I»opkop m fnensenljnq.nl Familieberichten L JuiMauÉ Piet Mast Annie Mast-Cortvriendt Ovsrlsdari Lieve (o)pa (o)ma 28 I Zaterdag 13 juni 2009 SP' - „SP Gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk! Carlo, Daniela, Centino, Chiara, Luca Edwin, Monique, Boaz, Sem, Zias Het is bijna zover... 1969 2009 Vandaag zijn onze (o)pa (o)ma en 40 jaar getrouwd Dennis Jacqueline Debby Dominique, Wenzel Yzana WHE- -a# Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht maar ondanks je verlies van de strijd om het leven heb je ons in a! die jaren ontzettend veel gegeven voor ons was je een kei enig in je soort in onze harten, onze verhalen leef je onverstoorbaar voort. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Johannes Augusta René Asselman "Hans" echtgenoot van Emmy van de Velde Sas van Gent t Biervliet 13 augustus 1947 12 juni 2009 Biervliet: Emmy Asselman-van de Velde ljzendijke: Inge en Luc Aidan Terneuzen: Eric en Petra Eva Anna Correspondentieadres; Oude Poot te 5 4521 A] Biervliet De afscheidsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 17 juni om 11.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28 C te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Heel verdrietig, maar dankbaar voor alle goede jaren die we samen mochten beleven, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Herman Cornelis Barendse Wageningen, 18 juli 1928 Oosterland, 11 juni 2009 C.J. Barendse-Steenpoorte Markt 5 4307 AN Oosterland De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal dinsdag 16 juni worden gehouden in de Jodocuskerk van de Hervormde Gemeente, Torenplein 1 te Oosterland, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorps huis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Na jaren lange vriendschap hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze goede vriend Herman Barendse Adrie Louw Maatje Aly en Albert Suze en Henny Bruinisse, juni 2009 Ma, Oma, O-o-ma-ma 99 jaar Onafhankelijk zijn, haar streven en struikelblok. Elize Hermine Boogert-Rudolph - Lies - Weduwe van Johan Paul Boogert Garut, 18 september 1909 Goes, 10 juni 2009 Ian en Jos Patty en Ulbe Carlijn t en Guus t Jefke en Wim Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Elzenstraat 13 4462 BS Goes Als u nog even bij haar wilt zijn, kan dat zaterdag. 13 juni tussen 15.00 en 16.00 uur in haar kamer, nummer 13, in 'Randhof's-Heer Elsdorpweg 18 te Goes. U bent welkom om samen met ons afscheid van haar te nemen dinsdag 16 juni om 14.00 uur in de aula van rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zullen we haar om 15.00 uur naar de begraaf plaats in Goes begeleiden waar ze bij haar man fo begraven zal worden. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren, elkaar te ontmoeten en herinneringen aan Lies te delen in de 'Vierlinden', Kattendijksedijk 19 te Goes. Lies hield van bloemen. .En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, har telijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Richard Aloys Marie de Bruijn echtgenoot van Angeline Geertruida de Bruijn-Crooy Hulst, 21 april 1934 t Terneuzen, 12 juni 2009 Axel: Meity de Bruijn-Crooy Axel: Ria de Bruijn Jorn én Ghyslaine Axel: Rob de Bruijn en Marcel van Beveren Axel: Karei de Bruijn en Anja Naessens Timo, Laurens Heerlen: Richard en Mariska de Bruijn-de Poorter Axel: Angeline en Hans Koekkoek-de Bruijn Dewi, Rowan De Weistede 97, Axel Correspondentieadres: van Halllaan 1,4571 VD Axel U kunt afscheid nemen van Pa in het rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op dinsdag 16 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op woens dag 17 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de dienst kunt de familie persoonlijk condo leren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van Meester Peter Hij was sinds begin dit jaar bij ons op school en al zeer geliefd en vertrouwd bij de kinderen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens Ouderraad, MR en kinderengroep 7 8 van de Samuëlschool, Kerkwerve Hij leefde zijn leven op zijn manier Ondeugd zijn grootste deugd Altijd op reis Niet wetend waarheen Een leven van verdriet en vreugd In gezelschap van zijn diertjes, maar ook alleen. Onze wegen scheiden zich nu even en al is het veel te vlug Straks aan het eind van onze bestemming zien we elkander terug. Ik voel je in mijn armen Ik voel je in mijn huid Al zou ik nog zo schrobben dat gaat er nooit meer uit.... Weggerukt uit ieders midden "veel te jong", maar het leven gaat gewoon door. je blijft in ons hart. Daar waar je hoort. Angelo (Ang) Haverbeke in de leeftijd van 26 jaar Zijn ma: Mieke Girolami en Alfred van Viegen Zijn trotse broer: Cassandro Zijn kleine zusjes: Charissa, Charique Zijn pa: Ronny Haverbeke en Hilde Zijn zus: Kimberley Correspondentieadres: Nieuwendijk 82,4571 LK Axel Angelo is Overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta Terneuzen aan de President Rooseveltlaan 6, 4536 GZ te Terneuzen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 18 juni om 14:00 uur in het crematorium aan de Bellamy straat 28c, 4532 CP te Terneuzen. Vertrek van het uitvaartcentrum om 13:30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diepgeschokt zijn wij dat na een tragisch ongeval onze vriend Mark is overleden. We wensen Martine, Esther en Niels en verdere familie veel sterkte toe. Cornie en Marianne Eline, Stephanie en Mariëlle Wij hebben het verdrietige bericht ontvangen dat de vader van Niels en Esther den Hollander is overleden. Wij wensen hen en de naaste familie de komende tijd veel sterkte toe. Leerlingen, team, Activiteitencommissie, M.R. van de St. Petrusschool Schoondijke Het overlijden van Mark den Hollander de zoon van onze ouderling mevrouw Miep den Hollander-Lammens heeft ons diep geraakt. Wij leven mee met haar en de kinderen en allen, die hem na stonden en wensen hen veel kracht toe en mensen, die hen steunen in hun verdriet. Kerkenraad van de Protestantse gemeente te Schoondijke-Waterlandkerkje en de Hervormde gemeente te Groede Zorgzaam en vriendelijk niet op eigen gewin bedacht Een mens dichtbij ons Een mens om van te blijven houden. Lieve opa voor altijd in ons hart Gerhard en Mattie Romy, Dave, Jens Jacqueline en Nico Martijn, Dennis Rianda en Wilfred Nerena Karin en Ronald Mirjam en Costijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70