Familieberichten IDensenljnq.nl üvarleilujj s Pieter Hengst Piet Hengst ome Piet Adriaan Frans Meijers 20 I Dinsdag 9 juni 2009 kijk ook op Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek- zijn is omgegaan, hebben wij- afscheid moeten nemen van onze broer, zwager, oom en oud-oom Hubrecht van den Dries -Bertus- in de leeftijd van 72 jaar. Mina t en Nico t Ko en Willie Adrie t en Corrie Kees t enTannie Catrien en Jan Neven en nichten Ovezande, 7 juni 2009 Correspondentieadres: Mooymanstraat 13,4441 BC Ovezande De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 12 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8 b te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uit het goede hout gesneden een man recht uit het hart. Kon van alles genieten wat hij zo had. Zo gewoon en niet veeleisend dat is voor ons blijvend. Onze ome Bertus is overleden Bregt en Paulien Peter en Marga losé Marianne en Ronald Wilfred en Lenet Patricia en Harold Cindy en (acco Jeantien en Michel Kees en Monique Peteren Willeke Achterneven en achternichten 7 juni 2009 Vol bewondering voor haar levenslust, kracht en strijdbaarheid, laten wij u weten dat onze lievejeanne is overleden. Jeanne van Sluijs-van den Broek Weduwe van Jan van Sluijs Liempde, 28 maart 1944 Middelburg, 7 juni 2009 Coen en Ingrid Roos, Lotte Noortje en Patrick Quinten, Timber Rob en Doris Ed en Ingrid Joost, Maarten Peteren Emmy Julia Correspondentieadres: Willem II straat 47 5682 AG Best Het is Jeanne haar uitdrukkelijke wens in besloten kring gecremeerd te worden. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze dappere schoonzus Jeanne van Sluijs-van den Broek Driebergen: Cobyen Ignace Lottman Meliskerke: Nel en Chrisjanse Westkapelle: Janny en Ko Minderhoud Middelburg: Henk en Maaike van Sluijs Vrouwenpolder: Leny en Pim Duvekot Neven en nichten Sterker dan de dood is de liefde Met veel verdriet, maar met onuitwisbare dierbare herinneringen aan wie hij was en wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn liefdevolle echtgenoot, onze geweldige vader en onze trotse opa Westkapelle, 23 september 1943 t Westkapelle, 7 juni 2009 Onvoorwaardelijk in zijn liefde en trouw, altijd gevend, dat was Piet. Wij zullen hem zó missen. Westkapelle: Nel Hengst-van Vaardegem Hasselt (B)Marco en Greet Nina, Elias en Max Teteringen: Rutger en Sandra Koudorpstraat 1, 4361 BS Westkapelle Piet is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, waar u afscheid van hem kunt nemen en de familie kunt condoleren op woensdag 10 juni van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 12 juni om 11.00 uur in de Moria kerk aan de Zuidstraat te Westkapelle. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Brasserie de Zeezot, Zuidstraat 101, te Westkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 uur tot 10.45 uur ook gelegenheid tot afscheid nemen in het jeugdgebouw naast de kerk. Liever geen toespraken. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Onze gedachten zijn bij Nel, de kinderen en kleinkinderen. Zoutelande: Jan en Ineke Hengst- Dekker Middelburg: Tiny en Ko de Jonge-Hengst Westkapelle: Willy en Anton van Maldegem-Hengst Neven en nichten Intens dankbaar voor de vele mooie jaren, wijze lessen en herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve Wat zullen we je missen. Rust zacht Jacco en Annet Martie Vandaag ontvingen wij het droevige bericht dat onze beste vriend Piet Hengst is overleden. Wij zullen hem missen en en zijn vriendschap en hulpvaardig heid nooit vergeten. Wij wensen Nel en de kinderen en kleinkinderen'veel sterkte toe. Kees en Juul Gabriëlse Pauw en Ineke de Witte Bo en Mien Gabriëlse- Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze belangstellende buurman Piet Hengst Wij wensen Nel, de kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. W. de Buck J. Hendrikse A. van Vaardegem Fam. W. Hengst Fam. A. de Nooijer Fam. R. van Rooijen Ons bereikte' het droevige bericht dat op 7 juni 2009 is overleden ons zeer gewaardeerd oud-bestuurslid Piet Hengst Piet was van januari 2005 secretaris van onze stichting. Twee maanden geleden moest hij om gezondheidsredenen zijn bestuursfunctie neerleggen. Wij hebben Piet leren kennen als een gedreven bestuurder en betrokken mens. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie alle sterkte toe. Bestuur en medewerkers van de Stichting Welzijn Veere jo Korstanje, voorzitter Chris Maas, directeur "In hel huis mijns Vaders zijn vele woningen", Joh. 14 vers 2 Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en grootvader sinds 15 oktober 2002 weduwnaar van Geertruida van de Putte 13 oktober 1919 6 juni 2009 Ede: Ad Meijers Margriet Meijers-Verburg Annet en Edwin Arjen en Wendy Kapelle: Rienk Meijers Miep Meijers-de Schipper Mard-Jan Annemieke en Erwan Oost-Souburg: Janneke (in herinnering) Stolwijk: Joke van Zwienen-Meijers Jan van Zwienen Aart en Judith, Chris, Riekske, Lisa, en André Oost-Souburg: Leida van Schijndel-Meijers Chiel van Schijndel Emy, Lindy Oost-Souburg: Annelies Wielemaker-Meijers Leo Wielemaker Alexander en Si bel, Leonard Oost-Souburg: Frans-Jan Meijers Saskia Meijers-van Oosten Kevin, Merinthe Correspondentieadres Paukenshoekstraat 35, 4421 GB Kapelle Wij danken de medewerkers van de Zoute Viever voor hun liefdevolle verzorging. De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden in de kerk "Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg op donderdag 11 juni 2009 om 11.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost- Souburg. Na de begrafenis heeft u gelgenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Voorafgaand aan de kerkdienst heeft u gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 10.45 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42