fllensenlinq.nl Familieberichten J 22 I Dinsdag 9 juni 2009 Zeer bedroefd, maar met een onuitwF aan zijn leven, hebben wij geheel or moeten nemen van onze lieve broer, opgewekte en meelevende oom Pieter Hollebrai, Piet In de leeftijd van 72 jaar. Rie en Frans Verhagt beiden in herin Frans en Tine Britta, Annicka Marianne en Dik Tessa, Roos Tini en Bram de Pagter- Tanny en Kees Kristiaan, Martin Suzy Simon en Roos Jan en Mien Hollebrandse-Corré Suzanne en Wilbert Merlijn, Jona Katharina Pieter Koudekerke, 7 juni 2009 Correspondentieadres: Keiweg 57 4371 MX Koudekerke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 11 juni om 10.15 uur in "de Couburg", Duinstraat 4a te Koudekerke., voorafgaande is er gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenisl plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Couburg". t 8 juni 2009 Goes: (.M. Rokven-de Bruijn Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid mochten genieten, is na een liefdevolle in verpleeghuis 'Ter Valcke" woning 406, toch van ons heengegaan mijn lieve man, onze opa en overopa Adrianus Rokven Janus noot van Johanna Maria de Bruijn Samen verdrietig blijft ons, warm en gelukkig, de herinnering Met dankbaarheid, omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante vl. Rokven-de Bruijn ®f&keweg 102 Goes Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 11 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 12 juni om 10.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat te Goes. Aansluitend vindt om 11.30 uur de crematieplechtigheid plaats in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot per soonlijke condoleance in hotel Goes Van Der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Jobina van den Dries -Job- Zij die geen rou wbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 's-Heerenhoek, 29 april 1933 t Goes, 8 juni 2009 Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum "Ter Weel", Unit 4 te Goes. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep geraakt zijn wij door het plotseling overlijden van onze altijd vrolijke overbuurman en vriend Pieter Hollebrandse We zullen hem missen. Koudekerke: Dirk en Greetje Venema Lauwersoog: Kirsten en Jelle, lacky U Groningen: Dagmar en Marcel Water.had je nodig om te vissen Water.had je nodig om van te genieten Water.had je nodig, het betekende alles voor je Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een leven lang hard werken toch nog onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom Laurentius Aloysius de Jonge - Lau - in de leeftijd van 75 jaar. Hoogerheide: Heinkenszand: Olen (B): Bladel: Heinkenszand: Ovezande: Heinkenszand: Piet de Jonge Gerda de Jonge-de Greef Kees de Jonge in herinnering) Emma de Jonge-Koens Corrie de Jonge Annie Raas-de longe Giljam Raas Wies de Jonge Mien de Jonge-van Gessel Willy van den Dries-de Jonge Co van den Dries Sjaak de Jonge Matty de Jonge-de Baat- Neven en nichten 7 juni 2009 Correspondentieadres: Sleutelbloemstraat 43 4451 TD Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 11 juni om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw Hemel vaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 's-Heerenhoek: Graauw: Ovezande: Kwadendamme: 's-Heerenhoek: Appingedam: Krewerd: Heinkenszand: B. van den Dries C. van den Dries-Goense J. van den Dries M. van den Dries-van Oort W. van den Dries t C. van den Dries-Remijn A. Steijn-van den Dries M. Steijn A. van den Dries C. van den Dries-Remijn M. Goense-van den Dries A.Goense J. Goense-van den Dries B. Goense J. Raas-van den Dries t H. Raas t Neven en nichten Correspondentieadres: Langeweegje 16 4434 NG Kwadendamme Op woensdag 10 juni is er van 19.00-20.00 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen en tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 11 juni om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in de "leugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. Stil ben je van ons heengegaan je hebt altijd voor ons klaargestaan geborgenheid en liefde heb je ons gegeven zo wasje hele leven je was een schat voor ons allen je te moeten missen zal ons zwaar vallen Na een i ntens leven is op 84 jarige leeftijd overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Janus Rokven Goes Marja en Peter Otte-Rokven 's Heer Arendskerke Léon en Mientje, Marja en Hans 's Heer Arendskerke Janus en Sophie <1? Bedroefd geven we kennis van het overlijden van onze lieve tante Jobien van den Dries Heinkenszand: Lonie en Gerard Nagelkerke-Steijn Marlies Frank en Moniek Bart VGravenpolder: Ria en Johan Huijssen-Steijn Sindy en Arjan, Lara llona en Martin, Sven, Luc 's-Gravenpolder: Heieen en Hans Adams-Steijn Marco en Annemarie, Luka Ronnie en Annelien, Guus, Hugo Anja, Moraya, Latrell Kwadendamme: Jobientje Steijn t Goes: Tonnie en Bas Rentmeester-Steijn Ruud Niek t Heinkenszand: Nellie en Jan Nagelkerke-Steijn Arjan Kwadendamme: Martien en Carolien Steijn-Boon- man Bianca en Ko Marijn t Gijs Simon 8 juni 2009 Lieve pa en opa Wij zullen jou nooit vergeten en wensen jou een behouden vaart. Vaar-wel Familie Reyerse Familie van Eekelen Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa bootje Janus Rokven Lieve (0)pa bedankt voor... <A?>- Piet en Marjolein Henk en Dianne Tina en Sjoke Janus en Judith Johan en Daisy Ineke Tineke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24