media
nooit gaan vervelen
47
'Het uitdiepen van een karakter, een liefdesscène spelen en een gevecht zijn de
kersjes op de taart Cote de Pablo speelt Ziva David in 'NCIS'
to
to
to
media@wegener.nl
024-3650570
Zaterdag 13 juni 2009
07:05 Vinger aan de
poot 07:35 Planet's fun
niest animals 08:00
Tommy teleshopping
09:00 David Maasbach
09:55 Detuinruimers
10:55 Burgers' Zoo:
drukte in de dieren
tuin 11:20 SBS 6 Sport:
Spaansvoetbal-Bar-
^a TV 11:50 SBS 6 Auto
sport 12:50Teletrends
14:50 Shownieuws 15:10
Droomhuis in de zon
16:00 Schat, ik heb ons
huis verbouwd! 17:00
Verbouwen verkopen
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 08:45
Car tracks 09:30 Wieler-
Iand10:00 Vis TV 10:30
Ik begin voor mezelf
11:00Tulpenrallye 11:15
Nissan GT Academy
11:45 RTL GP: Rally Re
port 12:15 RTL GP: Mo-
toGP - Catalonië (race)
15:00 RTL GP Masters
of Formula 3 16:15 RTL
GP: Dutch Power Pack
16:45 RTL GP: Seat Eu
rocup (Spanje) 17:00
Truck St Tractor Pulling
17:30 Volvo Ocean Race:
Stoere mannen, hoge
golven
07:00Teleshop8:Tel
sell 17:10 Fashion trix
17:40 Design Ine
07:05 Gok's fashion fix
08:05 Make me a super
model 09:15 Make me a
supermodel 10:15 Tom
my Teleshopping 11:15
Astro TV 13:20 Het
Blok V 15:20 Poor little
rich girls 15:45 One last
dance17:40Gok'sfa-
shionfix
VERONICA
- 09:05 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer The suite life
ofZackand Cody, Kid
versus kat, Phineas
Ferb, Rangers, World
of quest, Casper's grie-
zelschool, The replace
ments, Matt's mon
sters, Fillmore, Famous
5, Totally spies, Kim
Possible, Pokemon: Dia
mond and pearl!, Jimmy
two shoes, Jackie Chan
18:00 De grote verhui
zing, realityserie
18:00 Gek op wielen,
autoprogramma
18:30 RTL Transport
wereld, transport
programma
18:05 Friday night
lights, dramaserie
18:40 Doe-het-zelf-
date, datingpro-
gramma
18:00 The Fresh Prince
of Bel-Air, come
dyserie
18:55 De grote beurt,
automakeover-
show
19:00 De 25 meest ko
mische momen
ten aller tijden,
overzicht
19:00 RTL Autowereld,
autoprogramma
19:30 Mr. Bean, come
dyserie
19:00 Huisdokter, reali
tyserie
19:30 Huisdokter, reali
tyserie
19:35 Extreme home
makeover
19:35 Border security,
realityserie
20:30 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
20:00 RTL GP: Indy-
Car Series 2009
- Texas, samenvat
ting
20:30 Knight rider
2009, actieserie
20:00 Gastineau girls,
realityserie
20:30 Bijstand in de
liefde, datingpro-
gramma
20:30 Medium, mis
daadserie
20:35 NCIS, detectivese-
21:30 Undercover in
Nederland, un-
dercoverprogram-
21:20 Cobra 11actiese-
21:55 TV Makelaar, hui
zenmagazine
21:25 The listener, dra
maserie
21:25 Numb3rs, mis
daadserie
22:30
Hart van Neder- 22:15 The 4400, sf-serie
22:50 Urban legend, 22:20 Smallville, drama- 22:20 Wanted, actiese-
land - Late editie
horrorfilm serie rie
22:45
Piets weerbericht
22:55
Reportage: Be
kentenissen van
een seriemoor
denaar
23:55 The real Blair 23:05 Andromeda, sf-
Witch, documen- serie
taire
23:10 Criminal intent,
dramaserie
01:00 Late Night
00:00
Rescue me
00:39
Teleshop 8
00:05
Medium (h)
00:00
Veronica poker
00:55
Teleshop 7
00:40
Sneak preview
01:00
Nachtprogram
01:05
Nachtprogram
00:56
Nachtlounge
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
mering
03:00
Sneks
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:35
Nachtprogram
05:30
Car tracks
land - Late editie/
mering
Shownieuws (h)
04:05
Hart van Neder
land (laat) (h)
o
O
oo
io
O
ro
o
O
to
23:15 Threshold, sf-serie
O
geworden. In de aflevering waarin
ze bijna sterft, moest ik kanten
van haar karakter laten zien, die ik
nog niet eerder tegenkwam, om
een voorbeeld te_noemen. Angst,
het gevoel van kwetsbaarheid. Dat
is heerlijk om te doen, op zo'n ma
nier gaat NCIS nooit vervelen."
