toch iets bijzonders' EXTRA INGEKOCHT G2D Q0 Rekro GRANDIOZE HEERLIJK ZONNEN IN MALGRAT SCHOOLTASSEN tijdens de braderie 19 en 20 juni School De Lichtstraal viert jubileumfeest Jongen opgepakt voor vernieling schutting Rijbewijs kwijt na dronkemansrit Slachtoffer roof loopt hersenschudding op w Maandag 15 juni 2009 1 5 Dorianne Clouvel beheert met haar man René Kalverboer de camping in Middelburg: „De best gedraineerde camping van Zeeland." foto Lex de Meester Lekker op vakantie naar Malgrat de Mar met ver blijf in hotel Sorra d'Or. Een goed verzorgd hotel gelegen in het centrum en nabij het strand. De verzorging is op basis van volpension. 10-daagse busreis vertrek: 19 - 22 en 26 juni al vanaf... Exclusief 25,- Royal Class toeslag 8-daagse vliegreis vertrek: 20 - 23 en 27 juni al vanaf... !0 - 23 en 27 juni Voor meer informatie, prijzen per data en andere reisduur, kijk op: www.rekro.nl of bel 010-4142233 Red het Sprookjesbos en win 7 x 700 Eftelingprijzen Vind de Kroon terug in Nederland! Verzamel t/m woensdag alle 12 letters en ganaarwww.efteling.com f^gjpllsfg; ®conveRse O Samsonlte WESTKAPELLE - Basisschool De Lichtstraal in Westkapelle viert de ze week het bestaan van honderd jaar christelijk onderwijs in het dorp. Vrijdag is er ter afsluiting van de feestweek een reünie (van 18.00 tot 24.00 uur). Hierbij wordt een jubileumboek gepresenteerd en is in de school een tentoonstel ling. Deze is nog de hele zomer te zien in kerkgebouw Moria aan de Markt in Westkapelle (elke vrijdag van 16.00 tot 20.00 uur). MIDDELBURG - Een 17-jarige jongen uit Middelburg is zaterdagavond door de politie aangehouden om dat hij bij een woning aan de Bui- tenhove in Middelburg een schut ting had vernield. De jongen bekende na zijn aan houding dat hij de schutting had vernield en is vervolgens onderge bracht in Torentijd. Omdat hij be reid bleek de schade te vergoeden is hij zondagochtend weer vrijgela ten. VLISSINGEN - De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag het rijbewijs van een 30-jarige Vlissin- ger ingevorderd nadat de man na een dronkemansrit was aangehou den. De man had bijna drie keer te veel gedronken. Op de Pr. Hendrik- weg was hij met zijn auto in de berm beland. Hij reed vervolgens een verkeersbord uit de grond, klapte op een vluchtheuvel en schampte een lantaarnpaal. De au to kwam uiteindelijk tot stilstand tegen betonblokken in de berm. VLISSINGEN - Een 52-jarige Vlissing- se vrouw is gisteren rond 1.30 uur in haar woonplaats van haar tas be roofd. De vrouw liep in de Koren bloemlaan toen twee mannen op een fiets naast haar kwamen rij den. Eén van hen stapte van de ba gagedrager en rukte de tas uit haar handen. De Vlissingse verzette zich, kwam ten val en liep daarbij een hersenschudding op. In de tas zaten enkele tientallen euro's, een gsm en rookwaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 17