fenomeen en een symbool
Ontroerend mooi is de speciaal voor de uitzending gemaakte montage van
een serie pasfoto's van Anne Thema-uitzending over Anne Frank
Vrijdag 12 juni 2009 I 39
07:10 Planet's funniest
animals 08:30 Trauma
centrum 09:00 SUUS,
jouw winkel 09:15 Tom
my teleshopping 12:05
Shownieuws 12:30 Off
Centre 12:55 Planet's
funniest animals 13:50
Vinger aan de poot
14:50 De grote verbou
wing 15:50 The Cosby
show 16:45 According
tojim 17:10 Monk
07:30 Teleshop 7:Suer-
te 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Suer-
te 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Moderne zorg
09:40 RTL Z Nieuws
10:20 Volvo Ocean Race:
Stoere mannen, hoge
golven 10:40 RTL Z
Nieuws 11:20 PRAutoty-
pe 11:40 RTL Z Nieuws
13:20 Special: De kij
ker aan zet 13:40 RTL Z
Nieuws 14:20 Tulpenral-
lye 14:40 Special: De kij
ker aan zet 15:00 RTL Z
Nieuws 15:40 Special:
De kijker aan zet 16:00
RTL Z Nieuws 16:20 We
reldzaken 16:40 Special:
De kijker aan zet 17:00
RTL Z Nieuws
07:00Teleshop8:Tel
sell 17:10 De bruiloft
van... 17:40 Oprah Win
frey show
07:00 Disney feest 07:30
Move that body 08:00
Suddenly Susan 08:25
Hotel 09:00 Move that
body 09:30 Born2Cook
10:00 TekTVShop 11:00
Astro TV 13:15 The
Drew Carey show 13:40
Roseanne 14:10 Friends
14:35 ER 15:35 Disney
feest 16:00 The Drew
Carey show 16:25 Will
Grace 16:50 Rose
anne 17:20 What I like
about you 17:45 Sud
denly Susan
VERONICA
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Kim Possible, Re
cess, The replacements,
Jackie Chan, Yin Yang
Yo, Pat and Stan, Fa
mous 5, Totally spies,
A kind of magic, Phine-
as&Ferb, The suite life
of Zack and Cody, Cas
per's griezelschool, Kim
Possible, Fillmore, Total
ly spies, A kind of magic,
Matt's monsters, Poke-
mon: Battle dimension,
Jackie Chan, Recess, Phi-
neas Ferb
O
18:00 De grote verbou
18:00 The A-Team, ac
18:35 Dr. Phil, talkshow
18:10
3rd Rock from
18:00 Sneak, filmupdate
wing, realitypro
tieserie
the sun, comedy
18:05 Spin city, comedy
gramma
serie
serie
18:40
Charmed, fantasy-
18:35 According to Jim,
serie
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:00 De politie op je
19:30 Debbie's face
19:35
Law Order,
19:00 The Simpsons,
land - Vroege
hielen!, serie re
lift voor je huis,
misdaadserie
animatieserie
editie, nieuwspro
portages
woonprogramma
gramma
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum, 20:00 Stom, stommer,
realityprogramma
20:30 De 25 meest
spraakmaken
de audities ooit,
overzicht
stomst!, reality
programma
20:30 Spartan, misdaad
thriller
20:30 In the bedroom,
filmdrama
20:30 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
20:25 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
grapima
21:25 Eleventh hour,
misdaadserie
21:25 Top Gear, auto
magazine
22:30
Hart van Neder- 22:35
15 Minutes, mis
22:55 As the world
22:25 A perfect mur
22:30 Top Gear, auto-
land - Late editie
daadthriller
turns, soap
der, thriller
magazine
22:45
Piets weerbericht
22:50
Kettingreactie:
nog 1 dag
22:55
Shownieuws-
Late editie
23:20
Goochelaars ont
23:45 Oprah Winfrey
23:35 Spin city, comedy
maskerd
show(h)
serie
23:50
Conan the de
stroyer, actie-/
avonturenfilm
01:50 Happy Hour
00:55
RTL Poker: Po
00:35
The L word
00:35
3rd Rock from
00:05
The Shield
kerkampioen van
01:35
Teleshop 8
the sun (h)
01:00
Nachtprogram
Nederland
01:36
Sneak preview
01:00
Nachtprogram
mering
01:55
Teleshop 7
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
02:00
Poker after dark
01:56
Nachtlounge
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:45
Nachtprogram
03:00
Sneks
land - Late editie/
mering
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
oo
o
O
*0
O
ro
Is)
o
Is)
Is)
O
O
Is)
U)
n
der van het Anne Frank Huis ge
filmde weerzien van Jeroen Krab
bé met Jip Wijngaarden, de actrice
die onder zijn regie in 1984 in een
toneelbewerking van het dagboek
de rol van Anne speelde.
