Genieten aan de MOEZEL Schitterend SAUERLAND N L. NL Y 40 lezerskorting1 vanaf voor de lezers van deze krant! 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland Normaal vanaf 89, nü met actiecode... Het plaatsje Löf ligt direct aan de Moezel. Liefhebbers van wijn, natuur en historie moeten zeker een bezoek brengen aan deze prachtige streek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40004 ook nog eens een exclusieve korting van 40 (bij 2 personen)! U boekt dan al een 4-daags verblijf vanaf slechts 69! Vergeet ook niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van een wijnkenner, bij te boeken! voor de lezers van deze krant! Normaal vanaf 59, nü met actiecode... Op veler verzoek! Vorige zomer maakten duizenden lezers gebruik van deze aanbieding en de aanvragen komen nu al weer binnen... En dat is niet voor niets! Want speciaal voor u als lezer van deze krant stelden wij deze supervoor delige autovakantie naar het heerlijke Sauerland samen, met een heel aantrekkelijke korting. U ontvangt namelijk met de speciale actiecode WEG40004 een korting van 40 (bij 2 personen). Daardoor boekt u een 3-daags ver blijf in het 4-sterren Hotel Mercure Lüdenscheid, inclusief ontbijt, al vanaf slechts 39 per persoon! Dat kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan... 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland 20 I Dinsdag 2 juni 2009 i'tóatóilyst (bii 2 Pers l 4 TIPS VOOR UITSTAPJES Het gezellige familiehotel Lellmann ligt midden in het centrum van het wijnstadje Löf. Breng in deze stad een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het abso luut de moeite waard een bezoek te brengen aan plaatsen als Traben- Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt aan de rivier, in het centrum van het wijn stadje Löf. Dit gezellige familiehotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt). Daarnaast kunt u uw fiets gratis stallen in de fietsenstalling, gebruikmaken van het geheel ver nieuwde wellnesscenter met binnen zwembad (gratis), beautycentrum, kapsalon en saunalandschap met o.a. solarium (tegen betaling). Aankomstdata: maandag en vrijdag van 17/4 t/m 30/10 4 dagen, april t/m oktober normaal v.a. 09 nu v.a. 69 5 dagen, april en oktober normaal v.a. 109 nu v.a. 89 5 dagen, mei t/m september normaal v.a. €115 nu v.a. 95 7/8 dagen, april normaal v.a. 159 nu v.a. 139 8 dagen, mei normaal v.a. 215 nu v.a. 195 8 dagen, juni t/m augustus normaal v.a. 185 nu v.a. 165 8 dagen, oktober normaal v.a.€ 179 nu v.a. 159 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50, reserveringskos- ten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslag: 5-gangendiner begeleid door diverse wijnsoorten 21 per persoon. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken MERCURE LÜDENSCHEID**** Dit 4-sterren hotel ligt aan de rand van het stadspark en beschikt over allerlei faciliteiten voor een heerlijke vakantie! Mercure Lüdenscheid is o.a. voorzien van een restaurant, diverse bars, een terras, kegelbanen en solarium (tegen betaling). Op de bovenste verdieping vindt u het overdekte zwembad met sauna. Bovendien kunt u uw auto gratis parkeren. Uw kamer beschikt o.a. over een televisie, telefoon, mini bar en badkamer met bad/douche, toilet en haardroger en draadloos internet tegen betaling. UITSTAPJES IN DE OMGEVING Het schitterende Sauerland staat bekend om haar vakwerkhuizen en haar mooie berglandschap. Breng in Lüdenscheid een bezoek aan de oude middeleeuwse Ringmuur en maak een wandeling in het stadspark! Of maak een uitstapje in de omgeving. Wat dacht u bijvoorbeeld van het 700 jaar oude vestingstadje Attendorn? Neem hier een kijkje bij de druip steengrotten de Attahöhle. Ook Winterberg is een aanrader. Wandel door het pittoreske stadscentrum waar u de sfeer proeft van vroeger tijden. De prachtig gelegen Biggesee is ook een bezoek waard! Ideaal gelegen voor het maken van heerlijke wandelingen en fietstochten door de natuur. Ook de Warsteiner bierbrouwerij, in Warstein, is een leuk dagje uit. U kunt hier een rondleiding krijgen en natuurlijk een biertje proeven! U ziet het: dat wordt gegarandeerd genieten tijdens deze heerlijke vakantie! Aankomstdata: maandag en vrijdag van 29/5 t/m 30/10 3 dagen, normaal nu v.a. 39 4 dagen, normaal war€-~89 nu v.a. 69 5 dagen, normaal war€-"99 nu v.a. 79 8 dagen,normaal 69 nu v.a. 149 Inclusief: verblijf in Hotel Mercure Lüdenscheid in een 2-persoonskamer met ontbijt. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering. Toeslag: reserveringskosten 17,50 en Calamiteitenfonds 2,50 (per boe king, verplicht). Prijzen zijn per per soon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Zie www.kras.nl/LR50159 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 50.159, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20