Banen Systeembeheerder helpdeskmedewerker (m/v) FLOWSERVE www.flowserve.com Experience In Motion QJobTrack.nl Put your career in motion with Flowserve CNC CARROUSELDRAAIER KOTTER AAR (CONVENTIONEEL/ CNC) CNC DRAAIER Bent u geïnteresseerd? Tandartspraktijk Claessen en Bekker MONDHYGIËNIST/MONDZORGKUNDIGE Zeeuwse Bibliotheek 38 I Zaterdag 13 juni 2009 Kijk ook op Flowserve B.V. giaakt deel uit van de gerenommeerde en internationaal opererende Amerikaanse onderneming Flowserve Corporation. De onderneming is wereldwijd één van de belangrijkste producenten op het gebied van vloeistof- en gasbeheersing en is gespecialiseerd in het vervaardigen van centrifugaal pompen, mechanische asafdichtingen en afsluiters bestemd voor de olie- en gasindustrie, chemische industrie, krachtcentrales en andere industrieën. Met meer dan 15.000-werknemers in meer dan 56 landen combineren we een wereldwijde ervaring met lokale vertegenwoordiging. Flowserve heeft productiebedrijven door heel Europa waaronder Etten-Leur, Roosendaal en Hengelo. De vestiging Etten-Leur is gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren, en testen van complexe pompaggregaten voor een breed toepassingsgebied. Met meer dan 450 enthousiaste en servicegerichte medewerkers in Etten-Leur onderhoudt de onderneming een professionele en langdurige relatie met haar klanten. Om ook in de toekomst haar positie op de markt te behouden én verder te verstevigen, zal Flowserve blijven investeren in de mensen binnen haar organisatie. Voor de afdeling Manufacturing in Etten-Leur zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de onderstaande functies: (referentie 2009-06/3) Functie-omschrijving: Het zelfstandig volgens tekening bewerken van gietstalen pomponderdelen op carrouselbanken. De onderdelen hebben een grote diameter met een kleine tolerantie. Functie-eisen: WEB niveau 3 (of vergelijkbaar kennis- of ervaringsniveau). 3 - 5 jaar relevante werkervaring. Ervaring met Fanuc besturing is een pre. Deze functie wordt in 2-ploegendienst uitgevoerd. (referentie 2009-06/2) Functie-omschrijving: Het zelfstandig volgens tekening kotteren (draaien, boren, frezen) van gecompliceerde gietstukken tot 10.000 kg., zoals meertraps pomphuizen en andere drukvaten met een hoge nauwkeurigheid volgens het I.S.A. passingstelsel. De onderdelen zijn meestal van hoog gelegeerd gietstaal. Functie-eisen: WEB niveau 3 (of vergelijkbaar kennis- of ervaringsniveau). Deze functie wordt in 2-ploegendienst uitgevoerd. 3 - 5 jaar relevante werkervaring. (referentie 2009-06/1) Functie-omschrijving: Het zelfstandig bewerken van alle vookomende werkstukken op een CNC draaibank met een 2-assige besturing, inclusief het lezen van programma's. Het aanpassen van programma's op de machine en het mede optimaliseren van de programma's. Het zoveel mogelijk compleet afleveren van het produkt, middels afbramen en merken. Functie-eisen: WEB niveau 3 (of vergelijkbaar kennis- of ervaringsniveau). Deze functie wordt in 2-ploegendienst uitgevoerd. 3 - 5 jaar relevante werkervaring. Ervaring met Fanuc besturing is een pre. Bent u geïnteresseerd in een van deze functies, stuur dan uw schriftelijke reactie uiterlijk 24 juni 2009 naar: Flowserve B.V., afdeling Personeelszaken t.a.v. Mevr. A. Bavelaar Postbus 25, 4870 AA Etten-Leur of per e-mail: abavelaar@flowserve.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Flowserve Corporation is an Equal Opportunity Employer Onze tandartspraktijk bestaat uit 2 tandartsen, 1 preventieassistent en 6 assistenten. Allen werken samen aan optimale aandacht, zorg en kwaliteit voor de patiënt. Om ons team te komen versterken zijn wij op zoek naar een: 16-20 UUR Samenwerkingsvorm bespreekbaar Wij vragen: Mondzorgkundige Mondhygiëniste HBO Diploma Iemand die kwaliteit en vriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan. Wij bieden: Een plaats in een enthousiast en gemotiveerd team Salariëring conform NVM richtlijnen. Vanzelfsprekend stimuleren wij het volgen van cursussen. De praktijk is voorzien van ruime werkkamers, nieuwe apparatuur en een rustige uitstraling. Ben je vriendelijk en geduldig naar patiënten toe en wil jij ons team komen versterken? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, voor 4 juli aan: Tandartsenpraktijk Claessen en Bekker, Kalverstraat 3, 4331 LZ Middelburg. Tel: 0118-650510 De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instelling in de provincie Zeeland en één van de toonaangevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de weten schappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinciale Service Organisatie. De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cultuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele evenementen. De Zeeuwse Bibliotheek ontvangt ca. 400.000 bezoekers per jaar, leent per jaar meer dan 750.000 publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, bibliotheken, instellingen en aan particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 180 mensen. Bij de Sectie Automatisering van afdeling Ondersteunende Dienstverlening ontstaat de vacature van: voor 32 uur per week in vaste dienst. FUNCTIE-INFORMATIE Wij verwachten dat u: - de registratie en de afhandeling verricht van helpdesk-meldingen; - een bijdrage levert aan het optimaliseren van de administratieve bedrijfsprocessen; - de pc's en randapparatuur van de Zeeuwse Bibliotheek en de regiobibliotheken beheert en onderhoudt; - de gebruiker ondersteunt op het gebied van automatisering bij de reguliere werkzaamheden; - de technische en administratieve processen beheert; - tijdelijke opstellingen verzorgt van pc's, laptops e.d. voor cursussen en bijeenkomsten voor de Zeeuwse Bibliotheek en de regiobibliotheken; - in overleg met de medewerkers van uw sectie zorg draagt voor de aanschaf van reguliere gebruiksmiddelen; - bent belast met de voorbereiding en verslaglegging van het sectie-overleg en de projectvergaderingen; bij afwezigheid van collega's, in verband met de continuïteit van de dienstverlening, taken waarneemt. FUNCTIEPROFIEL We vragen: - een opleiding op MBO werk- en denkniveau; - kennis van (de hardware en softwarecomponenten van) systemen, van de architectuur en van de in gebruik zijnde computer- en randapparatuur; - kennis van Windows en Topdesk; - kennis van en inzicht in gebruikersbehoeften; - ervaring met het ondersteunen van werkprocessen; - ervaring in het opsporen en oplossen van storingen; ervaring in het instrueren van gebruikers. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: Wij bieden u een bruto maandsalaris van minimaal 1.588,46 en maximaal 2.165,36 (schaal 6, functieniveau) bij een 32-urige werkweek volgens de CAO Openbare bibliotheken (norm 01-01-2009). Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Genoemde bedragen zijn exclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering. De definitieve waardering van deze functie moet nog plaatsvinden. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze prioriteitsgroepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door de heer C. Bier, hoofd afdeling Ondersteunende dienstverlening, telefoon: 0118-654477. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 23 juni 2009 worden gericht aan de. heer W. Kempees, Stichting Zeeuwse Bibliotheek, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2009/06/02. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 142