Opvallend is ook dat er zo veel fo
to's van Anne bewaard zijn geble
ven. Haar vader Otto was een ver
woed amateurfotograaf. Ontroe
rend mooi is bijvoorbeeld de spe
ciaal voor de uitzending gemaakte
montage van een serie pasfoto's.
Samen vormen die een klein film
pje van 30 seconden, waarin Anne
Frank onverwacht tot leven komt
en je echt aankijkt.
Anne Frank, 80 jaar. Nederland 2,
20.25 uur. Tip: laat de video meelopen
met België 1, dat om 20.50 uur de film
The Diary of Anne Frank uitzendt.
Anne Frank (rechts) en haar zus Margot.
foto Anne Frank Fonds/Anne Frank Stichting/GPD
TELEVISIE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Nu de week
18:30 Trugkieke
Regioned
Herhalingen
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:00
12:10 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 1000
Zonnen. 14:00 Thuis. 14:30
Cruiseline Caribbean. 14:55
Schimanski: Muttertag.
16:25 Clips. 16:35 Eco house
challenge. 17:05 Vrolijk
Vlaanderen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40
1000 Zonnen. 20:00 Het weer.
20:05 F.C. De Kampioenen.
20:50 The diary of Anne Frank.
22:35 Het journaal laat. 22:55
KENO-uitslagen. 22:56 Euro
millions-uitslagen. 23:00 Het
weer. 23:05 Vuurzee. 23:55 De
rode loper. 00:15 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
België 2
07:05 Rocket mijn raket. 07:15
Gawayn. 07:30 Disney's Dave
de barbaar. 07:50 Missy Mila.
08:00 Samson en Gert. 08:25
Sprookjesboom. 08:30 Go IV.
08:40 Lolmops. 08:50 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake zomer.
09:35 Lentebeelden. 12:00
15:29 KETNET. 15:30 Bumba.
15:35 Nellie en Cezar. 15:45
Engie Benjy. 15:55 Bol en
Smik. 16:10 Het zandkasteel.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Disney's Dave de barbaar.
17:15 Rocket mijn raket. 17:30
Gawayn. 17:45 George van
de jungle. 18:00 Go IV. 18:10
Stafari. 18:25 Spring. 18:35
En daarmee basta! 19:10
Disney's Zoem in op Maggie.
19:20 Disney's Phineas and
Ferb. 19:30 H20.19:5419:59
CANVAS. 20:00 Terzake zomer.
20:40 De canvascrack. 21:15
Hustle. 22:10 Het programma
van Wim Helsen. 23:00 De
keien van de Wetstraat. 23:35
Monkey dust.
RTBF1
09:15 Questions a La Une.
10:15 Angels fall. 11:54 Ques
tions d'argent. 12:00 Table
des terroirs. 12:05 Les feux de
I'amour. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:40 Weer
bericht. 13:45 Télétourisme
quotidien. 13:55 Le renard.
15:00 La kiné: L'invitée. 16:30
Arabesque. 17:35 Tout le
monde veut prendre sa place.
18:28 Chaud devant. 18:30 Le
6 minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:22
Monsieur dictionnaire. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15
Je sais rien mais je dirai tout.
22:20 Trekking euromillions.
22:25 Auto mobile. 23:05
Barga - Real, plus qu'un match.
00:00 Questions d'argent.
00:05 Opinions - CSC. 00:15
50° Nord.
RTBF2
07:02 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 11:30
Minuscule. 11:37 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la
vie. 12:05 Toute une histoire.
