Zeelandhallen Goes Toertocht Zeeland Altijd wat te beleven in AGENDA Kijk voor meer events, concerten en beurzen op www.zeelandhallen.nl! Delta Tour Zeeland Nederlands Kampioenschap Jeugdkorpsen Verwacht in Zeelandhallen Goes: Knotsgekke kaartendagen Seniorenbeurs Zeeland Night of the classics Bel 0113-221021 Libëma Donderdag 4 juni 2009 I 3 l23.'UMI»s frirfore GRA1 DON GRA) DON GRAS DON Het Nederlands Kampioenschap voor Jeugdkorpsen vindt zaterdag 6 juni plaats op het sportpark van CPC aan de Bosweg in Vlissingen. De wedstrijden beginnen om 12.30 en duren tot 18.30 uur; de finale is om 17.45 uur. Entree kost vijf euro, kinderen tot 10 jaar mogen gratis binnen. Er doen vijftien jeugdkorpsen mee, waarvan drie Zeeuwse: Confetti uit Goes, Johan Friso uit Middelburg, Jeugd Delta Band uit Vlissingen. Om 19.45 uur begint de Taptoe Zeeland. Daaraan nemen vier seniorenkorpsen mee, waaronder Juliana uit Middelburg en de Delta Band uit Vlissingen. Het vijfde optreden tijdens de Taptoe wordt verzorgd door het jeugdorkest dat 's middags de finale van het NK Show heeft gewonnen. De Taptoe Zeeland duurt tot 21.30 uur. de Nederlandse bluesscene wor den gerekend. Hij betreedt rond 22.30 uur het podium. „Blues loopt in Brogum altijd", weet Ap peldoorn uit ervaring. Volgens hem gaan energie, overgave en dansbare muziek arm in arm bij Julian Sas. De hekkensluiter op vrijdag is Vota Fonzie, een jonge band die volgens ingewijden als één van de beste verrassingen van dit seizoen kan worden be schouwd. Met eigen nummers en covers van onder meer The Blues Brothers, The Beatles en Chuck Berry beloven de leden van Vota Fonzie één groot feest te brengen. Tot de tradities van Anywave be hoort ook dat alleen voor de vrij dagavond een bescheiden en treeprijs van 10 euro geldt. Zater dag is het festival gratis toeganke lijk. longe muzikanten manifeste ren zich dan vanaf 14.15 uur met optredens van trio Zink met een mix aan 'frisse rock en dampende grunge' en van Infinite Mind, de winnaar van Regioruis 2009, de re gionale bandjestalentenjacht op Schouwen-Duiveland. Vervolgens gaat het tot in de vroege uurtjes door met een bonte afwisseling aan genres en groepen. De een- mansband Pomologie springt in het oog: dansbare electro die door de maker gehuld in zwembroek en met badspeeltjes onder de arm wordt gepresenteerd. Vrijdag 5 (vanaf 20.15 u) en zaterdag 6 juni (vanaf 14.15 uur), Brogum Zierikzee. Zie ook: www.brogum.nl. Zelf een evenement organiseren? Zeelandhallen Eenmansband Pomologie treedt za terdag om 21 uur op in de tent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 35