Familieberichten ITlensenlinq.nl Nico Leendertse 26' I Donderdag 4 juni 2009 kijk ook op "Liefdie is fosfaten" Terwijf wij er aüemaaC bij konden zijn, is zachtjes van ons weggegleden WiUan MeCse Koudekerke 21-11-192 8 Vlissingen 2-6-2009 echtgenoot van Betsy Mefse-Dingemanse weduwnaar van. Corrie Mefse-Vader vader en schoonvader van Kees en Angela Ruud en Sanja Efla enjohan Anjo enjofrn opa van Veerte en Leon Nadia en Nick Youri Jodie en Ronald Toby Retny Wij ftoudèn veef van frem en zullen ftem erg missen. Middelburgsestraat 58, 4388 NW Oost-Souburg Liever geen bezoek aan huis. Afscheid nemen is mogelijk voor de dienst van 10.00-10.15 uur in de Ark naast de kerk. De Herdenkingsdienst is 'zaterdag 6 juni in dé Open Haven kerk, Oranjeplein 2 in Oost-Souburg om 10.30 uur, waarna de 6egrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraaf plaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis kunt u dé familie persoonlijk condoleren in de Ark. Zijn wij u vergeten een kaart te sturen, dan bent u hierbij uitgenodigd. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Johannes 14:2 Verdrietig zijn wij na Het overlijden van onze geliefde broer en zwager Wittem MeCse Beverwijk: C. Melse A. Mefse-van Mourik t Oost-Sou6urg: W. Afewijnse-Mefse L.L. Afewijnse Koudekerke: F. MeCse t J. Metse-Marinusse t Koudekerke: T. Rijckkorst-van der Weefe Neven en nichten Oost-Sou6urg, 2 juni 2009 Bedroefd ftef>6en wij kennis genomen van het overfijden van onze zwager en oom WiCtem MeCse Echtgenoot van Elisabeth Dingemanse Wij wensen Bets en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Vrouwenpolder: Nel Louws-Dingemanse Chris Louws Westkapelle: Jasper Dingemanse (in Herinnering) Jane Dingemanse-Roelse (in Herinnering) Biggekerke: Sjaan Schreijenberg-Dingemanse Piet Schreijenberg Eindhoven: Sien Tuchs-Dingemanse Wil Fuchs Zoutelande: Lein Dingemanse Westkapelle: Piet Dingemanse Zoete Dingemanse-Lievense Zoutelande: Jo Dingemanse Astrid Dingemanse-Mulder Middélhurg: Anneke Dingemanse-Adriaanse JanAdriaanse Neven en nichten Het overlijden van onze oud-collega Willem Minderhoud heeft ons diep geraakt. Wij wensen Tine, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Oud-collega's afdeling Openbare Ruimte Gemeente Veere Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Nicolaas Pieter Leendertse sinds 9 april 1999 weduwnaar van Pieternella Baijens in de leeftijd van 84 jaar. Hoedekenskerke: Goziena Nijsse-Leendertse [an Nijsse Jeroen en Chantal Marijke en Richard Hoedekenskerke: Krijn Leendertse Elma Leendertse-Korstanje Niek en Melissa Koen Daan Wij bedanken de medewerkers van de thuiszorg Zorgstroomvoor de goede verzorging. Goes, 2 juni 2009 Correspondentieadres: Donkershoekstraat 2 4433 BG Hoedekenskerke Wij willen samen met u afscheid nemen, zaterdag 6 juni om 11.00 uur in de Protestantse kerk "De Ark" te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "De Griend", Havenstraat 13 te Hoedekenskerke. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van mijn broer en oom. Baarland: J.J.J van Nieuwenhuijzen- Leendertse. Neven en nichten. Na een bewogen leven is onverwacht van ons heengegaan onze vader en schoonvader Jan Klaassen in de leeftijd van bijna 62 jaar. Frank Anja en Johnny André en Yvette Loïs Terneuzen, 2 juni 2009 Correspondentieadres: Anja van der Poel-Klaassen St. Janstraat 9 4565 EN Kapellebrug De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn heel verdrietig nu onze geliefde broer en oom is overleden Jan Klaassen in de leeftijd van 61 jaar. G. Klaassen E. Klaassen - Donze (in liefdevolle herinnering) Ria en Leen Kees en Mieke Peteren Saskia Karin en Erik P. Faasse-Klaassen K. Faasse G.A.M. de Feijter-Klaassen G. de Feijter Peter en Marjoleen Kees en Jacqueline Anjo en Kees Mark Achterneefjes en -nichtjes Terneuzen, juni 2009 Groot was haar liefde groot is het verdriet mooi de herinneringen die zij achterliet Totaal onverwachts is de liefste die wij hadden uit ons leven weggerukt de liefste vrouw, de beste moeder en superoma Wilhelmina Johanna Smid-Kuijper Wil Vlissmgen, 12 juni 1937 Vlissingen, 2 juni 2009 Beter iets moois verliezen dan dat je het nooit hebt gehad. Toon Smid Poes lit Rob en Yvonne Dominique, Michelle Doela i' Igrid Sjoerd de Boisotstraat 49 4371 BL Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 6 juni van 09:45 tot 10:15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "DeVoorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissmgen. Aansluitend zal om 11:00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wil houdt van bloemen, maar niet van lelies. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer samen op vakantie Nooit meer samen kaarten Nooit meer samen lachen Nooit meer samen een glaasje Nooit meer samen op het strand Nooit meersamenmet jou Wil Smid We zullen je missen. Liefs Piet en Bep Wij zijn erg geschrokkan en verdrietig omdat onze lieve, behulpzame buurvrouw Wil Smid zo plotseling is overleden. We wensen de familie heel veel sterkte toe in deze moei lijke tijd. Koudekerke, 2 juni 2009 Wido, Janny en Igor, Ineke Westerweel, Ineke Hanskamp, Piet Verhagen, Astrid en Rene, Paul, Jolanda, Donna en Wessel, Piet Sinke, Leon en Marielle, Martijn, Bianca, Kim en Lotte, Richard. Jolanda en Luca, Robert, Mirjam, Mika, Luuk, Tristan en Fay Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Anthonie de Vries De heer de Vries (Thon) was vele jaren organist van de Nieuwe Kerk in Middelburg. Wij gedenken hem als een bevlogen mens, die op zijn eigen gloedvolle manier de diensten van wijkgemeente Centrum heeft begeleid. Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen en verdere familieleden. Wij bidden hen Gods zegen toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de wijkkerkenraad van PGM-wijkgemeente Centrum, L.P. Marijs, voorzitter F.Ferdinandusse, scriba Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde mede-bewoonster, mevrouw Jeanne Wijnen-Bliek Wij wensen de familie alle sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van WE Residence Banckert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58