opzegaienst m Familieberichten (J) d1ensenlinq.nl Adrie van Sabben De Uitvaart Informatie Hulplijn Bei gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Colofon Familieberichten fTlensenlinq.nl 24 I Dinsdag 9 juni 2009 kijk ook op "Mijn Jezus ik hou van U, want u hield van mij.... Ik heb van U gehouden, maar nooit zoveel als nu" Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Annie van Sabben - Wolthuis Geboren, 16 oktober 1925 Overleden, 7 juni 2009 Annie van Sabben - Wolthuis Bert en Nel Ron en Marcia Lizzy, Rajas Henk en Jacqueline Manon, Britt Kastanjestraat 301 4462 VD Goes De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden op donderdag 11 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de naaste-familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. www.scu.nu Mijn lieve sympathieke zwager is niet meer. Adrie van Sabben Ik zal hem erg missen, maar de mooie herinneringen zullen altijd blijven. Kortgene, Tiny Wolthuis-Braspenning Zijn forehand was dikwijls onhoudbaar. Zijn aanwezigheid innemend. Zijn sportiviteit op zijn hoge leeftijd een voorbeeld. Toch nog onverwacht zullen we voor goed afscheid moeten nemen van onze tennisvriend en nestor van onze groep Adrie van Sabben De Deelnemers 50+ Donderdagmorgentennis zullen hem node missen. We wensen An en de kinderen heel veel sterkte toe. Goës ,7 juni 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdraclit'krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrfêrertn.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrpedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. H aereikt 1 In ons leven zijn er momenten waarop we afscheid moeten nemen van een geliefd persoon. Verdriet en het besef dat er ook praktische zaken geregeld moeten worden, strijden dan om voorrang. PZC kan u ondersteunen als het gaat om het op de hoogte brengen van uw omgeving. Het is immers van groot belang dat u zorgvuldigrespectvol en op persoonlijke manier uiting kunt geven aan uw gevoel. Neem voor meer informatie contact met ons op. Telefoon: 088 - 013 9999 of kijk op www.pzc.nl/dekrant/adverteren www.pzc.nl/dekrant/adverteren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26