Familieberichten kük ook op (llgnsenlinq.nl 24 Woensdag 3 juni 2009 In de nacht van maandag op dinsdag is rustig van ons heengegaan onze vader, broer, schoonvader, opa en oom Anthonie de Vries sinds 17 augustus 1995 weduwnaar van Johanna Elisabeth Schol sinds 28 april 2000 Lid in de Orde van Oranje Nassau ->ï Haarlem, 26 januari 1925 t Middelburg, 2 juni 2009 Middelburg: Albert de Vries en Anita Jacobs Martijn en Lindy Sander en Eline Wouter Vlissingen: Koen de Vries en Marina Wisse Bundaberg (Aus.): familie Meerman De familie wil het verplegend personeel van zorgcentrum Rustenburgen verpleeghuis Buitenrust bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Rubenslaan 174 4383 WH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 juni tussen 12.45 en 13.15 uur in de Wandelkerk, naast de Nieuwe Kerk aan de Groenmarkt 1 te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsdienst, geleid door dominee Rinkema, worden gehouden in de Nieuwe Kerk, waar 'opa Thon' vele jaren op het orgel speelde. Om 15.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie: doch de meeste van deze is de liefde. 1 Cor. 13 13 Heden behaagde het de Here van onze zijde weg te nemen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Lena Joppa van den Houten-Fonteine - Leentje - Weduwe van Johannis van den Houten A 27 juli 1925 t 1 juni 2009 Henny Leontien en Wim Sophie, Coen, Bas Coen en Wouter Edwin en Carlijn Kees en Jacqueline Burgh-Haamstede, Zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: H.J. van den Houten Wernerlaan 8,3247 XV Dirksland De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 5 juni om 13.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Renesse, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in het Dorpshuis te Renesse. Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering Dankbaar voor de vele mooie jaren, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Willem Minderhoud in de leeftijd van 66 jaar. S. Minderhoud-Huibregtse Jolanda Louwerse-Minderhoud Leo Louwerse Stan Luuk Sarina Minderhoud Sander Lefevre Marinda Mare 1 juni 2009 Beatrixstraat 78 4361 EG Westkapelle Mijn man en onze vader is thuis. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 6 juni van 10.00 tot 10.20 uur in het Hervormd Jeugd- gebouw, Markt 65 in Westkapelle. Daarna is er een besloten samenzijn. De begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats in Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in het Hervormd Jeugdgebouw. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Wim Minderhoud We zullen je missen. Marie en Lein Saar en Boord Ko en Ina Marjan en Piet Neven en nichten Westkapelle.H juni 2009 Bedroefd, maar met dankbare herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Willem Minderhoud Wij wensen Tine, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leineen Willem Kees en Rine (in herinnering) Jo Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Willem Minderhoud Wij wensen Tine, de kinderen en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jo en Adrie Nel en Lou Joke en Joop Paula en Adrie Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze goede buurman Willem Minderhoud Wij wensen de familie veel'sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Gerard en Diane van der Male Rens en Esther Jan en Ruth Faasse Mandy en Ellis Na een periode van afnemende krachten is, voor ons toch nog onverwachts, door de HeerE van ons weggenomen mijn zeer geliefde en zorgzame man, onze lieve vader en opa Johannes Molhoek echtgenoot van Jacoba Cornelia Versprille eerder gehuwd geweest met Maria Versprille in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Krabbendijke: J.C. Molhoek-Versprille Kapelle: Forrina en Piet Bout-Molhoek Bert-Jan en Hanneke Cora en lelie Peter Joost Mirjam Tabitha Waarde: Liesbeth en Marco Harthoorn-Moihoek Maurice en Diennet Carola en Mare Marylize John Krabbendijke: Leen en Petra Molhoek-de Jager Johnny Lisette Joanne Christi-Anne 1 juni 2009 Doelstraat 9 4413 BE Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar donderdag 4 juni van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 6 juni om 10.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Op Gods tijd is uit ons midden weggenomen onze lieve, altijd meelevende en voor ons biddende opa Johannes Molhoek Bert-Jan en Hanneke Cora en Jelle Peter Joost Mirjam Tabitha Maurice en Diennet Carola en Mare Marylize John Johnny Lisette Joanne Christi-Anne Voor ons vrij onverwacht is overleden ons zeer gewaardeerd lid Jan de Ruijter op de leeftijd van 87 jaar. Jan was 22 jaar speler van het le elftal van Zeelandia en meer dan 76 jaar zeer verdienstelijk lid van Zeelandia en later Zeelandia Middelburg. Wij wensen zijn vrouw, familie en bekenden veel sterkte in de komende periode. Namens bestuur, leden, donateurs en sponsors Voetbalvereniging Zeelandia Middelburg Carel Peterson voorzitter Verdrietig zijn wij dat uit onze "ploeg" is weggenomen onze goede vriend Willem Minderhoud Onze gedachten zijn bij Tine en de familie. Anderen Ella, Nelly in herinnering Wim en Marjan Lou en Nel Jan Frans en Corrie Lein en Rina André en Jozien Izaak en Tilda Huib in hehnnering en Koos Kees en Leu Westkapelle, 1 juni 2009 Tot onze droefheid werd door de Heere uit onze familie kring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Molhoek Krabbendijke: P.M.H. van Zweden-Molhoek J.N. Molhoek-Weststrate Veenendaal: L. Molhoek M.W. Molhoek-de Bat Krabbendijke: H. van Noorden-Molhoek M. van Iwaarden-Molhoek J.J. van Iwaarden Neven en nichten Krabbendijke, 1 juni 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82