Familieberichten IDensenlinq.nl Van der Hooft Uitvaartzorg USiiMaluHuÈ! v_ jfrjSJyjjiy/km) Colofon Familieberichten Openhuis zaterdag 6 juni 2009 van 13.00 - 17.00 uur 28 I Woensdag 3 juni 2009 Verdrietig delen wij u mede dat plotseling is overleden onze dierbare zus, schoonzus en tante Magdalena Drijdijk Lenie Driewegen, 30 november 1939 Etten-Leur, 29 mei 2009 Retranchement: Anton en Simonne Halsteren: JannyenToon Maastricht: Rinus en Charlotte Heinkenszand: Corrie en Jan Neven en nichten U kunt op vrijdag 5 juni van 10.15 tot 10.45 uur afscheid nemen van Lenie in het uitvaartcentrum gelegen aan de Lage Vaartkant 152 te Etten-Leur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 5 juni om 11.00 uur in de kapel van het Hooghuys,. van Bergenplein 39 te Etten-Leur, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats Etten-Leur, Zundertseweg te Et ten - Leur. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Correspondentieadres: A. Drijdijk Prins Mauritsstraat 27 4525 AJ Retranchement m üfi Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jansje Boon betuigen wij u onze oprechte dank. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, juni 2009 De warme belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, dochter, schoondochter, onze zus, schoonzus en tante Gerry Wilma Talsma-van Dijk hebben ons goed gedaan, troost en veel steun gegeven. Wij willen u hiervoor hartelijk dankzeggen. Namens de familie: SiccoTalsma Kruiningen, juni 2009 kijk ook op Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een -overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom BentJanse Middelburg: familie P.A. Janse Oostburg: familie M.F. Quaak Rutten: familie J.P. de Groene Nagele: familie J.A. Janse Breda: familie L. Zwager Uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader Pieter Wisse heeft ons goed gedaan. Mevrouw T. Wisse-Folmer, kinderen en kleinkinderen Barneveld, juni 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en, telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mail een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrlefe|n.a.v,ffelefonisch opgegeven advertenties rijgt Nog bedroefd over het recente heengaan van onze lieve moeder, maar zeer dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, nemen we afscheid van Raymond Pierre van Daele echtgenoot van Agnes Leonie Marie Lanckriet t 10 juni 1919, Vlissingen 30 mei 2009, Brugge Antoine t en Yvonne van Daele Niels en Dagmar Yannic en Wilfred Merel, Maxime, Madelief Stephanie en Sjuul fasper, Nina Guido en Lies van Daele Maurits en Katia Laura Alexander Karei en Pascale van Daele Sophie Melanie Melissa Alice Rita en Walter Musson Nathalie en Rick Carmen, Damian, Diante Tobi en Suzanne Wim en Kim Patrick en Machteld van Daele Lise en Davy Sanne Jasper Correspondentieadres: Bolwerk Zuid 1 4524 EX Sluis Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van Coensdike te Aardenburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 6 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. lohannes de Doper te Sluis waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid tot groeten voorafgaand aan de afscheidsdienst vanaf 10.00 uur Wilt u. indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. 3 juni 2004 3 juni 2009 Paulus Klaas Koole Paul we missen je nog elke dag. Je moeder G. Koole-van de Ketterij Klaas en Cora f, Gerrie en Nan, Johnny en Carolien, Hanny en Erick, Sandra en Mohammed, Bas en Stephanie, Evan, Liza, Dylan Piet Heinkade Vlissingen IN MEM.ORIAM 03-06-1999 03-06-2009 Ronny Hemelaar Tussen vele andere sterren is er eentje heel speciaal Net iets mooier en wat groter dan de rest van het totaal Hulst: Emmy Kindëren en kleinkinderen E-mail pzcfamilieberichten@wegenefnieuwspedia.nl Telefoon 1 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.i Meer informatie op www.pzc.nl ERZORGING Peter Butler Voor een perioonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Na ruim 25 jaar gewerkt te hebben vanuit het Rouwcentrum aan de Bosseweide is na ruim 1 jaar bouwen hel nieuwe pand gereed, graag nodigen wij u uit om ons nieuwe Rouwcentrum te komen bezichtigen. Schoorkenszandweg 8B, 4431 NC 's-Gravenpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56