Familieberichten fnensenlinq.nl JuülKurn Dverleüsfj ft Lieve (o)pa (o)ma ra 28 I Zaterdag 13 juni 2009 kijk ook op 15 i' Gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk! Carlo, Daniela, Centino, Chiara, Luca Edwin, Monique, Boaz, Sem, Zias Het is bijna zover... Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van onze buurman Jan Aarnoutse Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. v.d. Broek Fam. Harinck Fam. W.J. Bommeljé Fam. J. Bommeljé Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht maar ondanks je verlies van de strijd om het leven heb je ons in al die jaren ontzettend veel gegeven voor ons was je een kei enig in je soort in onze harten, onze verhalen leef je onverstoorbaar voort. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, ónze vader en trotse opa Johannes Augusta René Asselman "Hans" echtgenoot van Emmy van de Velde Sas van Gent t Biervliet 13 augustus 1947 12 juni 2009 Biervliet: Emmy Asselman-van de Velde Ilzendijke: IngeenLuc Aidan Temeuzen: Eric en Petra Eva Anna Correspondentieadres; Oude Poorte 5 4521 A) Biervliet De afscheidsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 17 juni om 11.30 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28 C te Temeuzen. Wilt u. indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Zorgzaam en vriendelijk niet op eigen gewin bedacht Een mens dichtbij ons Een mens om van te blijven houden. Lieve opa voor altijd in ons hart Gerhard en Mattie Romy, Dave, Jens Jacqueline en Nico Martijn, Dennis Riandaen Wilfred Nerena Karin en Ronald Mirjam en Costijn Heel verdrietig, maar dankbaar voor alle goede jaren die we samen mochten beleven, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Herman Cornelis Barendse Wageningen, 18 juli 1928 Oosterland, 11 juni 2009 C.J. Barendse-Steenpoorte Markt 5 4307 AN Oosterland De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal dinsdag 16 juni worden gehouden in de Jodocuskerk van de Hervormde Gemeente, Torenplein 1 te Oosterland, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorps huis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Na jaren lange vriendschap hebben we plotseling_afscheid moeten nemen van onze goede vriend Herman Barendse Adrie Louw Maatje Aly en Albert Suze en Henny Bruinisse, juni 2009 Na jarenlange vriendschap hebben we afscheid moeten nemen van onze goede vriend Herman Barendse Koos en Betsie van den Houten joke van den Houten Lian en Leo van Nieuwenhuijze en kinderen Oosterland, 11 juni 2009 Ma, Oma, O-o-ma-ma 99 jaar Onafhankelijk zijn, haar streven en struikelblok. Elize Hermine Boogert-Rudolph - Lies - Weduwe van Johan Paul Boogert Garut, 18 september 1909 Goes, 10 juni 2009 Jan en Jos Patty en Ulbe Carlijn t en Guus t Jefke en Wim Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Elzenstraat 13 4.462 BS Goes Als u nog even bij haar wilt zijn, kan dat zaterdag 13 juni tussen 15.00 en 16.00 uur in haar kamer, nummer 13, in 'Randhof''s-Heer Elsdorpweg 18 te Goes. U bent welkom om samen met ons afscheid van haar te nemen dinsdag 16 juni om 14.00 uur in de aula van rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zullen we haar om 15.00 uur naar de begraaf plaats in Goes begeleiden waar ze bij haar man Jo begraven zal worden. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren, elkaar te ontmoeten en herinneringen aan Lies te delen in de 'Wierlinden', Kattendijksedijk 19 te Goes. Lies hield van bloemen. Wij hebben het verdrietige bericht ontvangen dat de vader van Niels en Esther den Hollander is overleden. Wij wensen hen en de naaste familie de komende tijd veel sterkte toe. Leerlingen, team, Activiteitencommissie, M.R. van de St. Petrusschool Schoondijke ij Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve neef Leo Huibers Wij wensen Pautje veel sterkte toe. A.van Roon J.A. van. Roon-van den Berg W. van den Berg H. van den Berg-de Jonge Bruinise, 10 juni 2009 Met verslagenheid namen wij Jcennis van het overlijden van onze zeer goede vriend Leo Huibers We wensen Pau heel veel sterkte met het grote verlies van haar lieve man. Lijdie Ronde-Bout en familie Geschrokken zijn wij van het plotselinge overlijden van onze trouwe en betrokken medewerker Leo Huibers Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte toe. Het bestuur en de medewerkers van de Stichting Brusea (Visserijmuseum en Oudheidkamer) n.d. Th. Ketting B. van Lange voorzitter secretaris Bruinisse, 10 juni 2009 m Ik kan gaan slapen zonder zorgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 vers 3 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend geven wij bedroefd kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve, zorgzame man, onze lieve pa en trotse opa Abraham Hendrik Lagendijk Bram echtgenoot van Janny Lagendijk-van Ham ■ft 20 juni 1926 f 11 juni 2009 Het leven heeft hem losgelaten, wat hij tot het laatste toe krachtig heeft vastgehouden. Krabbendijke: J.A.P. Lagendijk-van Ham Middelburg: Zina Lagendijk Christian Dees Ricardo Dees Tholen: Ema Boot-Lagendijk Komé Boot Harald Anne-Rose -Oostweg 83,4413 BS Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 15 juni 2009 om 13.15 uur in 'DeRancke', Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar dokter Wulffelé voor de goede begeleiding. Indienwij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve opa, wat zullen we je missen! Christian, Ricardo, Harald, Anne-Rose

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 86