13:05 Tekenfilms. 13:50 Les
vagabonds de la forêt. 14:45
Fortune ettrahisons. 15:30
Minuscule. 15:35 Wielrennen:
Le Dauphiné. 17:10 Minuscule.
17:15 Gloria, Wilma et moi.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Tout une
histoire. 19:00 Plus belle la
vie. 19:30 Family mix. 19:55
Beursberichten. 20:05,20:35,
21:05,21:35 Plus belle la vie.
22:05 Un gars, une fille. 22:17
D'art d'art. 22:21 KENO.
22:22 Chaud devant. 22:27
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:45 Beursberichten.
22:50 Zoom arrière. 23:50
Doorlopende herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Crime-
watch roadshow. 11:00 Homes
under the hammer. 12:00 To
buy or not to buy. 12:45 Cash
in the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Nuzzle and Scratch. 16:25
Martha speaks. 16:35 Raven
- The dragon's eye. 17:05 Ani
mals at work. 17:30 Trapped.
18:05 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 A ques
tion of sport. 21:00 EastEnders.
21:30 Celebrity master chef.
22:00 Have I got news for you.
22:30 Outnumbered. 23:00
Nieuws en weerbericht. 23:25
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 23:35 Friday night with
Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Doodle
Doo making moments. 08:00
Freefonix. 08:25 Newsround.
08:30 Hider in the house.
09:00 Mortified. 09:30 Big and
Small. 09:40 Bob the builder:
Project build it. 09:50 3rd and
bird. 10:05 Poetry pie. 10:10
Lazytown extra. 10:25 Mister
Maker. 10:45 Harry and Toto.
10:55 Telly tales. 11:05 Jakers:
The adventures of Piggley
Winks. 11:30 In the night
garden. 12:00 Primary history.
12:10 Class clips. 12:30 Sci
ence clips investigates. 12:40
Look and read. 13:00 The
daily politics. 13:30 Working
lunch. 14:00 Tennis. 18:15
Escape to the country. 19:00
Eggheads. 19:30 Flog it! 20:00
Are you being served? 20:30
Mastermind. 21:00 Gardeners'
world live. 22:00 My life in
verse. 23:00 Britain's best
drives. 23:30 Newsnight. 00:00
Newsnight review.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Brisant. 10:25 Heimat-
land. 12:00 Tagesschau urn
zwölf. 12:15 ARD-Buffet. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 17:00 Tagesschau urn fünf.
17:15 Brisant. 18:00 ARDvor
acht. 19:45 Wissen vor acht.
19:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Woran
dein Herz hangt. 21:45 Tatort:
Bienzle und die grofêe Liebe.
23:15 Tagesthemen. 23:28
Das Wetter im Ersten. 23:30
Am Limit.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05
Volle Kanne - Service taglich.
10:30 Alisa - Folge deinem
Herzen. 11:15 Forsthaus
Falkénau. 12:00 Tagesschau
urn zwölf. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ARD-Mit
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute
- Sport. 15:15 Tierische Kum-
pel. 16:00 heute - in Europa.
16:15 Alisa - Folge deinem
Herzen. 17:00 heute - Wetter.
17:15 hallo deutschland.
17:45 Leute heute. 18:05
SOKO Kitzbühel. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Die
Rettungsflieger.20:15 Ein Fall
für zwei. 21:15 Das will ich
wissen! 23:00 heute-journal.
23:25 Politbarometer. 23:34
Weerbericht. 23:35 aspekte.
00:05 Empire Falls - Schicksal
einerStadt.
Discovery
07:40 Junkyard wars: Dune
buggies. 08:30,08:55 Wheeler
dealers: Porsche 928.09:20
Wrecks to riches USA: Plain
Jane. 10:15 Massive machines:
Boats. 10:40 Overhaulin'.
11:35 Nextworld: Intelligence.
