tegen verrommeling Golfevenementen voor goede doelen Twee jeugdhonken officieel geopend direct beschikbaar: Topsecretaresse Man mishandelt taxichauffeuse (58) ten dat) niet geptvzaeld, ia een dag- niet geleefd w Zaterdag 13 juni 2009 [27 Middelburg tot in de kleinste details ontworpen en afgewerkt door onze eigen vakmensen Grenadierweg I 7b Middelburg www.baderie.nl MIDDELBURG - In Middelburg zijn gistermiddag twee jeugdhonken of ficieel geopend door wethouder Albert de Vries. Eerst was er de opening van het nieuwe jeugdhonk De Veerse- poort, aan de Fazantenhof (krui sing Nassaulaan-Veerseweg). Een uur later, nadat een deel van het aanwezige gezelschap zich per bus had verplaatst naar het winkelcen trum in Dauwendaele, werd het opgeknapte jeugdhonk hier hero pend. Voor en na de openingen waren er demonstraties van onder meer rap, breakdance en panna- voetbal. Met Schoeversopleiding, voor 24-32 uur, m-„A1| spreekt VIAVOX vele talen meer informatie: 0118 630130 MIDDELBURG - Een 58-jarige Mid delburgse taxichauffeuse is gister middag mishandeld door een auto mobilist. De vrouw kreeg volgens de politie 'wat onenigheid met een medeweggebruiker'. Toen zij, met passagiers in haar taxibus, op het Seisplein stond te wachten voor het rode licht stapte de man uit zijn auto, trok het portier van de taxi open en stompte de vrouw in gezicht en maag. Door de mis handeling liep zij een hersenschud ding op. De politie zoekt getuigen (telefoon: 0900-8844). C) www.lekkerpuzzelen.nl DOMBURG - De Rotary Club Wal cheren houdt vandaag en komen de dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag weer een (boeren)golf- evenement om geld op te halen voor twee goede doelen. Burge meester Rob van der Zwaag van Veere opent vanochtend om 11.00 uur op het terrein van de Dom- burgsche Golf Club het golftoer- nooi. Dit jaar wordt geld opge haald voor de uitzending van een plastisch chirurgisch team naar Ambon en voor het dagverblijf voor gehandicapte kinderen 'Lente kind' in Oostkapelle. Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag wordt op een weiland van familie De Visser aan de Klooster- weg 2 in Aagtekerke het boeren- golftoernooi 'Aagtekerke Open' ge speeld. Woensdagavond van 18.00 tot 21.30 uur houdt Stichting Sa menwerking Vlissingen-Ambon hier een Molukse avond. Uroloog John Vriesde en oogarts Fokert Te gelberg vertellen over hun ervarin gen met medische hulpprojecten op Ambon. Er is onder meer ook Molukse muziek en dans. Het is de bedoeling dat met het op gehaalde geld in november een team plastisch chirurgen naar Am- bon kan om daar kinderen met ha zenlippen te opereren. O www.3agtekerkeopen.info en www.vlissingen-ambon.nl De Grandpa Nick Sessieband brengt vanavond de voorstelling Anniversary, ter gelegenheid van het 200-jarig bestaan van de schouw burg. Maximaal honderd PZC-lezers kunnen voor de halve prijs (geen 20 maar 10 euro pp) naar binnen als ze deze bon inleveren aan de kassa van de schouwburg. Voor een verhaal over het optreden, zie www.pzc.nl/cultuur. Per bon maximaal twee toegangskaarten met korting. Inleveren kan voor aanvang van de voorstelling die om 20.00 uur begint. Bel om te reserveren 0900 3300033 (€0,45 p/g).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 29