Middelburg, 14 juni 2009 Weduwe van Willemtinus Kruit Tjakske en Peet Marleen Josephine t Ella en Andre t Kinderen en kleinkinderen De afscheidsdienst wordt gehouden op 18 juni om 13.15 uur in het Uitvaartcentrum Monuta De voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het bovengenoemde uitvaartcentrum Wij bedanken het verzorgend personeel en de vrijwilligers van het Gasthuis Middelburg afdeling Watertoren. Correspondentieadres: Schubertlaan 3 4384 LL Vlissingen. Voor jou ging sterven niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. De lege plek doet ons veel pijn, maar in gedachten zul je voor altijd bij ons zijn. Na een kortstondig ziekbed, is rustig ingeslapen onze vader, schoonvader en opa 26 maart 1925 Oost- en West Souburg 14 juni 2009 Vlissingen sinds 10 februari 1998 weduwnaar van Johanna van Meel Oost-Souburg: Oost-Souburg: Oost-Souburg: Jannie en Sjaak Cevaal-Klap Arno en Veronique Eric en Danielle Elly en Jan Bil-Klap Jacco René Johan Klap Onze dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar het personeel van de afd. palliatieve zorg vari "Ter Reede". Correspondentieadres J.J. Klap, Zeelandiaplein 2, 4388 BD Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 juni van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ark" aan het Oranjeplein (naast de kerk) te Oost-Souburg. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht van het plotselinge overlijden van onze oud-directeur Peter van 't Sant Wij wensen Truus, familie en vrienden veel sterkte toe. Team, MR, ouders, leerlingen en oud leerlingen van basisschool 't Noorderlicht, Soes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54