Familieberichten SSéiuliriM het einde van onmogelijke wensen. Doe ideeën op en ontwerp je eigen uitvaart op Monuta.nl d fl1ensenlinq.nl Monuta kijk ook op Johanna Kempe-de Nooijer -Jopie- Danker Polderman Laurens van der Meer Lina Polderman Luc Sturm MAREA Uitvaartbegeleiding Uitvaartverzorging 32 I Zaterdag 13"juni 2009 0 t- Voor de vele blijken van vriendschap, liefde en medeleven die wij mochten ontvangen tijdens het leven en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Elizabeth Adriaanse-Adriaanse zeggen wij u hartelijk dank. Vogel-Adriaanse 1. M. Vogel Klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, juni 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader, opa en overopa Adriaan van Dalen zeggen wij u hartelijk.dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, juni 2009 Als de draad wordt afgesneden. Een jong leven terugaan de natuur gegeven. Eindelijk de rust die je zocht. Verdriet en leegte zijn hiervoor het heden. De grote belangstelling en het medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon en broer Alexander van den Broeke Hebben een diepe indruk op ons achtergelaten en zijn voor ons een enorme steun geweest in deze moeilijke periode. Langs deze weg willen wij u onze dank betuigen. Namens de familie: Van den Broeke-Eversen Vlissingen, juni 2009 Ad Geschiere 13 mei 2009 staat voor ons in het teken van mooie woorden, bloemen en een overweldigende belangstelling. Ook de blijken van medeleven in de dagen daarvoor en daarna zijn van onschatbare waarde. Wij willen u allen hiervoor oprecht bedanken. Wil Geschiere-Witte Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2009 De hartelijke wijze van medeleven die wij, zowel per soonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van Cornelia Griep-Kriekaard tante Cor heeft ons erg gesteund. Wij zeggen uhiervoor hartelijk dank. lohn en Conny Kriekaard Michel en Inge Danny en Paulien Krabbendijke, juni 2009 Voor de vriendschap tijdens haar leven en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder betuigen wij onze dank. Namens de familie, Addy Meijer-Kempe Vlissingen, juni 2009 Zoveel kaarten, brieven, telefoontjes... Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele steunbetuigingen die wij ontvingen na het over lijden van mijn vader, schoonvader, onze opa, en mijn overgrootopa Andries van Luijk Onze dank daarvoor is groot. Nellie en Jan Deurloo-van Luijk Jolanda en Edwin Koole-Deurloo Niels Soes, juni 2009 Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, (schoon)vader en opa hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze hartelijke dank Kapelle, 13 juni Uit aller naam: 2009 A.A. (Aagtje) Polderman-Bliek De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Rigtsje Tannetje de Witte-de Rijcke heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Wij danken u daar hartelijk voor. ]an en Hannie de Witte-Moelker Thea en Adri van Eijzeren-de Witte Johan de Witte en kinderen Westkapelle, juni 2009 Het heeft ons veel steun gegeven, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven voor en na het overlijden van Hiervoor onze oprechte dank. Greet Monica en Hans Finn, Kaj Jeroen en Nora Max Vlissingen, juni 2009 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belang stelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van onze lieve Zus en Tante Neeltje Dieleman - Nel - weduwe van Leunis Marinus Oele Onze bijzondere dank gaat uit naar de verpleging en medewerkers van "Stichting Werkt Voor Ouderen" respectievelijk de afdelingen Thuiszorg en Palliatieve Zorg van Woonzorgcentrum Ter Reede te Vlissingen voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Namens de familie, De heer en mevrouw G. Hoeve-Aanstoot Zierikzee, juni 2009 "You are always on my mind" Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, moeder en oma zijn wij u bijzonder dankbaar. Kees Polderman Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, juni 2009 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Beppie Rooze-de Kok betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Johan Rooze Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2009 en laat het heden het verleden vol herinneringen omhelzen Kahlil Gibran Ontroerd door uw warme medeleven gedurende het ziekbed van mijn dierbare echtgenoot, onze lieve vader en trotse opa Zeeland als ook bij zijn afscheid in de Onze Lieve Vrouwe kerk te Vlissingen en de periode daarna, willen wij u oprecht dank zeggen. Hieruit putten wij veel steun, moed en kracht. Marie-José Sturm-Koning Kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, juni 2009 bachweg 2 1 middelburg tal. 0118 4.6 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl r id-'T.A r~- fyjf'- f "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient... Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per .dag bereikbaar MajoorWerf 5, 4374 CA Zoutelande. 'el: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 Kijkop monuta.nl/ideeenopdoen of bel 0800 - 023 05 50.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60