De meligheid slaat regelmatig toe
op de set, zegt de actrice. Afgelo
pen week nog had tegenspeler
Mark Harmon (NCIS-baas Jethro
Gibbs) stiekem een kakkerlak in
haar waterflesje gestopt. „Hij
dacht: 'ze ziet dat wel als ze het
flesje oppakt'. Maar nee, ik zet het
aan mijn mond en begin flink te
lurken. Waarop Mark met een
noodsprong bij me was. Toen heb
ik het even op een gillen gezet."
NCIS, Veronica, 20.35 uur.
Cote de Pablo (derde van rechts) met de rest van de cast van NCIS.
foto Art Streiber
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Trugkieke. Herh
18:10 De Zeeuwse Top 40.
Herh
18:20 Wie nu? Herh
18:30 De kunstkeet. Herh
18:40 Nu of nooit. Herh
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Feratel beelden. 10:00
Lichtpunt. 11:00 De zevende
dag. 13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Half uur na
tuur. 14:05 It's love I'm after.
15:35 Clips. 15:45 Vlaanderen
vakantieland. 16:30 Sporza:
Wielrennen - Ronde van Zwit
serland. 18:00 Het journaal.
18:10 De rode loper. 18:25 Het
Bourgondisch complot. 19:00
Het journaal - Sportweekend.
19:55 Het weer. 20:00 1000
Zonnen. 20:25 Beste vrienden.
21:20 Katarakt. 22:10 Villa
Vanthilt. 23:00 Het journaal
laat. 23:20 Het weer. 23:25 De
zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Nellie en
Cesar. 07:15 Kabaal in de stal.
07:30 Bol en Smik. 07:40 Het
zandkasteel. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Smos. 08:45 Lazytown.
09:10 Mega Mindy. 09:35
Abrakodabra. 09:50 Disney's
Dave de barbaar. 10:15 De 5.
10:40 Go IV. 11:10 Disney's
American dragon: Jake Long.
11:35 De Smurfen. 12:00
13:59 CANVAS. 14:00 Sporza.
17:59 KETNET. 18:00 Alexan
der. 18:15 Amika. 19:00 Dis
ney's Aladdin. 19:20 Disney's
Phineas and Ferb. 19:30 Carl2.
19:5219:59 CANVAS. 20:00
Panorama. 21:00 Nature's great
events. 21:50 Toots. 22:55
Madagascar. 23:25 Sporza:
Voetbal - Confederations Cup
2009.23:45 Lichtpunt: Op het
spoor van onze genen.
RTBF1
07:10 Doorlopende herhaling.
09:15 ga bouge. 09:30 En
quête de sens - II était une foi.
10:05 Auto mobile. 10:35 On a
tous en nous quelque chose de
Johnny. 11:30 Mise au point.
12:50 Weerbericht. 13:00
Nieuws. 13:20 Weerbericht.
13:40 Télétourisme étranger.
14:10 Jardins et loisirs. 14:35
Onbekend. 14:50 Auto mobile.
15:25 Wielrennen: Le Dau-
phine. 17:00 Les chevaux et la
familie royale de l'Angleterre.
17:55 Tout le monde veut
prendre sa place. 18:45
Questions d'argent. 18:50 Con
tacts. 19:00 Week-end sportif.
19:25 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:05 Weerbericht.
20:10 Le jardin extraordinaire.
20:49 Chiens et chats a la Une.
20:50 Joséphine ange gardien.
22:35 Le meilleurde l'humour
- weekend. 23:05 Week-end
sportif. 23:30 Le 12 minutes.
23:45 Nieuws. 00:21 Weerbe
richt. 00:25 Mise au point.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 11:05 C'est
pas sorcier. 11:35 En quête de
sens. 11:45 Autosport. 12:10
D6bels. 13:05 Un été avec mon
père. 15:35 Atletiek. 17:40,
18:10,18:40,19:10 Plus belle
ia vie. 19:35 Rallysport: WRC.
20:05 Pale rider. 22:00 Medical
detectives. 22:20 D'art d'art.
22:30 Les 12 minutes. 22:45
Weerbericht. 22:55 Hep taxi!
23:25 Reflets sud. 00:20 Door
lopende herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:00 The
Andrew Marr show. 11:00 The
big questions. 12:00 Country
tracks. 13:00 The politics show.
