Sport word je bikkelhard' reparaties het onmogelijke AVA m Geslaagd voor je schoolexamen en de smaak te pakken? Drie op een rij voor Remy Vasseur Ook van witgoed (wasmachines, koelkasten, etc.), zowel inbouw als vrijstaand, voeren wij snel en vakkundig voor u uit! ELECTRO www.avaelectro.nl Wie wordt Dagbladbezorger van het Jaar 2009? www.worddagbladbezorger.nl w Zaterdag 6 juni 2009 45 als Nederlander verder te komen in het voetbal. Chinezen nemen bijna elke sport serieus, maar voet bal is het nationale lachertje. Het niveau in Nederland ligt natuurlijk veel hoger, geven de twee spelers toe. Het gaat ze hier om iets an ders. „Als je dit aan kunt, word je bikkelhard", zegt Maitimo. „De trainingsintensiteit ligt veel hoger dan in Nederland. Je traint hier drie uur per dag, elke dag. Meestal ook nog op het heetst van de dag. Daarbuiten zit ik veel meer in de sportschool. Ik word hier echt top- fit en sterker." Ook De Smalen merkt dat zijn conditie beter is dan ooit: „Het kost me geen enkele moeite meer om in een wedstrijd negentig mi nuten lang hard te werken." Hij is ook mentaal veel sterker is geworden. Terwijl clubs in bijvoor beeld Rusland al lang gewend zijn aan buitenlandse spelers, zijn de twee Nederlandse spelers van FC BIT pioniers. De Smalen: „Elke dag ga je de strijd aan om te com municeren met mensen. Telkens afwachten of dingen goed worden vertaald. Soms wil je zelf met de vuist op tafel kunnen slaan, als iets niet lukt. Maar dat kan niet. Het vraagt zoveel van je. Je menta le kracht schiet omhoog." Het was de bedoeling dat ze ook Chinees zouden studeren op de universi teit, maar daar zijn ze na drie les sen mee gestopt. Maitimo: „We "werden een paar uur per week in een klas gezet, waar iedereen zes uur per dag Chinees studeert. Dat werkte niet." Hoeveel de Chinese club betaalt, willen ze niet kwijt, maar het is volgens Maitimo 'veel'. Ook heb ben ze allebei een nieuw apparte ment gekregen. Hun contract loopt eind oktober tegelijk met het seizoen af Aan bijtekenen den ken ze nog niet. MIDDELBURG - Remy Vasseur heeft gisteravond voor de derde keer op rij de Nadorstloop gewonnen. De atleet uit Vlissingen liep de wed strijd over tien Engelse mijl in 58 minuten en 46 seconden. Daar mee bleef hij Miguel van Tongeren uit Middelburg elf seconden voor. De derde plaats in Middelburg was voor Erik Kok uit Arnemuiden, die 59 minuten en 5 tellen nodig had. Bij de vrouwen liep Anne Kwist onbedreigd naar de overwinning. De Thoolse had 1 uur, 13 minuten en 16 seconden nodig voor de tien Engelse mijl. Daarmee was ze ruim twee minuten sneller dan Su zanne Geschiere uit Sint Laurens en Maaike Krimpenfort (Bergen op Zoom) die kort achter Ge schiere derde werd. De wedstrijd over 9,5 kilometer werd bij de mannen gewonnen door Jeroen van de Berge uit Krui- ningen. Hij liep de afstand in 36 minuten en 45 seconden. Lizette Antheunisse uit Middelburg was de snelste bij de vrouwen in 45 mi nuten en 39 seconden. Oranje de winst kon binnenlopen. Daar zag het in het eerste uur niet naar uit. Engeland, zonder de ge blesseerde sterspeler Kevin Pieter- sen, kwam als een bezetene uit de startblokken. Na 11 van de 20 overs hadden Bopara en Wright hun ploeg naar 100 runs geslagen zon der wicketverlies. Toen zette het herstel van Nederland in. In de laatste 9 overs gaf de ploeg slechts 62 runs weg en pakte 5 Engelse wickets. Nederland moest vervolgens 163 runs maken om te winnen. Het De Nederlandse cricketers kun nen zich morgen al scharen on der de beste acht landen van het WK Twenty20. Pakistan moet dan ook winnen van Engeland. vroege verlies van Alexei Kervezee voorspelde niet veel goeds. Maar de rake klappen van Darron Ree kers (25 runs) en helemaal van man of the match Tom de Grooth (49 runs) en Peter Borren (30 runs) bezorgden de Engelsen de ze nuwen. De ervaren Ryan ten Doe- schate en Edgar Schiferli sloegen Oranje op de laatste bal in veilige haven. In een poule van drie moet Neder land bij de eerste twee eindigen om in de Super Eight met de grote jongens mee te doen. Pakistan wacht dinsdag, maar als Engeland morgen al verliest van Pakistan presteert Nederland het onmogelij ke. Om in voetbaltermen te spre ken: dan plaatst IJsland zich voor de kwartfinale van het WK. Kanaalstraat 441 Oost-Souburg Tel. 0118 471777 Aanvoerder Jeroen Smits (links) feli citeert Peter Borren (rechts) met een wicket. foto Tom Hevezi Breng jij de krant altijd op tijd en zonder klachten rond? En sta je altijd klaar om bij te springen? Dan win jij dit jaar misschien wel de eervolle titel van Dagbladbezorger van het Jaar. Plus een reischeque van 2000 euro en een mooie fiets. Een jury selecteert uit elke provincie twee super-dagblad bezorgers: een junior (15-39 jaar) en een senior (40 jaar en ouder). En daaruit worden de twee winnaars gekozen: de Dagbladbezorgers van het Jaar 2009 in de categorieën junior en senior. Hoor jij daarbij? En ben je voor 23 maart 2009 begonnen met je werk? Geef je dan nu op bij je depothouder. van het Tecnologisch Instituut van Peking. „We waren gewend soms te incasseren, soms uit te delen. Hier mogen foto Frans Schellekens/GPD Haal bij Dek ook nog je B-rijbewijs en slaag dit jaar dubbel! Meld je aan en ontvang flinke korting op het lespakket. Tot I juli 2009 betaal je geen 38,-, maar slechts 35,- per les! VERKlttf°fV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47