<1 IHensenlinq.nl Familieberichten D'/sriada» 24 I Vrijdag 12 juni 2009 kijk ook op Voor jou ging sterven niet ineens je hebt er moedig voor gestreden. De lege plek doet ons veel pijn maar in gedachten zul je voor altijd bij ons zijn. Op dinsdag 9 juni is onze geliefde broer, zwager en oom overleden Rien Feijtel weduwnaar van fo Feijtel-Fonteine Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterklein kinderen veel sterkte om dit verlies te dragen. Janny - Machiel Centina-Arie t Bram t - Annie Cor-Leen - Diny-Corf Kees Peet - Martha Neven en Nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en collega Mark den Hollander Dit bericht heeft ons diep geraakt. Mark was een fijne betrokken medewerker en collega. Hij heeft zich gedurende ruim 14 jaar met hart en ziel voor ons bedrijf ingezet. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn kinderen Esther en Niels en naaste familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe. Directie Transportbedrijf Beeke B.V., de medewerkers en partners Adrie Nellie, Guust Marijke, Roger Georgette, Mario jenny, Rob Marleen, Reggie, René Chantal. Schoondijke, 11 juni 2009 Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondige, ernstige ziekte plotseling is overleden mijn lieve, zeer zorgzame man, onze zwager en oom Leo Marinus Huibers in de leeftijd van 70 jaar. Bruinisse, P. Huibers-de Jonge )ac. de Jonge N. van den Berge-de Jonge Corrie en Daniel lonela Oosterland, L.E. de |onge-van 't Hoff Bruinisse, Kees en Trisha Michelle en Corné Sprundel, Anneke en Kees 10 juni 2009 Korte Ring 6 4311 AR Bruinisse De rouwdienst zal gehouden worden maandag 15 juni om 13.30 uur in de kerk van de Herv. gemeente te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Herv. verenigingsgebouw. Deestraat 5 te Bruinisse. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve neef en onze 'Ome Leo' Leo Huibers Wij wensen Pau en familie heel veel sterkte toe. Gerrie van der Velde Jos en Arjen Simone en Manon Wendy en Albert Ruben Bruinisse, 10 juni 2009 Op Zijn tijd, voor ons toch onverwachts, nam de Heere van ons wegonzeiieve, zorgzame neef Leo Huibers Wij wensen Pautje heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. E.C.M. van de Velde-de Ridder Ries en Janette Mauri ts Charlotte Ad en Rita Mönica Maria Laura Bruinisse, 10 juni 2009 Na jarenlange vriendschap hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze goede vriend Leo Huibers Govert en Nellie Schraver Bruinisse, 10-06-2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze broer, zwager en oom Martinus Adrianus Guillaume Kleij Martin in de leeftijd van 55 jaar. Goes Goes 's-Gravenpolderr Veenendaal Spijkenisse Middelburg Trudi en Jan Dick enToos Lien en Adrie Pim en Lenie Hans en Diana Peter en Christina Neven en nichten Goes, 7 juni 2009 Correspondentieadres Fam. Kleij Ter Hoogestraat 10 4335 EN Middelburg Overeenkomstig de wens van Martin heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. "In onze herinnering leef je voort Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog vrij onverwachts overleden onze zeer gewaardeerde collega Martin Kleij Administratief medewerker afdeling Middelen Martin was een markant en prachtig mens die wij hebben mogen leren kennen als een vriendelijke, rustige en plichtsgetrouwe collega. Met veel respect zullen wij aan hem terugdenken. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn familie. Bestuur, directie en medewerkers GGD Zeeland Goes, 7 juni 2009 Heden is overleden onze geliefde schoonzus en tante Antonia Cornelia van der Klooster-van Sonsbeek op de leeftijd van 79 jaar. Burgh: J.L. van der Maas-van der Klooster J. van der Maas L.M. Kooman-van der Klooster C.W. Kooman t Zierikzee: T.C. Pierick-van der Klooster W. Pierick t J. Nuyens Neven en nichten Burgh Haamstede, 10 juni 2009 De open plaats in ons hart die je achterlaat zullen we vullen met herinneringen aan alle mooie momenten en je glimlach. Omringd door allen die haar dierbaar waren, is na een kort ziekbed van ons heengegaan onze ma, schoonmoeder en oma Engelina van Nieuwenhuijzen-de Jonge weduwe van Willem Kornelis van Nieuwenhuijzen A Wissenkerke, 6 mei 1923 t Vlissingen, 10 juni 2009 Hengelo: Anton en Adrie Leo Oostkapelle: Wim en Rosa Hans Marco Anneli en Jeroen Cuijk: Kees en Miep Bert en Monique Marlien en Michiel Terneuzen: Carien Serooskerke: Petra en Harry Eline en Sander Kristy Tim Sandenburghlaan 12 4351 RM Veere Op maandag 15 juni a.s. vindt om 10.00 uur een herden kingsdienst plaatsrin de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna er aldaar gelegenheid is tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzuster, onze tante Lina van Nieuwenhuijzen-de Jonge L. Janse-van Nieuwenhuijzen de neven en nichten van familie Frelier en familie Janse De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Bedroefd, maar met vrede in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare partner, onze lieve, zeer zorgzame vader, opa en overopa Adriaan Beschier Rooze sinds 7 juni 1980 weduwnaar van Jacoba Dansen in de leeftijd van 92 jaar. Krabbendijke: J.C. den Breejen-Burggraaff Waarde: Klazien Lowiesse-Rooze Frans Lowiesse Waarde: Margreet Houtekamer-Rooze Jaap Houtekamer (in herinnering) Veere: Willy de Rijke-Rooze Bram de Rijke Hoevelaken: Jan den Hartog Dora den Hartog-van Dijken Leiden: Hans den Hartog Reini den Hartog-Bolle Klein- en achterkleinkinderen Hof Cruninghe 11 juni 2009 Correspondentieadres: Groene Kruisstraat 5 4414 AL Waarde De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. van de Beid. wordt dinsdag 16 juni om 14.00 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Met dank aan Dr. de Quay, de medewerkers en vrijwilligers van Hof Cruninghe voorde goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58