14:00 Cash in the attic. 14:45
Animal 24/7.15:15 Diagnosis
murder. 16:00 EastEnders.
18:00 The green green grass.
18:30 Songs of praise. 19:05
Last of the summer wine.
19:35 Nieuws en weerbericht.
19:50 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 Countryfile.
21:00 Hope Springs. 22:00
Casualty 1909.23:00 Nieuws
en weerbericht. 23:20 Veronica
Guerin.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Doodle
Doo making moments. 08:00,
08:15 Chucklevision. 08:30
Dinosapien. 08:55 Diddy Dick
and Dom. 09:00 The legend of
Dick and Dom. 09:30 M.l. High.
09:55 The owl. 10:00 Escape
from Scorpion Island. 11:00
Something for the weekend.
12:30 Celebrity masterchef.
13:00 Animal park. 13:30 Mo
torsport. 15:00 Tennis. 17:30
Ray Mears goes walkabout.
18:30 Cardiff Singer of the
world 2009 - The final. 21:00
South Pacific. 22:00 Incredible
human journey. 23:00 Empire
of cricket. 00:00 Cricket.
Duitsland 1
07:10 Sesamstrafêe. 07:35,
08:00 Wie erziehe ich meine
Eltern? 08:25 Die Pfefferkörner.
09:00 Tigerenten Club. 09:55
Tagesschau. 10:00 Immer
wieder sonntags. 11:30 Die
Sendung mit der Maus. 12:00
Tagesschau. 12:03 Presseclub.
12:45 Tagesschau. 13:15
ARD-excliisiv: Günstig schlafen
- Beste Lage. 13:45 Bilderbuch:
Entlang der Oder zur Nèifêe.
14:30 Und ewig singen die
Walder. 16:10 Gartentraume
in Südengland. 16:30 ARD-
Ratgeber: Bauen Wohnen.
17:00 Tagesschau. 17:03 W
wie Wissen. 17:30 Gott und
die Welt: Das Madchen aus
dem Steinbruch - Ein Schicksal
aus Indien. 18:00 Sportschau.
18:30 Bericht aus Berlin. 18:49
Ein Platz an der Sonne. 18:50
Lindenstrafêe. 19:20 Weltspie-
gel. 20:00 Tagesschau. 20:15
Tatort: Tote Manner. 21:45
Anne Will. 22:45 Tagesthe-
men. 22:58 Das Wetter im
Ersten. 23:00 ttt - titel thesen
temperamente. 23:30 Druck-
frisch. 00:00 Unter der Sonne
Australiens.
Duitsland 2
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
Elephant Princess - Zurück
nach Manjipoor. 08:35 Pippi
Langstrumpf. 09:00 heute.
09:02 sonntags. 09:30 Eucha
ristieviering. 10:15 Wetten,
dass...? - Die Promi-Party. 11:00
ZDF-Fernsehgarten. 13:00 heu
te. 13:05 Tennis. 15:00 heute.
15:05 Atletiek. 17:00 heute.
17:10 Wetten, dass...? 19:00
heute. 19:10 Berlin direkt.
19:30 Terra X: Die Biblischen
Plagen. 20:15 Rosamunde
Pilcher: Federn im Wind. 21:45
heute-journal. 22:00 George
Gently - Der Unbestechliche.
23:30 Standpunkte: Bericht
vom ParteitagderSPD in Berlin.
00:00 ZDF-History: Geraubte
Kindheit - Aufgewachsen in
Krieg und Diktatur.
Discovery
07:50 Dirty jobs with Peter
Schmeichel: France. 08:45
Overhaulin': Chip AJ trading
places. 09:40 How it's made:
Accordions. 10:05 How it's
made: Giant valves. 10:35
Nextworld: Future super
human. 11:30 Mega world:
Switzerland. 12:25 Ray Mears'
extreme survival: Mountains.
12:50 Ray Mears' extreme sur
vival: Deserted islands. 13:20
American loggers: Timber in
their blood. 14:15 Prototype
this: Gecko superhero suit.
15:10 Chop shop: David
Ginola's beauty and the beast
car. 16:05,16:35 Wheeler
dealers: Porsche 928.17:05
Destroyed in seconds. 17:35
Eyewitness. 18:00 How it's
made: Heated skate blades.
18:30 How it's made: Induction
cooktops. 19:00 American
chopper: Sikorsky bike. 20:00
Mythbusters: Alaska special 2.
