Familieberichten Ovs/Jödsjj Lies Dieleman-de Decker 24 I Woensdag 10 juni 2009 Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben denk dan aan de weg door mij gegaan zo heb ik het niet voor niets gedaan. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Mia van Haver sinds 1 juni 2004 weduwe van Willy van Darame in de leeftijd van' 73 jaar. Terneuzen Marianne en lack Hamelink-van Damme Martijn justin Terneuzen Rudi en Patricia van Damme-de Schepper Terneuzen, 9 juni 2009 Correspondentieadres: Dagpauwoog 5 4533 HD Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 12 juni om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats aan de Westsingel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "de Halle", Rooseveltlaan la. Donderdag 11 juni is er van 19.00- 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de begraaf plaats aan de Westsingel. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Schorre unit A29, vooralle liefdevolle zorg en aandacht. Verbonden met zijn familie is van ons weggeleden Abraham van Dijke Bram Wolphaartsdijk, 31 mei 1931 Goes, 8 juni 2009 Wij zijn hem dankbaar voor zijn goede zorgen en zijn liefde voorde familie. Zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen die zoveel van hem hielden. 's-Heër Arendskerke: Ina van Dijke-Woutersen Nieuw Vossemeer: Toon en José Bram en Iris Siene en Mathijs Wolphaartsdijk: Marjan en Eddy Sabrina en Rob Arko en Wieteke Marleen en Jan Wolphaartsdijk: Wouter en Carla Loes Suzan Frank Correspondentieadres: Slotstraat 714458 BL 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 12 juni om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Heden overleed mijn lieve broer en oom A. van Dijke echtgenoot van I. IV. Woutersen Tholen: Loek van Gorsel-van Dijke Leen van Liere en kinderen 8 juni 2009 Heel verdrietig, maar met veel goede herinneringen namen wij afscheid van onze zwager en oom Bram van Dijke Kees en Willemijn de Jager-Woutersen Martje en Jaap Jan en Elise en de kinderen Rilland, 8 juni 2009 Heden werd van ons weggenomen onze geliefde neef Piet Hengst Westkapelle: A. van Vaardegem W. van Vaardegem-Verstraate Minderhoud-van Vaardegem K. Minderhoud Neven en nichten Westkapelle, 7 Juni 2009 In goede herinnering aan de jaren die wij samen mochten werken in het dienen van de samenleving, moeten wij afscheid nemen van onze oud-collega en vriend - Piet Hengst Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Hank en Jacqueline Prins Piet en Mary Sterrenburg Ons bereikte het droeve bericht dat ons lid Piet Hengst is overleden. Zijn betrokkenheid en inzet voor het CDA als wethouder van Westkapelle en raadslid van Veere hebben we zeer gewaardeerd. Wij wensen Nel en (klein(kinderen Gods nabijheid toe. Namens het CDA bestuur en fractie Veere M.Wattel, J.Wisse-Francke, voorzitter 2e voorzitter fractie Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van de heer Piet Hengst oud raadslid en wethouder van de voormalige gemeente Westkapelle en oud raadslid van de gemeente Veere. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, I.S.deRegt drs. R.J. van der Zwaag Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 7 juni 2009 is overleden ons oud-bestuurslid Piet Hengst Piet is vele jaren voorzitter geweest van het bestuur van de Stichting Protestantse Ouderzorg Walcheren, waarvan de verzorgingshuizen Nieuw-Sandenburgh, Swerf-Rust en later ook Ter Veste deel uitmaakten. Wij herinneren hem als een zeer bevlogen en betrokken voorzitter die vernieuwingen niet uit de weg ging. Een mens vooral, die zich bescheiden opstelde en vooral tussen zijn mensen stond. Piet heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de ouderenzorg op Walcheren en laat een onuitwisbare herinnering na bij allen die hem hebben gekend. Wij wensen Nel, de kinderen en verdere familie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens de voormalige Stichting Protestantse Ouderen zorg Walcheren, Lous Coppoolse, voormalig voorzitter Raad van Toezicht SPOW en voorzitter Raad van Toezicht Zorgstroom Rien den Haan, voormalig voorzitter Raad van Bestuur SPOW Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de oud-voorzitter van onze vereniging Piet Hengst Zijn inzet en betrokkenheid bij onze vereniging zullen wij ons blijven herinneren. Wij wensen zijn vrouw, kinderen én kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van de Korfbalvereniging "Stormvogels" Westkapelle Toch nog plotseling is overleden onze penningmeester B. v.d. Dries Wij gedenken zijn inzet voor onze vereniging. Wij wensen zijn familie sterkte toe. Biljartvereniging D.o.s. Ovezande nik ,okop |j| (TiQnSenlinq.nl Met ontsteltenis en groot verdriet ontvingen wij het bericht dat is overleden onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante, Wij wensen Rokus en de (klein)kinderen veel sterkte in dit grote verdriet. CAS de Decker-Blaakman C de Decker (in herrinering) Theo Tini en Arie Dora en Tony_ Vera (in herrinering) Johan en Cobi Trees en Jo Monique en Ferry Mario en Rian Ronnie Patrick en Christi neven en nichten Diepbedroefd zijn wij met het plotseling overlijden van 'Ome' Piet Wij zullen hem missen. Monique Claudia en Kees, Mika en de paarden Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons meelevend en altijd vrolijke lid Pieter Hollebrandse Wij zullen zijn behulpzaamheid en aanwezigheid missen. Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe met dit plotselinge verlies. De Koudekerkse Ringrijders Vereniging Na een ernstige ziekte is onze dierbare vriendin toch nog rustig ingeslapen Fien Lemmers Wij wensen Cor en Kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Piet en Aaf Verslagen geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht, is overleden onze gewaardeerde neef Jozias Cornells van Liere -Jo in de leeftijd van 70 jaar. Familie Trimpe Familie van Liere Familie Luteijn Goes, 8 juni 2009 Correspondentieadres: C.J. Dekker Kloetingseweg 43 4462 AV Goes De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 12 juni om 13.15 uur in het 'Geerteshuis', lachthuisstraat 13 te Kloetinge. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.10 uur gelegenheid om afscheid van Jo te nemen in het 'Geerteshuis'. Na de begrafenis is er in het 'Geerteshuis' gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Een ieder die door omstandigheden geen rouwbrief mocht ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn geschokt en verdrietig omdat onze goede vriend en trouwe buurtgenoot Jo van Liere plotseling is overleden. Kloetinge, 8 juni 2009 Buurtvereniging Zuid-Ambacht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36