ki)t ook op in niensenLlnq.nL Familieberichten Adriaan Cornelis Snoep Lia Kole Lia Kole 16 I Dinsdag 2 juni 2009 Tot het laatst betrokken Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde echtgenoot, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Benjamin Cornelis Janse Bent A Kleverskerke, t Vlissingen, 26 februari 1919 30 mei 2009 Arnemuiden: Lena Janse-van Nieuwenhuijzen Benthuizen: Dries Janse Arja Janse-van Paassen Heieen en Nathan ■s Peteren Chantal Nova, Vigo Alblassprdam: Matty Spruijt-Janse WoutSpruijt Ewouten Winanda Jurre, Benthe Arjan en Mascha Dianne en Felipe Zoetermeer: Anton Janse Huigje Janse-Geluk Suzanne Joyce en Jeroen Nora, Hugo Kleverskerke: Han Janse Lonny Janse-Busé Mariëlle en Joan Alwin Middelburg: Jolijn Fransz-Janse Luud Fransz Mirthe Rens Correspondentieadres: Korenbloemlaan 66 4341JB Arnemuiden De afscheidsdienst, welke geleid zal worden door ds. N.H.J.E. Boomer, wordt gehouden op donderdag 4 juni a.s. om 11.00 uur in de kerk van de Protestantse gemeente te Kleverskerke. Aansluitend zal om 11.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats bij de kerk. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom BentJanse E. van Nieuwenhuijzen-de Jonge neven en nichten van fam Frelier en fam van Nieuwenhuijzen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Gertruda Elisabeth Gerda Henderikx Trautje op 70-jarige leeftijd. Eddy en Peggy loey, jordy Ron Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van 'I Gasthuis"afd. "Singel" te Middelburg voor de goede verzorging van onze moeder en oma. Middelburg 31 ntei 2009 Correspondentieadres: Padweg 39 4388 EL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 5 juni van 12.45 - 13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Het paars van de distel langs de weg naar het strand de weidsheid der wolken boven de zee en het strand gaven zin aan mijn leven. Ik hield van jullie en van dit land Bedroefd maar dankbaar, delen wij u mee dat mijn dappere vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma haar ongelijke strijd heeft verloren. Wat zullen we haar missen. Christiana de Kam-de Kam Chrisje A Oostkapelle t Oostkapelle 7 april 1942 31 mei 2009 Oostkapelle: Peter de Kam Nijkerk: Pim en Petra Jip Pippa Eindhoven: Hellenen Henk Hans Guus Vronesteijn 1 4356 AC Oostkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op donder dag 4 juni a.s. om 13.30 uur in de Zionskerk aan de Duinweg te Oostkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur aldaar nog gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De begrafenis zal aansluitend aan de dienst plaats vinden om 14.45 uur op de algemene begraafplaats aan de Dorpsstraat te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te ontmoeten in Hotel de Moerbei, Dorpsstraat 52, Oostkapelle. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het verdriet kan nooit groter zijn dan De vreugde die zij ons heeft geschonken. Op eerste pinksterdag is Chris overleden, ons jongste zusje waar wij alle drie zo zielsveel van hielden. Christiana de Kam-de Kam Adri, Maatje en Pieternel Onze lieve tante Chrisje Wij zullen haar humor, belangstelling en zorgzaamheid erg missen. De neven en nichten Na een lange periode van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn man. onze vader, schoonvader en opa (Adri) in de leeftijd van 75 jaar. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven. W.J. Snoep-Goud Piet en Abby Patrick, llona André ljuni2009 Zorgcentrum "De Kraaijert", Deltastraat 2 (kamer 109), Lewedorp Correspondentieadres: Korenweg 12, 4456 AE Lewedorp Mijn man, onze vader, schoonvader en opa is opgebaard in zijn eigen kamer in "De Kraaijert". Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 3 juni van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 5 juni om 11:00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. jo, heeft zijn laatste troef gespeeld Op 75-jarige leeftijd is in het streekziekenhuis "De Honte" te Terneuzen overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jo Kamoen echtgenoot van Anita Bauwens Graauw: A.A.M. Kamoen-Bauwens Hulst: Mario en Marlou Kamoen-Segers Mariano Elgin, South Carolina Patricia en John Engle-Kamoen USA: 4569 AV Graauw, 30 mei 2009; Rozenstraat 28. De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 4 juni 2009 om 13.30 uur in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Graauw, aansluitend zal de crematie plaats vinden in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Afscheid nemen van [o is mogelijk woensdag 3 juni van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum, van der Maelstede- weg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Doing what you like is freedom; liking what you do is happiness. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd bestuurslid van de K.B.O. Jo Kamoen Wij wensen Anita, de kinderen en familie veel sterkte toe. Namens K.B.O. bestuur afd. Graauw Bedroefd hebben wij gehoord van het overlijden van de heer Jo Kamoen Jo was jarenlang beheerder van het Gemeenschapshuis Graauw en verzorgde de laatste jaren de kaartingen. Wij wensen Anita en de rest van de familie veel sterkte toe. Het bestuur Stichting Gemeenschapshuis Graauw Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze oud collega We koesteren de herinnering aan haar enthousiasme, betrokkenheid en inzet. Collega's: Jetske, Marieke, Christian, Maaike, Ria, Wilna, Remke, Saïda, Rinus, Benjamin, Lyanne, Tamara, Sissy, Ariën, Paul, Kim, -Bianca, Janny, Babs, Yvonne Ouders en kinderen van Archipelschool Ravenstein Het bestuur van het Openbaar Primair Onderwijs Walcheren heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Tot 1 maart 2009 jl. was zij als onderwijs gevende verbonden aan de openbare Archipelbasisschool De Ravenstein te Vlis singen. Aan haar dienstverband kwam per die datum een einde als gevolg van langdurige fysieke problematiek, waardoor zij haar beroep niet meer kon uitoefenen. Bijna gelijktijdig vernamen wij dat bij Lia longkanker was geconstateerd en dat zij hier voor een intensief behandeltraject moest gaan volgen. Lia was vastbesloten het gevecht tegen haar ziekte aan te gaan. Het heeft echter niet mogen baten. Dankbaar zijn wij voor de wijze waarop zij zich altijd met hart en ziel voor de leerlingen en het onderwijs aan De Ravenstein heeft ingezet. Wij wensen haar dierbaren, verdere familie en vrienden troosttoe. Cor Kuyvenhoven en Cees Corstanje, Raad van Bestuur Archipelscholen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16