21:00 One way out: Human ca
tapult. 21:30 Time warp: Liquid
nitrogen. 22:00 Prototype this:
Traffic busting truuek. 23:00
Ross Kemp on gangs: Kenya.
00:00 LA Ink: Pixie moonlights.
National Geographic
07:00 Asia market week. 07:30
Managing Asia. 08:00 In Touch
Ministries. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Joseph Prince
Ministries. 10:30 Outbound Af
rica. 11:00 Wall Street Journal.
11:30 David Hathaway. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 World's toughest
fixes: Giant telescope. 13:00
Monkey thieves: A new dawn.
13:30 Prove it! 14:00 Salvage
code red: Typhoon showdown.
15:00 World's toughest
fixes: Five lane bridge. 16:00
Cheetahs: Against all odds.
17:00 Earth investigated: Solar
storms. 18:00 Why dogs smile
and chimpanzees cry. 19:00
Foreign Legion: Tougher than
the rest. 20:00 Ancient mega-
structures: Alhambra. 21:00
Inside Marine One: Obama's
helicopter. 22:00 Salvage code
red: Breaking point. 23:00 Ge
nerals at war: El Alamein. 00:00
America's hardest prisons:
Frontier jail.
TMF
10:00 Hollywood Buzz. 10:30
License to liberty. 11:00,11:30
Willy de stad uit. 12:00 Game-
kings. 13:00 TMF Superchart.
15:00 Top 25.17:00 Willy de
stad uit. 17:30 Wat te doen
voor je poen. 18:00 License to
liberty. 18:30 Clipkennis. 19:00
Gamekings. 20:00 Wat te doen
voor je poen. 20:30 Clipkennis.
21:00 TMF NL. 22:00 Sascha's
battle of the ballenjongens.
22:20 Clipkennis. 23:00 TMF
Classics.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 My super sweet
16.10:10 Making the video:
Say - One republic. 10:40
Making the movie: Star trek.
11:05 True life. 12:00 The
city weekendbreak. 16:50
Whitney: From the hills to the
city. 18:10 Made. 19:05 Paris
Hilton: My new BFF. 20:00 The
city. 20:25 Top celeb teen cribs
countdown. 22:10 Busted.
22:40 Fist of Zen. 23:05 Viva
la Bam. 23:30 Scarred. 00:00
After hours.
TV 5
07:00 Reflets sud. 07:55 Le
dessous des cartes. 08:10 Cité
guide: New York. 08:45 Cana
dees nieuws. 09:10 TV5Monde
I'info. 09:15 TiVi 5.11:05 Nos
années pension. 11:35 Paroles
de clips. 11:50 La vie en vert.
12:15 Nec plus ultra. 12:40
360° - GEO: Pêcheurs de Mau
ritanië. 13:30 Belgisch nieuws.
13:45 Géopolitis. 14:00 30
millions d'amis. 14:30 Bonnie
et Clyde. 16:00 Nieuws. 16:30
Acoustic. 17:00 Kiosque. 18:00
TV5Monde I'info. 18:10 Inter
nationales. 19:00 Des terres et
des hommes: J' ai vu changer la
terre. 20:00 Zwitsers nieuws.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Knock. 22:40 Le generaliste.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:25 Ce que mes yeux
ontvu.
Eurosport
11:00 Wielrennen: Dauphiné
Libéré. 12:05 Autosport: 24
Uur van Le Mans. 12:15
Autosport. 13:15 Autosport:
24 Uur van Le Mans. 15:15
Wielrennen: Dauphiné Libéré.
17:00 Tennis. 18:25 Autosport:
24 Uur van Le Mans. 18:30
Voetbal. 20:30 Boksen. 22:30
Motorsports weekend. 22:45
Autosport: Rally. 23:15 Wiel
rennen: Dauphiné Libéré.
CNN
07:00 Best of BackStory. 07:30
i Report for CNN. 08:00 CNN
today. 08:30 World sport.
09:00 CNN today. 09:15 CNN
Marketplace Middle East.
09:30 World Cup 2010: Ready
to play? 10:00 Political Mann.
10:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 11:00
Larry King. 12:30 World sport.
13:30 Inside Africa. 14:00 Fa-
reed Zakaria GPS. 15:00 State
of the Union with John King.
16:00 Your world today. 16:30
Eco solutions. 17:00 World
Cup 2010: Ready to play? 17:30
World sport. 18:00 State of the
Union with John King. 19:00
African voices. 19:30 CNN
business traveller. 20:00 Best
of BackStory. 20:30 i Report
for CNN. 21:00 Fareed Zakaria
GPS. 22:30 Political Mann.
23:30 World sport. 00:00 The
situation room.