ITIensenljnq.nl Familieberichten Wat blijft is de emotie. familieberichten Colofon Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 Q tH Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant I 18 I Dinsdag 2 juni 2009 kijk ook op Zalig zij, die nie tgezien hebben en toch geloven. Joh. 20:29 Na een moeilijke periode, waarin we het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame man en onze vader en opa Cornell's Jannis de Voogd Serooskerke Vlissingen 9 augustus 1931 30 mei 2009 Serooskerke: Catrien de Voogd-Wondergem Wissenkerke: Marianne de Looff-de Voogd en Peter de Loof f Jeroen Suzanne Middelburg: Simon de Voogd en Marleen de Voogd Tom Middelburg: René de Voogd en Charlotte Boon Else Nena Correspondentieadres: Burg. Dregmanstraat 17 4353 AG Serooskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 juni a.s. van 12.15 tot 12.45 uur in de Petruskerk aan de Ds. van Wouwestraat in Serooskerke. Aldaar zal om 13.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis om 14.15 uur zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Seroos kerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Seen bezoek aan huis. Indien ugeen rouwbriefheef't ontvangen, kuntu deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Veilig in Jezus armen. Verdrietig delen wij u mee, dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Cornell's Jannis de Voogd in de leeftijd van 77 jaar. Serooskerke W: Jannis de Voogd Jannie de Voogd-Adriaanse Serooskerke W: Jan de Voogd Elly de Voogd-Wondergem Domburg: Koos de Voogd-de Voogd Jo de Voogd - in herinnering neven en nichten Serooskerker W, 30 mei 2009 Na een vriendschap van ruim 65 jaar is van ons heen gegaan onze lieve vriend Cor de Voogd We zullen hem missen om zijn trouw en hartelijkheid. Ons medeleven gaat uit naar Catrien en de kinderen en we wensen hen veel sterkte toe dit verlies te verwerken. Jan en Leny Wondergem-de Kam Middelburg, 30 mei 2009 Verdrietig om het overlijden van onze goede vriend Cor de Voogd Onze gedachten zijn bij Catrien, kinderen en klein kinderen. Jo en Tanny Francke Cor de Voogd Zo moedig heb je gestreden En zo moedig heb je het aanvaard Rust zacht Wij wensen de f ami I ie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. John, Marloes, Joost en Tijs Baaij en alle medewerk(st)ers van H.C.R. de Kroon Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus en tante Johanna Tannetje van der KIooster-Tholenaar Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Winterswijk: A. Elderkamp-Tholenaar Middelburg: J.P. Kallemein-Tholenaar Neven en nichten Middelburg, 29 mei 2009 Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Met veel verdriet in het hart. maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis dat vredig in haar slaap is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Maria Vergouwe echtgenote van Abraham Izaak van den Broecke Breskens, 11 december 1921 t Breskens, 31 mei 2009 Breskens: A. van den Broecke Breskens: Wim van den Broecke Elly van den Broecke-de Pon Jolanda en Mark MaaikeJeroen Monique en Jurgen Melissa Breskens: Marianne van den Broecke in herinnering Onze dank gaat uit naar alle verzorgenden van De Hooge Platen, voor de liefde\>olle verzorging. Boulevard 17 k 305 4511 AA Breskens Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 4 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden vrijdag 5 juni om 14.00 uur in Crema torium Temeuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Uw telefoontjes, bezoekjes, brieven, kaarten en uw aan wezigheid bij de uitvaartplechtigheid van onze broer Omèr Gentil de Smet heeft ons veel goed gedaan en getroost. Onze hartelijke dank hiervoor. Familie de Smet Ilzendijke, juni 2009 Watervlietseweg 18,4515 SB ll'lt-VnnrHiP alexandramarkusse V* ^^^uitvaartverzorging uitvaarcwinkel geopend op afspraak info@uitvaaranzeeland.nl 0113 214291 06 10730321 www.uicvaarunzeeland nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enz telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdraffttkrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrferen.n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsijiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Wie zijn we? De SCU is een centraal punt waar iedereen terecht kan met vragen rondom een overlijden. De Uitvaart Informatie Hulplijn is 24 uur per dag, 7 dagen per week te bereiken. Hoe kan ik mijn vraag stellen? De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch U kunt ons gratis bellen op 0800 - 44 44 000. Per email U kunt uw vraag mailen naar info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website Op de website www.scu.nu staat alle informatie over de SCU. U kunt hier uw vragen stellen, online vragen stellen, folders kosteloos bestellen en folders downloaden. Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu IHmseflbnqjil opzegaienst familieberichten on line, nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 18