Familieberichten fiêbüiffi OverJaden (J| Ulensenlinq.nl Cato Elise Maria f X \V-~s -c 24 I Donderdag 11 juni 2009 kijk ook op mHHHH .t r - N Geboren Kleindochter van Dinie en Dies van Belzen Dochter van Jeroen en Sascha Doucet-van Belzen Zusje van Melle en Casper 7 juni 2009 Matten biesstraat 99 V 1087 GC Amsterdam Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde (1 Korintiërs 13, 13) Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve vader en opa. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie jaren samen. Jan Jacobus Aarnoutse A 12 januari 1928 t 9 juni 2009 Koudekerke J. Aarnoutse-de Buck Zwolle Corry Mijke en Joost Sabas en Pauline Mala Rosalie Middelburg Bram Tilburg Janisen Moniek Koudekerke Sjaak en Marijke Wart Joppe Wanne Rink Siradan (F) Leuntje Delft Marjan en Lorenzo Noa Vita Terra Dishoekseweg 10a 4371 NC Koudekerke Jan is thuis. Wij nodigen u uit voor de dienst van Woord en Gebed op maandag 15 juni om 11.00 uur in de Michaëlskerk aan het Dorpsplein in Koudekerke, die zal worden geleid door ds. C.G. den Hertog. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats van Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "De Couburg", Duinstraat 4a, Koudekerke. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn van de Heer. Romeinen 14:8 Bedroefd om zijn heengaan maar dankbaar voor de vele goede herinneringen die blijven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan Jacobus Aarnoutse Hij mocht 81 jaar worden. Koudekerke: Keetje t en Kees t de Kroo-Aarnoutse Middelburg: Martien en Dirk Vos-Aarnoutse Goes: Jaan en Piet Verhage-Aarnoutse Middelburg: Coba en David van Sparrentak-Aarnoutse Neven en nichten Koudekerke, 9 juni 2009 Onze gewaardeerde zwager Jan Aarnoutse is op 81 -jarige leeftijd overleden. Wij wensen Jo en de kinderen al wat nodig is bij het verder gaan zonder hem. Leerdam: H.l. Ambacht: Biggekerke: 9 juni 2009 Izak en Leintje de Buck Cathrien en Lein Geschiere David en Koos de Buck Met verdriet delen wij u mee dat onze goede vriend Jan Aarnoutse is overleden. We wensen de familie sterkte toe. Biggekerke: Piet en Catrien van Sparrentak Zeer bedroefd hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze oudste broer, zwager en oom Jan van Bremen s-Heerenhoek 23 februari 1930 Roosendaal 8 juni 2009 Wij wensen Trees, zijn levenspartner, de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Roosendaal: Bavel: s-H.Arendskerke: Australië: Bavel: Steenbergen: Hulst: Heinkenszand: Mechelen: Heinkenszand: Apeldoorn: Mien t Klazien t en Antoon, Willy Piet en Maria Cor en Ria Adrie en Lenie Rina en Stan Rinus t en Gerda Betsie en Adrie t Marietje en Dick f Corrie en Kees Paula en Lou t Neven en nichten Roosendaal 2009 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer A. van Dijke Bram was de grondlegger van het kleiduivenschieten in Zeeland; met veel respect en dankbaarheid gedenken wij hem als erelid van onze vereniging. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Jacht Schiet Vereniging "ZEELAND" Lo Polvliet, voorzitter Lein van Eijzeren, secretaris Toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw en maatje, onze lieve en zorgzame mama, oma, zusje en tante Margarita Johanna van der Heijden-Kole Margit Den Haag, 5 november 1935 Goes, 9 juni 2009 Goes: Hans van der Heijden Reeuwijk: Henk |an en Annette Floor Steffie Leidschendam: Annette en Patrick, Carlijn Leiden: Pieteren Els Suzanne en Michiel Lisette Voorschoten: Ati en John Vlijekreek 114465 AK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrijdag 12 juni van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Romeinen 14:8 Met droefheid heeft de kerkenraad van de Protestantse Gemeente Westkapelle kennisgenomen van het overlijden van de heer Piet Hengst Jarenlang heeft hij de Gereformeerde Kerk, die nu gefuseerd is in de Protestantse Gemeente, met toewijding als ambtsdrager en als voorzitter gediend. Wij wensen de nabestaanden Gods nabijheid en troost toe. Namens de kerkenraad. A. Kleinepier, voorzitter L. Toutenhoofd, scriba Na enkele moeilijke laatste levensjaren heeft God in zijn oneindig erbarmen tot Zich genomen zijn 'moe gestreden kind, mijn geliefde vrouw en onze moeder en schoonmoeder Cornelia de Ruijter echtgenote van Willem Joos Pieter Huijbregtse Hellevoetsluis, 25 juli 1920 Goes, 8 juni 2009 Goes W.J.P. Huijbregtse Kapelle C.P. Geijsen-Huijbregtse C.E.M.W. Geijsen De Horst 25 4461 WZ Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 13 juni van 10.30 tot 10.45 uur in de "Oosterkerk", Berg weg 88 - ingang J. D. van Mellestraat te Goes, waarna om 11.00 uur de dienst van Woord en Gebed zal plaatshebben. Na de dienst is om 12.00 uur deter aardebestelling op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. - Geen bloemen, geen bezoek aan huis - Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzuster en tante Cornelia Huijbregtse-de Ruijter Goes: P.A. Huijbregtse M. Huijbregtse-Janse Peter en Marga Goes, 8 juni 2009 Met grote verslagenheid delen wij u mee dat, voor ons op het alleronverwacht, door de Heere uit ons midden is weg genomen mijn geliefde, zorgzame vrouw en onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Maria Jobse-Koole echtgenote van Cornells Jobse eerder gehuwd geweest met Bastiaan Davidse in de leeftijd van 80 jaar. Koudekerke: C. Jobse Middelburg: Anneke Pattiruhu-Davidse Chjel Pattiruhu jolanda en Chris Pim, Bas Oostkapelle: Ko Davidse Nely Davidse-Dekker Sander Simone Middelburg: Rini Davidse Oost-Souburg: Laurie van den Boomgaard-Davidse Francois van den Boomgaard Lucinda en Rob Luciën 9 juni 2009 Steengrachtstraat 17, Vlissingen Correspondentieadres: J. Davidse Orionstraat 5 4356 BS Oostkapelle Op vrijdag 12 juni zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Mamixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen om 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze droefheid is plotseling van ons weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Jobse-Koole Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. L.M. Koole en L. Koole-van Oosterf Dag lieve buurvrouw Jobse We zullen u missen. Lily Bax Sjaak, Dinja, Yvanka

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26