t Familieberichten ^scu. fTlensenlinq.nl nj Johanna Laanen-van Sluijs Johanna van Sluijs De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden OunkbLtuiijifijj Jo Markusse-de Kam Colofon Familieberichten 26 I Donderdag 11 juni 2009 kijk ook op Wij ontvingen het droevige bericht uit Perth Australië, dat overleden is onze schoonzus en tante Hanna Koeman-Butler Echtgenote van Piet Koeman Wemeldinge: Wim Koeman Kapelle: Sary Ross-Koeman Heinkenszand: Jo Dekker-Koeman Australië: Suus Koeman-Cevaal Goes: Tiny Koeman-Blok 's Heer Abtskerke: Adrie Minnaard-Koeman Rinus Minnaard Neven en nichten Omdat er Hef de is, bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij... (Toon Hermans) Omringd door allen van wie zij hield, is toch nog onverwacht overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder, oma en omama Domburg, 2 oktober 1927 Vlissingen, 8 juni 2009 C. Laanen Jozien en André Wendy en Freek Marinka en Pim Martijn Liesbeth en Cor Ynske Boukje Julia Serben en Andrea Leo en Christina Jos Floor Duinstraat 5 4357 AS Domburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 13 juni van 10 tot 10.20 uur in "Schuttershof", Kanon- weistraat 30 in Domburg. Daarna is er een korte overdenkingdienst in boven genoemd Ontmoetingscentrum. Omstreeks 11.30 uur brengen wij haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Domburg, waarna er in het "Schuttershof" gelegen heid is de naaste familie te condoleren. Lie ver geen bezoek aan buis In plaats van bloemen, He ver een gift aan de Nierstich ting Een woord van dank aan alle artsen, verpleegkundigen en medewerkers van Zorgstroom, die bij haar verzorging betrokken waren. Tot ons grote verdriet is, op 81-jarige leeftijd, over leden onze oudste zus, schoonzus en tante echtgenote van Cornells Laanen Driebergen: L. Bakker-van Sluijs L. Bakker t Middelburg: M. Tas-van Sluijs T.P. Tas Apeldoorn: P.H. A. van Sluijs M.Jansen neven en nichten Het behaagde de Heere, tot onze diepe droefheid, op Zijn tijd van onze zijde weg te nemen onze lieve, zorgzame moeder en oma Maria Nieuwenhuize-de Jonge sinds 23mei2000 weduwe van Clazinus Nieuwenhuize in de leeftijd van 88 jaar. Goes: C. Nieuwenhuize Elma Utrecht: J.C. Stekelenburg-Nieuwenhuize A.). Stekelenburg Marian en Gijsbert, Johanna, Kees, Arjan, Eline, Willem Thea, Ina, )ohan en Rianne 's-Gravendeel: C.J. Nieuwenhuize 's-Gravenpolder: A.P. Nieuwenhuize M.C. Nieuwenhuize-Sturris Nico, Marco en Cora, Maurice en Sharon, Herman en Annemarie, Annemarie Goes: J.A. Nieuwenhuize 8 juni 2009 I.D. van Mellestraat 90,4461 W Goes De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 13 juni om 10.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, door de weleer waarde heer ds. C.J. Meeuse. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Gefdeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het centrum. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Dag lieve Oma, voor al tijd in ons hart Namens alle kleinkinderen en achterkleinkind. Wendy Marinka Martijn Ynske Jos Boukje Floor Ju/ia Serben 8 juni 2009 Na een kortstondige ziekte, geven wij u kennis dat na voorzien te zijn van het Heilig Sacrament der zieken van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Helena Vermeulen-van den Dries ~Lena~ weduwe van Jan Hubertus Vermeulen in de leeftijd van 80 jaar. Vogelwaarde: Huib en Anja leffrey Oost-Souburg: Gerard en Carry Anouk lordy en Lynn Middelburg: Ad en Marianne Harold en Ada Milan Annemieke Vlissingen: Herman en Laura Joeri Stèfanie Middelburg: Els en Fred Marijke Oost-Souburg: Jan en Petra Carmen Rosalie Oost-Souburg: Fred en Brenda Joyce en Aaron Danny en Jolina Sharina en Shurman Danitsha, Joey Vlissingen. 9 juni 2009 Correspondentieadres: G. Vermeulen, J.l. Sandersestraat 13,4388 EC Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 13 juni van 16.00 tot 16.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Op maandag 15 juni zal de gezongen uitvaartdienst om 11.00 uur worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna omstreeks 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. "Inmiddels bloeien de wilde roosjes weer!" We missen onze moeder en oma nog dagelijks Jo van der Klooster-Slaager We missen haar betrokkenheid, haar blijheid, haar verhalen. We moeten aanvaarden dat ze er niet meer is. Uit de vele condoleances en de aanwezigheid van velen bij de crematie weten we dat ze voor veel mensen een markante vrouw was. Wij bedanken iedereen hartelijk voor deze blijken van medeleven. Kees en Marianne van der Klooster Jolanda en Erik Jacco en Wanda Nicole en Andreas Michelle Marjolien en Joop Keesjan en Ingeborg Westenschouwen, juni 2009 De warme belangstelling in de vorm van bezoekjes, kaarten, telefoontjes en e-mailtjes tijdens haar verblijf in het ziekenhuis in Rotterdam en Vlissingen deden haar en ons erg goed. Ook voor de vele kaartjes na het overlijden van onze allerliefste ma, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij voor zo velen bijzonder was. Ad Markusse Karin Markusse en Ronnie Onwijn Kelly en Senna Zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Ida Put-Braal Langs deze weg willen wij u allen onze oprechte dank betuigen. Jan Jaco en Jeanet Lenny, Marlou Corni en Diana Wessel, Veerle Haamstede, juni 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en t telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere rnailopdrapht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v/tèlefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberictiten@wegënefnieuwsn)edia.nl Telefoon 088-013 9999 f| Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl rflensGnilnq.nl opzegtzz enst Met Mensenlincj Opzegdienst kunt u een overlijden in een keer aan talloze instanties dóórgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit hanóen geven. Ga naar www.menseniinqnl en méld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28