t mensenlinq.nl Familieberichten opzegaienst ümkbaM'Sn'i Jacob Johannes Roose Jo Markusse-de Kam Colofon Familieberichten 26 I Donderdag 11 juni 2009 kijk ook op Toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw en maatje, onze lieve en zorgzame mama, oma, zusje en tante Margarita Johanna van der Heijden-Kole Margit Den Haag, 5 november 1935 Goes, 9 juni 2009 Goes: Hans van der Heijden Reeuwijk: Henk (an en Annette Floor Steffie Leidschendam: Annette en Patrick Carlijn Leiden: Pieter en Els Suzanne en Michiel Lisette Voorschoten: Ati en John Vlijekreek 114465 AK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrijdag 12 juni van 1&.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Het behaagde de Heere, tot onze diepe droefheid, op Zijn tijd van onze zijde weg te nemen onze lieve, zorgzame moeder en oma Maria Nieuwenhuize-de fonge sinds25mei2000 weduwe van Ciazinus Nieuwenhuize in de leeftijd van 88 jaar. Goes: C. Nieuwenhuize Elma Utrecht: J.C. Stekelenburg-Nieuwenhuize A.J. Stekelenburg Marian en Gijsbert, lohanna, Kees, Arjan, Eline, Willem Thea, Ina, Johan en Rianne 's-Gravendeel: C.j. Nieuwenhuize 's-Gravenpolder: A.P. Nieuwenhuize M.C. Nieuwenhuize-Sturris Nico, Marco en Cora, Maurice en Sharon, Herman en Annemarie, Annemarie Goes: j.A. Nieuwenhuize 8 juni 2009 J.D. van Mellestraat 90,4461 W Goes De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 13 juni om 10.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad -20 te Goes, door de weleer waarde heer ds. C.J. Meeuse. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het centrum. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. ITIensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten e veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 'f aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwef'en "Rustin vrede". Met droefheid, maar ook met grote dankbaarheid voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 58 jaar is overleden Jaap Schoondijke: N.S. Goedegebuur - Wisse W. Goedegebuur Oostburg, 9 juni 2009 Correspondentieadres: Van de Slikkestraat 22 4507 AD Schoondijke Jaap is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 15 juni van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te schoondijke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in dienstencentrum "De Moaneblusser"aan de Buys Ballotstraat te Schoondijke. Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker J.A. Roose Jaap heeft zich gedurende vele jaren met hart en ziel voor ons bedrijf ingezet. Transportbedrijf van der Slikke en ex-medewerkers Schoondijke. 10 juni 2009 Na een kortstondige ziekte, geven wij u kennis dat na voorzien te zijn van het Heilig Sacrament der zieken van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Helena Vermeulen-van den Dries -Lena- weduwe van Jan Hubertus Vermeulen in de leeftijd van 80 jaar. Vogelwaarde: Huib en Anja Jeffrey Oost-Souburg: Gerard en Carry Anouk Jordy en Lynn Middelburg: Ad en Marianne Harold en Ada Milan Annemieke Vlissingen: Herman en Laura Joeri Stèfanie Middelburg: Els en Fred Marijke Oost-Souburg: Jan en Petra Carmen Rosalie Oost-Souburg: Fred en.Brenda Joyce en Aaron Danny en Jolina Sharina en Shurman Danitsha, Joey Vlissingen, 9 juni 2009 Correspondentieadres G. Vermeulen, J.I. Sandersestraat 13,4388 EC Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 13 juni van 16.00 tot 16.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Op maandag 15 juni zal de gezongen uitvaartdienst om 11.00 uur worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna omstreeks 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Zover wij konden zijn we met jou meegegaan tot het einde toe hebben wij je bijgestaan Je was een schat voor ons allen jou te moeten missen zal ons zwaar vallen Je blijft altijd bij ons, diep in ons hart Wij zijn blij zo iemand als man, vader en opa in ons midden te hebben gehad. Omringd door de mensen die hem het meest nabij waren, is thuis in alle rust overleden mijn lieve man, onze pa en opa Piet de Vos echtgenoot van Corrie Nooijen weduwnaar van Lena de Bruijne A Zaamslag, 21-3-1926 t Zaamslag, 9-6-2009 Corrie de Vos-Nooijen Jan en Ria Linda en Martijn Marco Matty en Levien Jessica en Jan-Willem Sigrid en Mark Thijs en Suzanne Carla en Rob Tiemen Veerle Gijsbert Yvonne en Peter Natasja en Stefan Manuella en Sieger Roberto Salima en Mario Francisca Mirella en achterkleinkinderen Polderstraat 56 4543 AC Zaamslag De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 15 juni om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 teTemeuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Vrijdag 12juni is er van 19.00- 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het eerder genoemde uitvaartcentrum. De warme belangstelling in de vorm van bezoekjes, kaarten, telefoontjes en e-mailtjes tijdens haar verblijf in het ziekenhuis in Rotterdam en Vlissingen deden haar en ons erg goed. Ook voor de vele kaartjes na het overlijden van onze allerliefste ma, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij voor zo velen bijzonder was. Ad Markusse Karin Markusse en Ronnie Onwijn Kelly en Senna Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten s voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden |iyK telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdrSfcht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanféren,n.a.v:tfelefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 /vsmedit De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88