12:30 How do they do it?: Air-
to-air refuelling/Ski slopes/Car
production. 13:00 How do
they do it?: Ice breaker/Money/
Bowling alleys. 13:25 Smash
lab: Runaway trailer. 14:20
Mega builders: Madrid's big
dig. 15:15 American hotrod:
Hershey. 16:10 American
chopper: Byron Nelson. 17:05
Hot rod apprentice: Hard
shine - Shop racer. 18:05 LA
Ink: The worst day ever. 19:00
Mythbusters: Crimes and
mythdemeanours. 20:00 Oil,
sweat and rigs. 21:00 Green
Wheels: KillaCycle. 21:30
Mean green machines. 22:00
Overhaulin': Chip AJ trading
places. 23:00 Destroyed in se
conds. 23:30 Shocking survival
video's: Pregnant skydiver.
00:00 Verminators: Infestation
nation.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Megastructu-
res: USS Ronald Reagan. 13:00
Mysteries of the tornado.
14:00 I didn't know that goes
green. 15:00 Animals at the
edge. 16:00 Air crash investi
gation: Ditch the plane. 17:00
Salvage code red: Deep trou
ble. 17:59 Animal SOS. 18:00
Animal inspectors. 18:30 Tal
king to animals. 19:00 Monkey
thieves: Trading places. 19:30
Animal inspectors. 20:00 Earth
investigated: Sex investigated.
20:59 High-risk Friday. 21:00
Underworld: Las Vegas. 22:00
Generals at war: El Alamein.
23:00 Salvage code red: Deep
trouble. 00:00 Underworld:
Las Vegas.
TMF
09:00 De videotheek. 12:00
TMF Dance. 13:001 OX. 14:00
Wat te doen voor je poen.
14:30 De videotheek. 15:00
serveert. 15:30 Your chart.
16:30 Kijk dit nou live. 17:30
License to liberty. 18:00
Sascha's battle of the ballen-
jongens. 18:20 De videotheek.
19:30 Freerunning. 20:00
Your chart. 21:00 TMF in de
mix. 22:00 Clubcam. 23:00
TMF Dance - non stop. 00:00
Midnight.
MTV
10:40 MTV Breakfast club top
10.11:30 Mis for music. 15:30
Made. 16:25,16:50 My super
sweet 16.17:20,17:45 The
Hills. 18:10 America's next best
dance crew. 19:05 Pimp my
ride international. 19:30 Run's
house. 20:00 Brooke knows
best. 20:25 Cribs. 20:50 Room
raiders. 21:20 The X-Effect.
21:45,22:10 Because I'm a girl.
22:40 MTV World stage. 23:30
Dogg after dark. 00:00 After
hours.
TV 5
08:45 Canadees nieuws.
09:10 TV5Monde I'info. 09:15
Outremers. 09:40 Silence $a
pousse. 10:10 TV5Monde
I'info. 10:15 Le plus grand
musée du monde. 10:40 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout le monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5 monde I'info.
12:05 Escapade gourmande.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Rumeurs. 13:25 Les 10 ans du
cabaret. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Le grand Charles. 16:00
Nieuws. 16:30 Des terres et
des hommes: J'ai vu changer
la terre - Un désert annoncé.
17:30 Questions pour un
champion. 18:00 Nieuws.
18:30 Le journal de l'éco. 18:35
Rumeurs. 19:00 Les deux
corées. 20:00 Zwitsers nieuws.
20:30 Frans nieuws. 21:00,
21:50 PJ - Police judiciaire.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:30 Raboliot.
Eurosport
08:35 FIA WTCC inside. 09:00
Autosport: Rally. 09:30,10:30
Voetbal: WK 2010.11:15
Voetbal. 12:30,13:30 Tennis.
15:45 Wielrennen: Dauphiné
Libéré. 17:15 Tennis. 20:30
Voetbal. 22:30 Autosport: Le
Mans Flash. 22:45 Autosport:
Rally. 23:15 Voetbal: WK 2010.
00:15 Watts.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:15 CNN Marketplace
Middle East. 10:30 Best of
BackStory. 11:00 Larry King.
12:30 World sport. 13:00
World news Asia. 14:30 Best
of BackStory. 15:00 World
business today. 16:00 Your
world today. 17:30 World
sport. 18:00 International
desk. 19:00 Your world today.
19:30 Political Mann. 20:00
Quest means business. 20:45
CNN Marketplace Middle East.
21:00 International desk. 22:00
Connect the world with Becky
Anderson. 23:00 BackStory.
23:30 World sport. 00:00 The
situation room.