0 H1ensenlinq.nl Familieberichten üvy/jydyjj 24 1 Donderdag 4 juni 2009 kijk ook op Iedere dag werd je wereld kleiner Je mogelijkheden minder Jouw levenswil bleef Het leven niet. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Margaretha Petronella Bijlsma-Marjee Marga Den Haag, 3 april 1956 Oost-Souburg, 2 juni 2009 Aart Bart en Ester Riemke en Gerard Emma Janneke en Willem Correspondentieadres: Ritthemsestraat 76,4368 JS Oost-Souburg Wilt u afscheid nemen van Marga dan bent u welkom tussen 16.00 en 20.00 uur op het thuisadres. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 6 juni om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons groot verdriet is overleden; onze zus, schoonzus, tante Marga Bijlsma-Marjee Gapinge: Sjaak, Annemie, Kelvin Casper en Ruben Met pijn in onze harten hebben we toch nog onverwacht snel en veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Marga Bijlsma-Marjee Nieuwegein Lineke Bijlsma Enschede Boetie Bijlsma Brouwershaven Jet en Jan Lampert-Bijlsma Rosmalen Bote en Louise Bijlsma-Jansen Sas van Gent Gerrit-Jan Bijlsma Goes Anne en Tineke Bijlsma-Geerse Hooge Zwaluwe Hans en Cobi Bijlsma-van der Velden neven en nichten Wij wensen Aart en de kinderen veel sterkte! dag tantetje Yvonne, Frank en Quentin Wij wensen Aart en de kinderen veel sterkte toe. Lieve Marga, Wij zijn erg verdrietig datje niet meer bij ons bent, rhaar vergeten zullen wij jou nooit. Bedankt voor alles en tot ziens. Wij wensen Aart, Bart en verdere familie heel veel sterkte toe. Piet en Hanneke 't Gilde, Oost-Souburg Marga Jouw eindstrijd met kracht en humor zal ons altijd bijblijven. Aart en Bart en verdere familie: veel sterkte. Jan en Leny Doeidoei Mar -xxx- Aart en kinderen, voor jullie een hele dikke zoen. Rina, Peter en Edgar Marga Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? Je. wilde hier niet weg, je wilde hier zijn. Elke dag opnieuw, zat er humor in je leven. Ondanksje verborgen angst ben je altijd optimistisch gebleven. De strijd was oneerlijk, en geheel niet terecht. Je wilde zo graag verder, maar verloor dit gevecht. Arie, Danielle, Vincent, Samantha en Zuleima Lieve Marga VRIENDSCHAP is een VLAM DIE eeuwig in het hart blijft BRANDEN Van Marian Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het bericht van overlijden van Marga Marjee Marga was een zeer gewaardeerd lid van de facilitaire dienst van de locatie CSW Van de Verre. Wij hebben haar gekend als een levenslustige, humorvolle collega, die op een bewonderenswaardige manier met haar ziekte is omgegaan. Wij wensen haar man en hun kinderen heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen en wij gedenken hen in onze gebeden. Namens bestuur en directie van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, ir. D.J. Borst, voorzitter algemeen bestuur ir. F.A. Steenblik, voorzitter centrale directie Overvallen zijn wij door het bericht van overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Marga Marjee Hoewel de ernst van haar langdurige ziekte onmiskenbaar was, wist zij in ieder persoonlijk contact een levenslust uit te stralen, die het omgaan met en het praten over haar ziekte voor ons allen vergemakkelijkte. Wij blijven haar herinneren als een hele warme en uiterst collegiale medewerker. Aart, Bart, Janneke en Riemke en verdere familie willen wij nabij zijn in gebed en in gedachten. Namens het personeel van CSW Van de Perre drs. B.C.B.M. Hamans directeur HAVO/VWO Er was altijd: zoveel liefde, zoveel gezelligheid, zoveel kleur, zoveel humor, zoveel hulp, zoveel spontaniteit. Alles wat we nu nog hebben is zoveelgemis. Marga Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Wij wensen Aart, Bart, Janneke, Riemke en naaste familie veel sterkte toe. Je collega's van de facilitaire dienst CSW Van de Perre: Marnix, Bram, Sam, Hetty, Jan, Jeanet, Leny, Jopie, Ester en Jolanda Bedankt voor je liefde en je zorg, bedankt voor alles. je laatste woorden tegen ons: "Bedankt hoor! Rie Bos-de Witte weduwe van Wim Bos zij is 84 jaar oud geworden. We zijn verdrietig omdat we haar moeten missen, maar het is goed zo. Hess.Oldendorf (DL.): Els en Karl-Heinz Femke en Vinny Esther Oss: Ad en Leidy Daan en Suzanne Geeske Vlissingen: Lianne en John Edwin en Stefanie foyce en Dennis, Dewi Oost-Souburg: Peteren Annemiek jolien Sjoerd Stijn Wij bedanken het verzorgend personeel van Ter Reede en "Weyevliet" voor de liefdevolle verzorging" Vlissingen, 2 juni 2009 Correspondentieadres: Reggestraat 50,4388 RS Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 6 juni van 13.15 tot 13.45 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid zullen we elkaar informeel ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. 'De Heer is mijn herder' Bedroefd delen wij u mede, dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Jacobus Huissen echtgenoot van Maatje Stroosnijder ■A22 november 1923 f3 juni 2009 's-Gravenpolder: M. Huissen-Stroosnijder Baarland: Joop en Lenie Huissen-van Kleunen Oud-Sabbinge: Johan Huissen en Mientje van den Durpel 's-Gravenpolder: Anja en Jaap den Ouden-Huissen Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Unit 5 uit 'Ter Weel' te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, Zorgcentrum Ter Weel' Correspondentieadres: Magnoliastraat 104 4431 EK 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 8 juni om 13.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoor- kenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Graven- polder gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Geen toespraken. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid is door de Heere uit onze familiekring weggenomen op 85-jarige leeftijd onze geliefde broer Jacobus Huissen Hoedekenskerke: C. Huissen 's-Gravenpolder: J. Lukasse-Huissen 's-Gravenpolder: C.A. Kreling-Huissen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44