Dankbaïui i rtó kijk °ok op m niensenLinq.nl Familieberichten JannaJacoba Kloosterman-van Willegen Janny Jan Arend Bakker Sjanie Nieuwenhuyse Han Beuzenberg 30 I Zaterdag 6 juni 2009 Ons hart is gebroken we hebben je verloren. Je bent weggerukt uit ons leven, terwijl je ons nog zoveel liefde wilde geven. In het bijzijn van haar dierbaren is geheel onverwacht van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma lannie 21 juli 1932 Kapelle t 4 juni 2009 Kapelle: J. J. Kloosterman Schore: jan en Leny Kloosterman-Baert Astrid en Martijn Bas en Chelsea Hoedekenskerke: Ella van Hartingsveldt-Kloosterman Theo Laanen Koos van Hartingsveldt (in herinnering) Janine Iris en Ronnie Claire Kapelle: Sjako en Karin Kloosterman-de Maat Manon Ricardo Joeri Coessestraatweg 6, 4421 PJ Kapelle Jannie is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 9 juni om 13.00 uur in gemeenschapscentrum "De Vroone", C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in "De Vroone". Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol verbijstering en ongeloof Bedankt voor de jarenlange vriendschap. Wij wensen Ko, kinderen en kleinkinderen veel sterkte Piet en Adrie Mol-de Vos Peter en Peggy Mol-Oele Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en altijd behulpzame oom Jacobus Huissen j. Stroosnijder-Vermeulen L. Stroosnijder-Beeke Paula Niek en Rina Joke en Jan Hans t en Netteke Paula en Peter Eisen Wim Niek en Suzan Laura en Kees Paulien en Bob 's-Gravenpolder, juni 2009 Met pijn in het hart hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer en oom Peter de Jonge We wensen Sjaan en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wat zullen we hem missen. Broer en zusters de Jonge Neven en nichten Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Peter de Jonge de man van onze diaken Sjaan de Jonge-Risseeuw Wij leven mee met haar en de kinderen en wensen hen veel kracht toe en mensen, die hen steunen in deze moeilijke tijd. Kerkenraad van de Protestantse gemeente te. Schoondijke-Waterlandkerkje en de Hervormde gemeente te Groede Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn allerbeste maat en onze goede vriend Ruud Kees, Caroline en Yannick Weggevlogen geruisloos als een vlinder naar de andere kant van de regenboog waar geen pijn en zorgen zijn. Na een slopende ziekte is rustig en tevreden ingeslapen onze zo dierbare en geliefde vriend Toon Wiedeler Hasta la Vista amigo Namens je vrienden uit Sluis-Dieren Ad Bostelaar 1 1 Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven voor en na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa. namens ons allen, J. Bakker-Slabber Middelburg, juni 2009 De overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootoma Willy Bakker-Sep heeft ons erg goed gedaan. Het zal ons gemis niet kleiner maken, maar uw steun heeft ons geholpen met de verwerking van ons verdriet. Wij danken u zeer voor deze steun en de vele blijken van medeleven. Piet Bakker kinderen kleinkinderen achterkleinkind Terneuzen, juni 2009 De belangstelling en medeleven, door zovelen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het plotseling overlijden van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Ria de Beste heeft ons goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. G.M.M. de Beste-Zandee Gerard en Jacky de Beste Malou Jeroen Corien de Beste Juni 2009 De vele blijken van meeleven en belangstelling die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Adriana Riemens-Dingemanse hebben ons erg goed gedaan. Wij hebben dit zeer ge waardeerd en zijn u hiervoor oprecht dankbaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, juni 2009 Zoveel vriendschap Zoveel helan gstell ing Zoveel betrokkenheid Zoveel reacties tijdens hun leven en na het overlijden van onze ouders en (over-)grootouders Adrie en Cathrien Koopman-Bal Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Matty en jan Sonke-Koopman Caroline en Maarten, Ilse, Rob Paula en Jos, Roos, Isa, Sarab André en Wilma Koopman-van der Weegen Wemeldinge, juni 2009 04-07-1954 25-04-2009 We missen haar nog iedere dag en op vele momenten, maar in het afgelopen jaar hebben we ons gedragen gevoeld door jullie kaartjes, mailtjes en lieve, warme woorden. Ontzettend bedankt daarvoor. Peter, Matties, Hubrecht, Stijn en Sanne Eversdijk Goes, juni 2009 4462 AL Parallelweg22 DANKBETUIGING De vele hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa mochten ontvangen, hebben ons bijzonder gesterkt en getroost. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Elly Beuzenberg Dion en Karin Beuzenberg Elmar en Erica Beuzenberg Stijn, Guus Axel, 6 juni 2009 Onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling en medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van onze lieve vader en opa Piet de Bree Het heeft ons steun en troost gegeven. Kinderen en kleinkinderen Biggekerke, juni 2009 êVoor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Hans Weug willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Annie Weug-Snijders Esther en Jan, Lotte, Jan Vincent en Valerie O Vlissingen, juni 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Pieternella Dees-Klap zeggen wij hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Colijnsplaat, juni 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32