Familieberichten ff) lllensenlinq.nl ÜVtff lydyn 24 I Vrijdag 12 juni 2009 kijk ook op Langzaam vervaagden herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootoma Maria Lena la Gasse weduwe van Johannes Duininck Nieuwvliet, 5 augustus 1914 Sommelsdijk: Hilversum: Zuid-Beijerland: Terneuzen: t Terneuzen, 10 juni 2009 Jaap en Ali Johan en Dina Ida en Kees Lars Feiko en Annelies Vera Tom Correspondentieadres: Kluut 13 3245 TB Sommelsdijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 15 juni van 13.30 tot 14.00 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden maandag 15 juni om 14.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan Wat in onze herinnering blijft is je lach Je genoot van het leven Bedankt lieve papa voor alles wat je hebt gegeven. Veel te vroeg is uit ons leven weggegleden onze lieve Mark den Hollander 21 april 1968 t 10 juni 2009 Wij zijn dankbaar voor alle mooie momenten die wij met hem hebben beleefd. Breskens: Martine Moens Stefan t Esther Niels Schoondijke: Kees t en Miep den Hollander-Lammens Brugge: Hans en Chantal den Hollander-Engels Jasper, Emma, Laura Breskens: Marion en Danny van den Dries- den Hollander Elvira Breskens: Margo en Jack van de Vijver-Moens Kelly Schoondijke: Nancy en Tonny Lenssen-Moens Mikel, Annika Correspondentieadres: Dorpsstraat 15 4511 EA Breskens http://markdenhollander.monutagedenkplaats.nl De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 15 juni om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Iedereen hield van jou, dat stilt ons verdriet. We hebben een fijne tijd samen met jou gehad. We zullen je nooit vergeten! Dag lieve papa, we zullen je missen, kusjes Esther en Niels Liefs Martine Lieve Mark Je zei nog je moet genieten want morgen kun je wel en nu moeten we ineens proberen verder te genieten zonder jou je zult er altijd bij zijn in onze gedachten Dag lieve Schonebroer en ome Mark Liefs Jack, Margo en Kelly Nog steeds niet begrijpend wat hem is overkomen, nemen we afscheid van een gewaardeerde vriend en collega Mark den Hollander "Mark, je blijft in ons hart". Patrick en Saskia, Jean-Pierre en Anita, Stefaan en Martine, Bart en Dafne, Dimitri en Bernadette, en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en collega Mark den Hollander Dit bericht heeft ons diep geraakt. Mark was een fijne betrokken medewerker en collega. Hij heeft zich gedurende ruim 14 jaar met hart en ziel voor ons bedrijf ingezet. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn kinderen Esther en Niels en naaste familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe. Directie Transportbedrijf Beeke B.V., de medewerkers en partners Adrie Nellie, Guust Marijke, Roger Georgette, Mario jenny, Rob Marleen, Reggie, René Chantal. Schoondijke, 11 juni 200.9 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Mark den Hollander Vele jaren hebben we met Mark samengewerkt, zijn vakbekwaamheid en humor zal ons altijd bijblijven. "Nooit meer "Ja wadde" op de Zeeuwse wegen". We wensen zijn kinderen en naaste familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, leden en personeel C.T.O.B. Breskens Lieve Mark "Oe moe ta noe, zöo zonder joe?" We zullen je missen! Esther, Niels, Martine en verdere familie veel kracht en sterkte om verder te gaan. Nico, Lenny, Rowin, Karin en Lars Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondige, ernstige ziekte plotseling is overleden mijn lieve, zeer zorgzame man, onze zwager en oom Leo Marinus Huibers in de leeftijd van 70 jaar. Bruinisse, P. Huibers-de Jonge )ac. de Jonge N. van den Berge-de Jonge Corrie en Daniel lonela Oosterland, L.E. de Jonge-van 't Hoff Bruinisse, KeesenTrisha Michelle en Corné Sprundel, Anneke en Kees 10 juni 2009 Korte Ring 6 4311 AR Bruinisse De rouwdienst zal gehouden worden maandag 15 juni om 13.30 uur in de kerk van de Herv. gemeente te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Tot ons groot verdriet moeten wij u mededelen dat heden van ons is heen-gegaan mijn lieve man, vader, opa, oom en vriend Izaak de Hullu echtgenoot van Rie Poissonnier Schoondijke, 12 - 8 - 1934 Oostburg, 10 - 6 - 2009 Rie Sjaaken Marty, Darby Ronny en Esther Nicole en Bob, lza Ingrid en Manuel We willen alle artsen, specialisten en fysiotherapeuten die hem de afgelopen 20 jaar hebben bijgestaan bedanken. Tot het allerlaatst leefde Izaak ongeremd enthousiast. Mr. Risseeuwstraat 16 4501 CW Oostburg Er is gelegenheid om afscheid van Izaak te nemen op zater dag 13juni van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De samenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 16 juni om 14.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd, je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt, maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Helena Hamelink sinds 28 februari 2008 weduwe van Cornelis de Jonge op de gezegende leeftijd van 91 jaar. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets Psalm 23:1 Axel: Suzan en Harry Frans (in liefdevolle herinnering) Dian en Alwin - Kirsten Kees en Jeannet - Iris Axel: Jozien en Fré Angelique en Ronald - Daimy, Migel Ilonka en Levien - Joey, Neil Axel: Piet en Inge Francois en Diana Daniëlle en Niels Zaamslag, 11 juni 2009 Correspondentieadres: Groen van Prinstererlaan 27,4571 TZ Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 15 juni om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar het personeel en doktoren van De Molenhofvoor de liefdevolle verzorging. Lieve Oma Onze oma was een oma als geen ander Altijd stond zij voor ons klaar Gezellig kletsen over van alles en nog wat Iedereen was graag bij haar Een betere oma konden we ons niet wensen Nu is er een groot verdriet, een groot gemis Maarzij weet gelukkig ook dat zij Voor altijd in onze gedachten is Dian en Alwin - Kirsten Kees en Jeannet - Iris Angelique en Ronald - Daimy, Migel Ilonka en Levien - Joey, Neil Francois en Diana Daniëlle en Niels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72