Zorg Saam Zichtbaar Beter! Banen O JobTrack.nl Hotel Goes <55 bmÉk mm Manager Customer Service Customer Service Medewerkers Afvullen Van der Valk Hotel Goes is op zoek naar een: Assistent Hotel Manager Zelfstandig Werkend Kok Keukenmedewerker ontbijt Afwasser Kijk voor uitgebreide functieomschrijvingen en sollicitatiemogelijkheden op www.valk.com/goes Senior medewerker concern v/m Coördinator financiële administratie v/m gemeente Goes www.zorgsaam.org/werken/vacatures Zeeuws-Vlaanderen www.zorgsaam.org 36 I Zaterdag 13 juni 2009 Kijk ook op Postbus 2118 4460 MC Goes (0113) 24 96 00 vacatures@goes.nl www.goes.nl Schütz staat voor innovatieve en kwali tatieve hoogwaardige producten binnen de internationale kunststof en metaal industrie. Met meer dan 2700 medewerkers ontwikkelen en produceren wij vanuit meer dan 25 verschillende landen en vestigingen aan onze klanten. Ons hoofd kantoor is gevestigd in Selters, Duitsland Steeds meer bedrijven maken gebruik van onze vooruitstrevende technologieën in combinatie met betrouwbare service en innovatieve producten. Gezien de succesvolle opstart van onze site in Moerdijk en verdere uitbreiding van onze activiteiten, zoeken wij op korte termijn enthousiaste mensen voor de functie van: Als Manager Customer Service bent u verantwoorde lijk voor het functioneren en de professionalisering van de afdeling Customer Service. U stuurt en begeleidt de Customer Service medewerkers aan daar waar nodig en ondersteunt hen in de werkzaamheden indien gewenst. U stemt de werkzaamheden af in samenspraak met de overige afdelingen van het bedrijf. U bent een uitste kend communicator, in het bezit van een HBO werk en denkniveau. U heeft meerdere jaren ervaring opge daan in een soortgelijke functie in een productie-/logis- tieke werkomgeving. Daarnaast heeft u kennis van SAP en beheerst u in ieder geval naast de Nederlandse- de Engelse taal, de Duitse taal is een pre. Binnen de afdeling Customer Service zoeken wij meer dere medewerkers voor de verschillende taakgebieden; Logistiek en Werkvoorbereiding. In jouw aandachtsgebied ben je verantwoordelijk als aan spreekpunt voor klanten en administratieve ondersteu ning ten behoeve van de buitendienst. Je takenpakket bestaat onder andere uit: Telefonische klantenonder steuning, beheer van het klantenbestand, orderverwer king en opvolging via SAP, voorraadplanning in SAP inclusief de plannings-controle en -aanpassingen aan de marktsituatie en het uitwerken van statistieken. Taakgebied Logistiek Naast de eerder genoemde taken ben je als medewer ker met taakgebied Logistiek ook verantwoordelijk voor het afhandelen en de logistiek van de producten vol gens de wettelijke regels en voorschriften zoals ADR. Je hebt kennis en ervaring met douanedocumenten en de opmaak ervan en aantoonbare kennis ten aan zien van transportplanning (over wegen/of zee). Als opleidingni veau vragen we MBO met ADR kennis. Voor deze functie zoeken we meerdere medewerkers waarvan 1 van hen kennis moet hebben van afvulprocessen. Taakgebied Werkvoorbereiding Als medewerker Werkvoorbereiding heb je ervaring met operationele afvulprocessen en planning van afvulma- chines. Jouw verantwoordelijkheid ligt bij het op peil houden van de juiste verpakkingsvoorraad en de pro ductieplanning. Ook de taken binnen ordermanagement vallen onder je takenpakket. MBO niveau met product kennis van chemicaliën en ADR zijn vereist. Ervaring met SAP is een pre. SCHUTZ Benelux B.V. Westelijke Randweg 23 4791 RT Klundert Voor alle functies geldt minstens 2 jaren ervaring in een soortgelijke functie, liefst binnen een industriële werk omgeving. Verder kun je zelfstandig, accuraat en klant gericht werken, ben je flexibel, stressbestendig en bezit je goede communicatieve vaardigheden. Binnen deze internationale onderneming is een goede spreekvaardigheid van de engelse taal een voorwaarde. Naast een prettige werkomgeving bieden we je een afwisselende en veelzijdige functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een bonusre geling en diverse collectieve verzekeringen. Je komt te werkèn in een organisatie die zich kenmerkt door een "hands on" mentaliteit met korte communicatielijnen. We zijn resultaat- en oplossingsgericht en waarderen ini tiatief en inventiviteit. Wanneer je de opbouw van onze productie site wilt ondersteunen zien wij graag je schrif telijke reactie tegemoet voorzien van een heldere moti vatie met CV t.a.v. mevrouw Boogerd, Personeelszaken. van het i 1aai20ot Wij zoeken voor de afdeling Financiën een: Voor 36 uur per week, maximum salaris 64.275, Voor 36 uur per week, maximum salaris 60.154,- Kijk voor de volledige vacature op: WWW.90eS.nl Reageren kan tot 27 juni 2009. Geen aquisitie Multidisciplinaire ziekenhuisarts Junior functioneel applicatiebeheerder EZIS Fysiotherapeut/manueel therapeut Weekendhulpen verzorging in Bachten Dieke Terneuzen Alphahelpenden Vakantiekrachten zomerperiode 2009 Medewerker flexbureau Ziekenhuis Ambulance Thuiszorg Woonzorgcentra Dankzij een uitgebreid pakket aan medische- en zorgvoorzieningen is het werk interessant en veelzijdig. Er zijn volop doorstroommogelijkheden en opleidingsfaciliteiten. De uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod vindt u op onze website: Heeft u naar aanleiding van de uitgebreide omschrijvingen nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de personeelsadministratie via 0115-674500. ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen en daarbuiten. ZorgSaam biedt preventieve zorg, zorg aan huis, ziekenhuiszorg en ouderenzorg. Onze organisatie staat voor goede kwaliteit van zorg, is modern en innovatief. Enkele vacatures uit ons aanbod:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 138