Wat blijft is de emotie... M familieberichten H1ensenlinq.nl Familieberichten m) r «r ikieiuUitU Tante Riet van den Broecke - Vergouwe Colofon Familieberichten De Ui tvaarf Informatie Hulplijn f am iliebe rich tenon li ne. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 28 I Donderdag 4 juni 2009 Hij hield van 't leven Hij hield van z'n gezin Rust nu maar uit! 't Heeft verder geen zin! Rust in vrede! Bedroefd delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, uit ons midden werd weggenomen, mijn lieve zorgzame man, onze pa, schoonpa, opa en overgrootvader Willem de Geus Echtgenoot van Petronella Adriana Schott A 9 juli 1919 Den Bommel t 3 juni 2009 Sas van Gent Sas van Gent: P.A. de Geus - Schott Krimpen a/d Ijssel: Sarina en Jan van der Hant-de Geus Hugo en Heidi van der Ham ThijsJasper Mariëlla en Dave van Dijk-van der Ham, Jordy Sas van Gent:. Rally en Hans de Bie-de Geus, Remco Familie Schott Sas van Gent, 3 juni 2009 Correspondentie-adres: Rijsenburg 64 4551 HSSas van Gent De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 6 juni om 10.30 in het crema torium van Terneuzen aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een kort ziekbed is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Mina van Tatenhove-Dieleman - Afliep - echtgenote van Henk van Tatenhove A Axel, 28 juli 1939 t Axel, 3 juni 2009 Henk Kinderen en kleinkinderen Bernhardstraat 9,4571 JS Axel Correspondentieadres: Jan van Eyckstraat 11 4571 LV Axel De crematie vindt plaats op vrijdag 5 juni om 9.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Donderdag 4 juni van 19.00 - 19.30 uur is er gelegen heid om afscheid te nemen, in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Hierbij bedank ik iedereen die, vooral in de laatste pijnlijke jaren rondom Henk en mij hebben gestaan. Miep Soms is er zoveel wat wij voelen, maar z.o weinig wat we kunnen zeggen. Op 31 mei is overleden onze bijzondere Sjaak en Heieen van den Broecke - Brevet Wim en Marga van den Broecke - van de Vijver Centina en Henk de Weers - van den Broecke kinderen en kleinkind Het gemis zal altijd blijven, maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van mede leven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke en zorgzame vader, schoonvader en opa Albertus Pieter Visser Bertus de Post willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Het is goed te ervaren dat u mede beseft wat wij in hem verliezen. J.A. Visser-Kramer Kinderen Kleinkinderen Burgh-Haamstede, juni 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailssp jttffttfcrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrfêfen.n.a.v.tèlefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsijiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax' 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Weike instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 800 - 44 44 000 info@scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72