hoeden sieren de binnenstad Sikkens NU 20% KORTING BUITENVERF BUITENGEWONE Dronken man wil te voet terug naar Breda Drankrijder met auto in de sloot langs A58 Baccarat gedoopt in haven van Wemeldinge Jongen gewond na val van paard in Renesse Dronken Yersekenaar raakt rijbewijs kwijt B Dinsdag 2 juni 2009 13 Na de hoedenshow in de Grote Kerk trok het gezelschap door de Goese binnenstad. Vele tientallen bezoekers zagen de ruim veertig Afrikaanse hoeden voorbijkomen in de Grote Kerk. foto's Willem Mieras S I ve Red het Sprookjesbos en win 7 x 700 Eftelingprijzen Vind de grote klok terug in Nederland! Verzamel t/m woensdag alle 13 letters en ga naar www.efteling.com versluis .willeboer -•/ blMtiUAjt U- Isolerende beglazing Hardglazen deuren Veiligheidsglas Glasreparatie's Spiegels Arnesteinweg 27, Middelburg www.versluisenwilleboer.nl Verf in alle soorten en kleuren Daarvoor bent u bij TMC Verf Wand aan het juiste adres. Niet alleen bieden wij u een uitgebreid verfassortiment voor de doe-het-zelver, maar ook de professionele schilder kan bij ons zijn hart ophalen. Bergen op Zoom Van Konijnenburgweg 13 (0164) 27 44 77 Goes Marconistraat 13 (0113) 22 41 12 www.tmcwoonwinkels.nl YERSEKE - De politie heeft zaterdag avond een dronken man aangehou den aan de Zanddijk bij Yerseke. Agenten werden door een voorbij ganger op de man gewezen. De 42-jarige Bredanaar liep met een hoofdwond over de dijk. Hij had in Yerseke een voetbalwedstrijd be zocht en wilde te voet terug naar Breda lopen. De politie denkt dat de man is ge vallen, omdat hij niet meer op zijn benen kon staan. Hij heeft op het bureau zijn roes uitgeslapen en kreeg een boete wegens openbare dronkenschap. KAPELLE - De politie kreeg zondag middag rond vijf uur een melding dat er op de A58, ter hoogte van Kapelle, een auto op zijn kop in de sloot lag. Bij aankomst bleek dat in derdaad het geval. Bovenop de wa gen zaten twee mannen. De 41-ja- rige bestuurder uit Rotterdam had te veel gedronken. Hij had een ge broken kaak. De 37-jarige inzitten de had een spier gescheurd. Van de bestuurder is bloed afgeno men om exact te bepalen hoeveel hij gedronken had. Hij verklaarde zich niets te kunnen herinneren. WEMELDINCE - In Wemeldinge is zaterdagmiddag het tankschip Bac carat gedoopt. Het is één van de twee nieuwe schepen, die het jubi lerende Rojas Tankers heeft laten bouwen, omdat in 2011 alle bin- nenvaarttankers om veiligheidsre denen dubbelwandig moeten zijn. Aan dat soort tankers is een te kort, omdat veel belangrijke verla ders eisen dat hun vaak gevaarlijke lading dubbelwandig wordt ver voerd. Na doop van het schip, in de jachthaven van Wemeldinge, was er een feest met muziek. RENESSE - Een 16-jarige jongen uit het Gelderse Overasselt is zondag middag gewond geraakt nadat hij op de Laone in Renesse van zijn paard viel. Het paard schrok kennelijk ergens van en bokte, waarna de jonge rui ter op de grond viel. Daarna stapte het paard op het hoofd van het slachtoffer. Huisarts, ambulance en traumahelikopter kwamen snel ter plaatse. De jongen, die al die tijd aanspreekbaar is gebleven, is met hoofdletsel naar het zieken huis afgevoerd. YERSEKE - Het rijbewijs van een 53-jarige man uit Yerseke is in de nacht van zondag op maandag in genomen, omdat hij dronken ach ter het stuur zat. De man werd op de Burenpolder- weg in zijn woonplaats door de po litie aangehouden voor een contro le. Uit de blaastest, die de Yerseke naar vervolgens moest doen, bleek dat hij vier maal de maximaal toe gestane hoeveelheid alcohol had gedronken. De man kon zijn rijbe wijs direct inleveren en kan een forse boete tegemoet zien.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 59