gezonde mensen' De Poorter directeur Reynaertschool Nieuwe abonnementsprijzen Twee gewonden bij aanrijding in Biervliet Oude Vaart naar halve finale schoolschaken Basilieden winnen (H)Ulster quiz Kinderschoenen zijn spoorloos verdwenen Auto vernield bij ongeval IJzendijke 'De kunst en ook de uitdaging is om de gewassen zo gezond mogelijk op te kweken. Hoe sterker de plant, hoe kleiner de kans op ziekten' r Leger des Heils houdt sing inn met gospels Z Woensdag 3 juni 2009 23 Directie PZC www.pzc.nl/dvd TERNEUZEN - Basisschool de Oude Vaart uit Terneuzen heeft zich af gelopen zaterdag in Nijmegen ge plaatst voor de halve finale van het NK schoolschaken. De Oude Vaart eindigde met acht wedstrijd- punten en dertien bordpunten eer ste in de poule. Alleen van de Rot terdamse Schoolvereniging Noord werd nipt verloren. Aanstaande za terdag strijden de laatste achttien in Nijmegen om een plaatsje in de finale. De Warande uit Axel keert dan niet meer terug. Zij werden pinksterzaterdag uitgeschakeld. HULST - De Basilieden, onder lei ding van Anneriek van Heugten, hebben de derde editie van de (H)Ulster indoor quiz gewonne- nen. De quizavond van de Stichting Buru Nyakwere Nederland bracht 807 euro op. Dat geld is bestemd voor de hulpprojecten van de Huls ter stichting in Kenia. Op de tweede plaats eindigden De Vrouwen, onder leiding van Huub Mangnus. De derde plaats was voor Rotary Hulst 1 onder leiding van Eric van den Bergen. TERNEUZEN - Drie jongetjes van 11 en 12 jaar zitten in zak en as om dat hun dure rechter sportschoe nen spoorloos zijn. Het schoeisel werd meegenomen toen ze tram poline sprongen bij café De Griete. De politie achtervolgde een paar jongens richting Paardendijk, maar trof geen schoenen aan. Mo gelijk zijn ze uit de auto gegooid. „Mijn zoontje heeft de schoenen zelf verdiend met foldertjes bezor gen", zegt moeder Neele. „Een rotstreek." Wie de schoenen vindt kan bellen met 0115-8507114. IJZENDIJKE - Bij een eenzijdig onge val op de Oranjestraat in IJzendij ke in de nacht van maandag op dinsdag is een auto onherstelbaar beschadigd geraakt. De bestuur der, een 20-jarige jongeman uit Sluis, bleef ongedeerd. De automo bilist kwam vanuit de richting Sluis en botste frontaal op een ver keersremmer Uit ademanalyse bleek dat de man als beginnend bestuurder ruim 1,5 maal te veel had gedronken. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt en zijn rijbewijs is ingevorderd. DVD SPAARZEGEL 'Baas in eigen bos 2' HULST - Martijn de Poorter wordt per 1 augustus benoemd tot direc teur van openbare basisschool De Reynaert in Hulst. De Poorter is momenteel ad junct-directeur van katholieke ba sisschool Sint Bernardus in Clinge. De sollicitatiecommissie met twee leerkrachten van de Reynaert school, twee leden van de mede zeggenschap van de school en twee leden van de directie van Open Basis kozen unaniem voor De Poorter. Hij volgt op de Rey naertschool Huub Mangnus op. Die richt zich met ingang van het nieuwe schooljaar fulltime op het directeurschap van openbare basis school De Meerpaal in Terneuzen. Betaling abonnement automatisch acceptgiro per maand 24,30 n.v.t. per kwartaal 68,35 71,35 per halfjaar zaterdagabonnement per half jaar 53,50 57,50 2 - daags abonnement per half jaar 73,50 76,50 Genoemde tarieven zijn van toepassing voor bezorging binnen het bestaande verspreidingsgebied van de PZC. Indien u de PZC per post ontvangt, worden de portokosten doorberekend. De nieuwe tarieven voor andere abonnementsvormen vindt u op www.pzc.nl Wij vertrouwen erop dat abonnees, die een machtiging tot automatische afschrijving hebben verstrekt, ermee akkoord gaan dat bij de eerstvolgende afschrijving de nieuwe abonnementsprijs wordt aangehouden. Onkruid wordt op de 'wiedbuggy' handmatig verwijderd uit een veld met uien. foto Camile Schelstraete f Als gevolg van gestegen kosten is een aanpassing van de abonnementsprijzen helaas noodzakelijk. In verband hiermee zijn de abonnementstarieven per 1 juli 2009 als volgt vastgesteld. TERNEUZEN - In de kerk van het Le ger des Heils in Terneuzen wordt zondag 7 juni een sing inn gehou den. Te gast is het gospelkoor Con fidence uit Goes. Het koor brengt bekende gospels en opwekkingsliederen ten gehore. De sing inn begint om 16.00 uur en is gratis toegankelijk. Een kin deroppas is aanwezig. De kerk van het Leger des Heils is te vinden aan de Dijkstraat 90 in Terneuzen. Red het Sprookjesbos en win 7 x 700 Eftelingprijzen Vind de grote klok terug in Nederland! Verzamel t/m woensdag alle 13 letters en ganaarwww.efteling.com Binnenzonwering Ook voor uw binnenzonwering zijn wij het aangewezen adres! Tel.: 0118 - 552010 #A' fï$ Zonweringen Kozijnen - zonweringen - tuinmeubelen horren - rolluiken - dakramen - garagedeuren PAC Zonweringen Marie Curieweg 15 4389 WB Vlissingen Tel.: 0118-552010 www.paczonweringen.nl BIERVLIET - Bij een aanrijding op de N6i ter hoogte van Biervliet zijn maandagmiddag twee perso nen gewond geraakt. Een motorrij der (39) uit het Belgische Deurne liep een snijwond op. Voor de bij rijder, een 33-jarige vrouw uit Deurne, liep het slechter af Zij had diverse botbreuken en een ver brijzelde knie. De motorrijder botste tijdens een inhaalmanoeu vre frontaal op een personenauto, die op dat moment aan het keren was op de weg. De bestuurder, een 38-jarige man uit Antwerpen, kon de motorrijder niet meer ontwij ken. Als gevolg van het ongeluk ontstond in de vooravond een lan ge ftlewanafde kust. - n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 27