10% De Graafschap houdt nog hoop KORTING Top occasionshow! Anceiotti Dansen in de kleedkamer van is nieuwe trainer van Chelsea Perez weer preses Real op alle 2e hands fietsen! Italiaan ondertekent driejarige contract bij Londense club. 32 1 Dinsdag 2 juni 2009 Red het Sprookjesbos en win 7 x 700 Eftelingprijzen Vind de grote ldok terug in Nederland! Verzamel t/m woensdag alle 13 letters en ga naar www.efteling.com LONDEN - De Italiaan Carlo Ance iotti is vanaf komend voetbalsei zoen hoofdtrainer van Chelsea. Dat maakte de Londense voetbal club gisterenbekend. Anceiotti, die de voorgaande acht seizoenen in eigen land bij AC Milan werkte, ondertekent een driejarig contract bij zijn nieuwe werkgever. Bij Chel sea is Anceiotti de opvolger van Guus Hiddink. De Nederland, die in februari als interim-trainer aan de slag ging na het ontslag van de Braziliaan Luiz Felipe Scolari, nam zaterdag afscheid met winst van de FA Cup. Anceiotti moet ervoor zorgen dat Chelsea ook weer andere prijzen gaat winnen. Chelsea veroverde in 2006 voor het laatst de landstitel. Ook wil de club graag eens de Champions League winnen. Bij AC Milan slaagde Anceiotti daar twee keer in, in 2003 en 2007. Daarnaast veroverde hij in 2004 de Italiaanse titel met Milan. De laat ste twee seizoenen kwam Anceiot ti onder druk te staan, omdat ri vaal Inter in Italië de boventoon ging voeren. AC Milan eindigde de voorbije competitie als derde, op tien punten achterstand van Inter. „Anceiotti was voor ons de beste kandidaat", aldus Chelsea in een verklaring. „Hij heeft bij Milan be wezen over een langere periode succesvol te zijn. We zijn er zeker van dat iedereen hem bij Chelsea een warm welkom zal geven." L Koudekerkseweg 51 4382 EG Vlissingen Tel: 0118 - 41 2544 MADRID - Florentino Perez is giste ren beëdigd als voorzitter van Real Madrid. Hij wil van De Koninklij ke de beste club van de 21e eeuw maken, zei hij. „Real moet alle twijfels achter zich laten. Ik zal zor gen voor een spectaculair team. Een team met grote namen, die voorbeelden zijn. Zowel binnen als buiten het veld." Perez, die vandaag Manuel Pellegri ni al presenteert als nieuwe trai ner, was de enige kandidaat voor het voorzitterschap. De deadline sloot rond middernacht. Perez volgt Vicente Boluda op, die tijde lijk voorzitter was na het vertrek van Ramon Calderon in januari. Aan Perez de taak om Real Madrid terug te brengen aan de Europese top. De 62-jarige voorzitter had van 2000 tot 2006 ook al de lei ding over Real. De Koninklijke ver overde in die periode tweemaal de Spaanse landstitel en de Cham pions League met sterspelers als Zi- nedine Zidane, Ronaldo, Luis Figo en David Beckham. Perez haalt Jorge Valdano en Zida ne terug bij de club. Valdano wordt algemeen directeur. Zidane krijgt een rol als adviseur. Trainer Pellegrini, een 55-jarige Chileen, werd losgeweekt bij Villarreal. Guus Hiddink is in zijn nopjes met de FA Cup. De Nederlandse coach kan tevreden terugkijken op zijn korte periode bij Chelsea. foto Gerry Penny/EPA DOETINCHEM - De Graafschap leeft nog. De ploeg dwong zondag via een 2-1 zege een derde play-of- fduel af tegen RKC Waalwijk en kan degradatie uit de eredivisie nog steeds ontlopen. Woensdag 3 juni staan beide ploegen in Waal wijk tegenover elkaar voor het be slissende treffen. RKC .kwam als eerste op voor sprong. Na een corner zette RKC'er Ferne Snoyl een knappe uitval op. De middenvelder stuitte tweemaal op de handen van doel man Erik Heijblok, maar de mee gelopen Charlison Benschop werk te de bal alsnog over de doellijn. De Graafschap had geen andere keus dan vol op de aanval te spe len. Geert den Ouden zorgde voor de gelijkmaker. Wuytens' voorzet belandde bij de tweede paal, waar de spits Frank van Mosselveld in de lucht klopte en binnen knikte. Direct na rust sloeg De Graafschap op schitterende wijze toe. Oussa- ma Assaidi, de vervanger van de te genvallende Ben Sahar, legde de bal bij de tweede paal waar Rogier Meijer geheel vrij stond. De mid denvelder hield overzicht, bedien de Luuk de Jong en die schoot hoog binnen: 2-1. Roda JC en Cambuur Leeuwarden moeten in een derde wedstrijd uit maken wie volgend seizoen in de eredivisie uitkomt. Het tweede, spectaculaire duel in de beslissen de ronde van de play-offs eindigde zondag in Kerkrade in 1-1. De eerste confrontatie in Leeuwar den was ook al in een remise geëindigd: 0-0. 'Sekou Cissé scoor de voor de Limburgers, invaller Mark de Vries bracht de Friezen tien minuten voor tijd op gelijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34