ff) mensenlinq.nl t Familieberichten 30 I Zaterdag 13 juni 2009 kijk ook op Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen, na een kortstondig ziekbed, mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa Gerrit Cornelis Prins echtenoot van Louwerina de Bree in de leeftijd van 70 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Grijpskerke: L. Prins-de Bree Grijpskerke: Kees Prins Meliskerke: Nelly de Wolf-Prins Daan de Wolf Florieneke Gert Aart-jan Goes: Jaap Prins Ans Prins-Minnaard Heidi Meliskerke: Liesbeth Prins 11 juni 2009 Reigershöutstraat 27 4.364 BA Grijpskerke Op maandag 15 juni is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid tot condoleren in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op dinsdag 16 juni om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Tot onze droefheid is onverwachts overleden onze zwager en oom Gerrit Cornelis Prins Vlissingen: C.Benschop-de Bree A. Benschop t Grijpskerke: W. de Bree t Vlissingen: J. de Bree Grijpskerke: I. de Bree L. de Bree-van de Werf Borssele: E. de Bree R. de Bree-Krijger Grijpskerke: A. de Bree T.L. de Bree-Westveer neven en nichten Plotseling is overleden onze altijd behulpzame buurman Gerrit Prins Piet en Lenie Jos en Esther Marie Koos Ab en Margaret Simon en Suus Fransje Dota Grijpskerke, 12 juni 2009 Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, mijn zorgzame moeder en oma Cornelia Kuzee echtgenote van Adriaan Willem van Zweden Geboren 22 oktober 1925 Overleden 11 juni 2009 Tholen: A.W. van Zweden Bergen op Zoom: W.A. van Zweden R.K.M. deRoovere Tholen: Arian en Sandra Verbrandestraat 41 4691 CL Tholen De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 16 juni om 13.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in het uitvaartcentrum. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis, dat vrij onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve oudste zus en schoonzus Cornelia van Zweden-Kuzee Familie Kuzee Neven en nichten Krabbendijke, 11 juni 2009 Volkomen onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzoon en zwager Peter van't Sant Soes: M.C. Duijnhouwer G. Duijnhouwer-Scheepsma Bovenkarpsel: Frans en Lisette Soes: Jan en Riek Hoeilaart: Hans en Marlies Soes: Annetteen Wilbert Haarlem: Pieter en Silvia Neven en nichten Soes, juni 2009 Jouw naam staat geschreven in de palm van Sods hand. Intens verdrietig zijn we bij het onverwacht over lijden van onze collega en meester Peter van 'tSant Peter werkte al langere tijd op CBS Jan Wouter van den Doel en CBS Samuel. We hebben genoten van zijn humorvolle omgang. We missen hem erg. We wensen zijn vrouw Truus, kinderen en naaste familie toe dat ze in de liefde van mensen de nabijheid van Sod mogen ervaren. Namens bestuur, directies, collegae, leerlingen en ouders van Radar, Vereniging voor PCO Schouwen Met veel verdriet hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van Meester Peter Hij was sinds begin dit jaar bij ons op school en al zeer geliefd en vertrouwd bij de kinderen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens Ouderraad, MR en kinderengroep 7 A 8 van de Samuëlschool, Kerkwerve Het ontbrak je niet aan moed om te vechten want je vond het veel te vroeg Niemand kon voorkomen dat je lichaam langzaam wegkwijnde Weg alle hoop, weg alle verwachtingen Sterk en trots, zo lang je kon tot het niet langer ging, je kracht was op! Wij zijn erg verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van Magda Koppejan-Reijnhoudt mijn geliefde schoondochter; onze geliefde schoonzus en echtgenote van onze oudste broer Jaap; tante van onze (klein-)kinderen Levina Koppejan-Willeboordse en Jaap Koppejan (in liefdevolle herinnering) Lieneke en Hans joeryConor jasper Piet en Willy Isjah Olmo Merel Tamo Sjaak en Arleta Donata Maggie. Annelies en Peter Dyon jari MathildeenTaco Vivian Oscar Oost-Souburg, 11 juni 2009 Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en trotse oma Magdalena Pieternella Koppejan-Reijnhoudt Magda Breskens, 10 juni 1949 t Oost-Souburg, 11 juni 2009 'Oost - Souburg: Jaap Koppejan Vlissingen: Joram Vlissingen: Jeroen en Myrna Lisa Anne Beukenstraat 4 4388 PE Oost - Souburg Op haar verzoek zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Voorbereid op het einde en tevreden met het leven dat zij heeft gehad, is op 92 jarige leeftijd toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn zus en onze tante Apolonia Jacomina Zuidhof -Leu- Goes: H.A. Zuidhof P. Zuidhof (in herinnering J. Zuidhof (in herinnering Rilland: J.D. Kalle-moison Johan Ronald Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van St. Maarten in de GroeAfd. 3, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 12 juni 2009 De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 17 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er achter in de kerk gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32