fllensenlinq.nl familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden kijk ook op Catharina Janse-Niewenhuijse Pieter Maas - Piet - www.scu.nu D(\ www.dominicus.nl Colofon Familieberichten 18 I Maandag 15 juni 2009 "Zend HEER' Uw licht en waarheid neder" Met hartelijk leedwezen delen wij u mede, dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder echtgenote van Hendrik Janse in de gezegende leeftijd van 86 jaar. Middelburg: H. Janse Lewedorp: Middelburg: 's- Gravenpolder: Leusden: Hoogvliet: Vlissingen: Middelburg: Leida Janse Koos Janse Jan Janse Maaike Janse-Murre Ada Janse-Janse David Janse Wilma Lans-Janse René Lans Ko Janse Lilian Janse-van der Weele André Janse Kleinkinderen en achterkleinkinderen 12 juni 2009 Zorgcentrum "Eben-Haëzer", Kamer 19 Briandlaan 2, 4334 GP Middelburg Mijn vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen maandag 15 juni van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. dinsdag 16 juni om 10.30 uur in de ontmoetingsruimte van "Eben-Haëzer", waarna om 11.45 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Met droefheid geven wij u kennis dat onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina fansc-Nieuwenhuijse op de leeftijd van 86 jaar is overleden. Middelburg: Oost-Souburg: Middelburg: Turnhout (B): Oost-Souburg: Waddinxveen: A. Dingemanse-Niewenhuijse P. Dingemanse (in herinnering) H. Beekman-Niewenhuijse (in herinnering) D. Beekman (in herinnering) C.Polderdijk-Niewenhuijse L. Polderdijk I.). Flipse-Niewenhuijse C. Flipse J. Niewenhuijse M. Niewenhuijse-Willemsen P. Niewenhuijse D. Niewenhuijse-Kloosterman J. Niewenhuijse (in herinnering) A.Niewenhuijse-Lamain Middelburg, 12 juni 2009 Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig geven wij u kennis dat mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Cornelia Pieternella de Blaeij op de leeftijd van 79 jaar geheel onverwacht is overleden Othene Terneuzen Kloosterzande Terneuzen C.P. Maas-de Blaeij Henk en Joke Maas-Bareman Mirella Saskia Rina en Theo Roels-Maas Jochem en Fanny Mandy Peter en Ellen Maas-Willaert Jeroen Niels 13 juni 2009 Brugstraat 21, 4533 PE Terneuzen. Donderdag 18 juni is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zoals de vlinder aangetrokken door de zon ontstijgt aan haar cocon zo bevrijdt haar ziel zich van het aards gewicht opgaand naar het eeuwig licht. Jannigje Koppelaar Janneke Gorinchem, 3 augustus 1956 Middelburg, 11 juni 2009 Frans Huijsman Nicolaas Koppelaar Maria van Kekerix t David Koppelaar en Ria Koppelaar-Kornet Hans Koppelaar Ditte Koppelaar Nico Koppelaar t Willem Koppelaar Jan Koppelaar en Lucia Edang Mario Scherpenisse Herman Koppelaar en Dorrit Koppelaar-Mortensen Marcella Koppelaar Karin de Bruin-Koppelaar en Ton de Bruin Marcus Koppelaar Astrid Koppelaar Agoon Koppelaar Anoushka Koppelaar en Annelies van Dalen Neven en nichten Correspondentieadres: H. Roland Holstlaan 15a, 4481 DG Kloetinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 15 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 16 juni om 14.00 uur in de aula op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Middelburg, waarna er gelegenheid is tot condoleren in de condoleanceruimte op de begraafplaats. Verdrietig, maar met fijne herinneringen en dankbaar voor haar liefde en zorg, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve mama, onze oma en ouwe oma Cornelia Teuna de Wild Corrie in de leeftijd van 91 jaar. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden van 'Duinoord voor de liefdevolle zorg en aandacht aan haar besteed. Goes: J.A.H. Schiewold-Noordhoek Nieuwerkerk: Erwin en Quinny Lisa, Quindy, Kaj Thoien: Annique en Edo Raymond, Ilse Zierikzee: Kirsten en Dave Jesse Keano Burgh-Haamstede, 12 juni 2009 Zorgcentrum 'Duinoord', kamer 102 Correspondentie-adres: Fam. ten Voorden-Schiewold Touwslagersdreef 46 4691 LV Thoien De crematie zal plaatshebben dinsdag 16 juni om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. 15 juni 1999 15 juni 2009 In liefdevolle herinnering Mevrouw C. Kramer-Hujszoon Peter, Astrid, Caroline en Dennis 15 juni 1999 15 juni 2009 Mam, 10 jaar alweer Er gaat geen dag voorbij dat ik niet aan u denk. Peter - DOMINICUS GEDENKTEKENS Een gedenksteen, urn of urn- graf zorgt voor een persoon lijke, speciale herinnering aan een dierbare. Bij Dominicus vertalen wij uw wensen in natuursteen, RVS of glas. Voor ieder budget is er een mogelijkheid. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mai; een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanl?fe|ft.a:v. opgegeven advertenties ijgt 'onisch E-mail pzcfamilieberichten@wegenefnieu Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 ia.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.i Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20