Tour.for Online uzelf en uw bedrijf presenteren Jndernemer Banen Medewerker Afspraken Sr Informatie m/v .klassieke Rijd de tour van je leven Q> JobTrack.nl 'II Hl Ziekenhuis Walcheren meld je nu gratis aan op www.deOndernemer.nl Ben jij op zoek naar een leuke vakantiebaan? Dan zijn wij op zoek naar jou! 30 augustus t/m 6 september www.tourforlife.nl of bel 088 36 65 461 20 I Zaterdag 13 juni 2009 Kijk ook op De Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren hebben hun diensten Personeel Organisatie, Finance Control, Bestuursonder- steuning, Facilitair bedrijf en Medisch Facilitair Bedrijf samen gebracht in de Stichting samen werking ondersteunende dien sten Zeeuwse Ziekenhuizen. Deze stichting vormt het ge meenschappelijk servicecentrum voor beide ziekenhuizen en ver leent haar diensten onder de werknaam ServiZZ. Voor de Huishoudelijke Dienst (locaties Goes, Vlissingen en Zierikzee) zoeken wij per direct een enthousiaste: Manager Huishoudelijke Dienst M/V U organiseert, coördineert en geeft richting aan de activiteiten binnen de Huishoudelijke Dienst. U bent verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering en voor het realiseren van de doelstellingen voor deze afdeling. Het accent van de functie ligt op resultaat gerichtheid en op het procesgericht aansturen van de afdeling in samenhang met de overige onderdelen binnen het Facilitair Bedrijf. U beschikt over HBO werk- en denkniveau aangevuld met een managementopleiding, u heeft ruime werkervaring in een leidinggevende functie en u bent klantgericht, proactief, daad krachtig en kostenbewust. Wij bieden een dienstverband voor gemiddeld 36 uur per week, voor bepaalde tijd (namelijk voor de duur van 2 jaar), onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. De salarisindi catie van het functieprofiel is voorlopig geïndiceerd volgens FWG schaal 60 (minimaal 2.505,- en maximaal 3.906,-). Verdere functie-informatie is te verkrijgen bij de heer S.Verschoor, sectorhoofd Facilitair Bedrijf, telefoonnummer (0113) 23 42 44. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermel ding van het vacaturenummer ZZ 09.44 vóór 26 juni 2009, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mailadres: solliciteren.goes@zzlnd.nl. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN Het laatste ondernemersnieuws uit uw regio Uw eigen ondernemersnieuws plaatsen Eenvoudig nieuwe klanten vinden 6 8 Et, SHL-Groep is in de regio Zuid-West-Nederiand een belangrijke speler in de eerstelijnsgezondheidszorg. Met ruim 700 gemotiveerde medewerkers verzorgen wij onder andere bloedafname bij patiënten en analyseren wij patiëntenmateriaal in ons modern ingerichte laboratorium. Tevens verrichten wij een scala aan functieon- derzoeken (o.a. ECG, Echo; Longfunctieonderzoek, Oogfoto, Mftl en Botdichtheidmetingen) en onderhouden wij oproepsystemen voor chronisch zieken (bv. diabetes). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Altijd al willen werken in een vooruitstrevende, dynamische organisatie waarin collega's open en informeel met elkaar communiceren, samenwerken en ruimte is voor een lach? Wegens groei van de. organisatie zijn wij per direct op zoek naar een: 32-36 uur per week Functie-inhoud De afdeling Afspraken Informatie bestaat uit een professioneel, klantgericht team van 16 collega's. Je staat op deze afdeling patiënten, huisartsen, verloskundigen, praktijkon dersteuners en doktersassistentes telefonisch te woord. Je plant afspraken in voor patiënten en geeft uitleg over de functieonderzoeken. De huisartsen en verloskundigen informeer je over de uitslagen van functieonderzoeken en laboratoriumanalyses. Ook beantwoord je vragen over onze dienstverlening en prikposten. Hét telefooncontact omvat een groot deel van je dagtaak, de overige tijd besteed je aan licht administra tieve werkzaamheden. Wij zoeken Een collega met een afgeronde MBO opleiding tot analist of doktersassistent, je ziet het als een uitdaging om onze klant telefonisch te woord te staan en de vraag of opdracht van de klant adequaat af te handelen. Hierbij houd je oog voor een juiste balans van efficiëntie en klantvriendelijkheid, je kunt goed onder druk wer ken en beschikt over goede sociale vaardigheden. Je hebt ruime ervaring met MS Office en beschikt over een goede telefoonstem. Je vindt het prettig om te werken binnen een dynamische afdeling en bent een echte "duizendpoot". Wij zorgen dat jij"... - Werkt bij een professionele organisatie, die zich graag ontwikkelt in de zorg; - Deel uitmaakt van een informeel team van medewerkers, die voor elkaar klaar staan en samenwefken om onze organisatiedoelen te bereiken; - Flexibel bent qua werkuren; - Een prettige werksfeer om je heen hebt; - Goede studiemogelijkheden krijgt; - Een salaris verdient conform CAO-Ziekenhuizen; - Een eindejaarsuitkering krijgt van 5% over het bruto jaarsalaris. Gaat jouw bloed sneller stromen... Indien je voldoet aan het profiel nodigen wij je van harte uit om te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties kun je mailen naar Dersoneelszaken@shlbreda.nl of richten aan SHL, t.a.v.: Personeelszaken, Postbus 228, 4870 AE Etten-Leur. Voor meer informatie, kun je contact opnemen met Lydia van Welsenes via 076-5029138 Op bovengenoemde afdeling zijn wij namelijk op zoek naar een enthousiaste vakantiekracht. Je werkzaamheden zullen bestaan uit onderdelen van bovenge noemde functie. Volg jij een opleiding tot doktersassistente of analist en ben jij voor 32-36 uur beschikbaar in de periode 13 juli tot 15 september 2009, reageer dan snel! Stuur je motivatie voor deze vakantiebaan en je CV naar personeelszaken@shlbreda.nl Kijk voor meer informatie ook op www.shlbreda.nl. a m 'X Klim een week op de fiets voor Artsen zonder Grenzen J ARTSEN ZONDER GRENZEN TOURf ILIFE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20