Familieberichten (D Ulensenlinq.nl 20 I Dinsdag 9 juni 2009 ook op Dyé/IridölJ De hemel heeft er weer een engel bij Mijn meisje mijn vrouw. moeder van onze kinderen.... oma van onze kleinkinderen mijn grote liefde Nooit klagend, nooit vragend je lasten in stilte dragend jouw hart heeft voor ons geklopt jij hebt altijd voor ons klaargestaan jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden Na een strijd van 2 1/2 jaar tegen kanker heeft ze nu de strijd verloren Liza Dieleman-de Decker echtgenote van Rokus Dieleman A 19-11-1947 Rokus Dieleman 17-6-2009 Silvia en Serge Daneels-Dieleman Giovanni Shana Angelique en Herman de Snoo-Dieleman Deveny C. de Decker-Blaakman Stijn Streuvelsstraat 13 4532 CC Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donder dag 11 juni om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en onze altijd opgewekte en meelevende oom Pieter Hollebrandse Piet In de leeftijd van 72 jaar. Rie en Frans Verhage-Hollebrandse beiden in herinnering Frans en Tine Britta, Annicka Marianne en Dik Tessa, Roos Tini en Bram de Pagter-Hollebrandse Tanny en Kees Kristiaan, Martin - Suzy Simon en Roos Jan en Mien Hollebrandse-Corré Suzanne en Wilbert Merlijn, Jona Katharina Pieter Koudekerke, 7 juni 2009 Correspondentieadres: Keiweg 57 4371 MX Koudekerke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 11 juni om 10.15 uur in "de Couburg", Duinstraat 4a te Koudekerke., voorafgaande is er gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenisl plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Couburg". Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep geraakt zijn wij door het plotseling overlijden van onze altijd vrolijke overbuurman en vriend Pieter Hollebrandse We zullen hem missen. Koudekerke: DirkenGreetjeVenema Lauwersoog: Kirsten en Jelle, Jacky U Groningen: Dagntar en Marcel Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn 'en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek- zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager, oom en oud-oom Hubrecht van den Dries -Bertus- in de leeftijd van 72 jaar. Mina t en Nico t Ko en Willie Adrie t en Corrie Kees t en Tannie Catrien en Jan Neven en nichten Ovezande, 7 juni 2009 Correspondentieadres: Mooymanstraat 13,4441 BC Ovezande De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 12 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uit het goede hout gesneden een man recht uit het hart. Kon van alles genieten wat hij zo had. Zo gewoon en niet veeleisend dat is voor ons blijvend. Onze ome Bertus is overleden Bregt en Paulien Peter en Marga José Marianne en Ronald Wilfred en Lenet Patricia en Harold Cindy en Jacco Jeantien en Michel Kees en Monique Peteren Willeke Achterneven en achternichten 7 juni 2009 Water.had je nodig om te vissen Water.had je nodig om van te genieten Water.had je nodig, het betekende alles voor je Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een leven lang hard werken toch nog onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom Laurentius Aloysius de Jonge - Lau - in de leeftijd van 75 jaar. Hoogerheide: Heinkenszand: Olen (B): Bladel: Heinkenszand: Ovezande: Heinkenszand: Piet de Jonge Gerda de Jonge-de Greef Kees de Jonge (in herinnering) Emma de Jonge-Koens Corrie de Jonge Annie Raas-de Jonge Gil jam Raas Wies de Jonge Mien de Jonge-van Gessel Willy van den Dries-de Jonge Co van den Dries Sjaak de Jonge Matty de Jonge-de Baar Neven en nichten 7 juni 2009 Correspondentieadres: Sleutelbloemstraat 43 4451 TD Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 11 juni om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw Hemel vaart te Ovezande. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben onh'angen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Achter de tranen van verdriet schuilt een glimlach van de herinnering. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren en dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en överoma Godelieve Gabriella Verraes weduwe van Cornelius Franciscus Dekkers 12 mei 1920 7 juni 2009 Aardenburg: Marie-Jeanne Ferket-Dekkers Staf Ferket Véronique f Veurne(B): Philippe Ferket Sofie Ferket-Marrannes Daan Renée Schoten(B): Anne-Marie Blokland-Ferket Alain Blokland Anouk Xanthe Correspondentieadres: M.J. Ferket-Dekkers Herendreef 34 4527 AJ Aardenburg Tel. 0031-117-461846 Email: ferketgja@zeelandnet.nl Wij zijn dankbaar voor de liefde\>olle verzorging die zij in verpleeghuis De Stelleop afdeling Klaproos heeft mogen onh'angen. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op zaterdag 13 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Johannes de Doper te Sluis waarna wij haar aansluitend zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de r.-k begraafplaats aldaar. Samenkomst voor de familie om 10.15 uur aan de kerk. Enkel schriftelijke condoleance Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, is na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Valcke" woning 406, toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Adrianus Rokven Janus echtgenoot van Johanna Maria de Bruijn A 8 juni 1925 t 8 juni 2009 Goes: J.M. Rokven-de Bruijn Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mevr. J.M. Rokven-de Bruijn Klaphekkeweg 102 4463 AZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 11 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 12 juni om 10.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat te Goes. Aansluitend vindt om 11.30 uur de crematieplechtigheid plaats in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot per soonlijke condoleance in hotel Goes Van Der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve pa en opa Wij zullen jou nooit vergeten en wensen jou een behouden vaart. Vaar-wel Familie Reyerse Familie van Eekelen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54