Familieberichten (J) dlensenlinq.nl "V Louise Francine Hillenaar 14 I Dinsdag 2 juni 2009 ook op Dankbaar dat hij niet verder hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte in zijn vertrouwde omgeving is overleden, mijn lieve zoon, broer, zwager en oom Willem Aren van Baaien Pim Ar 's-Heer Arendskerke 21 oktober 1953 t Middelburg 30 mei 2009 Middelburg: Willy van Baaien-van Noord Marinus van Baaien in herinnering Middelburg: Marian Kleinepier-van Baaien Piet Kleinepiet; Martin en (ennifer Richard Lisette en Raymond Middelburg: Sylvia Vogel-van Baaien Sjaak Vogel Wendy en Vincent Nathalie en Toby Sandra en Romano Melissa W.G. van Baaien-van Noord Gerbrandylaan 27-, 4333 BG Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen van Pim donderdag 4 juni van 12.30 - 13.00 uur in het Rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de Herdenkingsdienst gehouden worden om 13.45 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middel burg, waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Wat was je een sterke knappe vrouw Ie hebt gevochten zo hard je kon Ook deze strijd zou je weer winnen Het mocht niet zo zijn Nu moeten we je laten gaan Rust nu maar Intens verdrietig delen wij mee dat te vroeg is overleden, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Gabriëlla Maria Christina de Booij-van Damme Gabby echtgenote van Robert André de Booij Boschkapelle, 31 -05-1943 Gent, 30-05-2009 Kloosterzande: R.A. de Booij Manilla (Filippijnen): Werner Kloosterzande: Roger en Colinda Aniek Leonie Walsoorden: Peter en Natasja Wilko Femke 4587 BC Kloosterzande Narcisstraat 10 De dienst van afscheid zal plaatsvinden op donderdag 4 juni 2009 ont 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden. Afscheid nenten van Gabby is mogelijk op woensdag 3 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van Woonzorgcentrum Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Lieve Oma, Wat vonden we je lief. Wat waren we graag bij jou. We zullen je nooit vergeten. We missen je Liefs, Wilko, Femke, Aniek Leonie Enige en algemene kennisgeving Op 89 jarige leeftijd is uit ons midden weggenomen, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Cornelis Albert Ruempol Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 31 mei 2009 Middelburgsestraat 48 4461 EJ Goes Wij nodigen u uit voor een moment van samenzijn op donderdag 4 juni om 14.30 uur in de aula van "Monuta", op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na het samenzijn begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemde aula van "Monuta". Tot onze grote ontsteltenis is onze collega Hannie Brugman plotseling overleden. Hannie was een zeer gewaardeerde collega die nauw betrokken was bij de administratie van onze studenten. Wij wensen Michel, Eelco, Sander, Cécile, Jenthe en overige familieleden heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's Dienst STAD ROC Zeeland Tot ons grote verdriet is onze collega Hannie Brugman overleden Als medewerkster op de leerlingenadministratie was Hannie een betrokken en gewaardeerde medewerkster. Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe. Namens studenten, medewerkers en College van Bestuur van ROC Zeeland Leen Maas, Manager Dienst STAD Marja Bakker, Coördinator MO/BO STAD Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het over lijden van mijn vader, schoonvader, broer en zwager Johannes Jacobus Blok weduwnaar van Cornelia Blok-Saaman in de leeftijd van 74 jaar. Woensdrecht: Ronald en Marjon Blok-van Nispen Kruiningen: Ko en Betsy Blok-Menheere Hoogerheide, 27 mei 2009 Correspondentieadres: R. Blok Melis Blecklaan 5 4634 VX Woensdrecht Volgens zijn laatste wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Niets is zinloos wanneer het een herinnering nalaat Heden is overleden onze lieve neef Jo Blok Wij wensen Ronald, Marjon, Ko en Betsy veel sterkte. Namens neven en nichten 27 mei 2009 Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet haar deel werd, is overleden onze lieve moeder en oma Martha Catharina van Dommelen ~Meta~ in de leeftijd van 85 jaar. René de Bart Jeroen en Pauline Sander Manon en Anthony Johan de Bart Angela en André Ovaa-de Bart Bart Evi Joris loep Middelburg, 29 mei 2009 Correspondentieadres: A.E. Ovaa-de Bart Zandweg 39,4389 TG Ritthem Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 3 juni van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de plechtigheid, vooraf gaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van het Gasthuis, afd. de Singel, voor hun liefdevolle verzorging. Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van "Hubertha Tammer" in de leeftijd van 40 jaar. Bep, mijn maatje, mijn poepie Ik zal je missen!! Heikant: Werner-Damien Audenaert. Spanje: Thea Audenaert Axel: Lindy, Armand, Robin Wagenaer Heikant: Henk Reedijk Woensdag 3 juni om 10.15 u is er gelegenheid om afscheid te nemen bij Monuta begrafenisonderneming, te Terneuzen. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Heden overleed thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die hem lief waren Hendricus Marie van Ovost echtgenoot van Rochello Elissa Renate George Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Terneuzen: mevr. R.E.R. George Oostkapelle: Monique en Gerrit Christiaanse-van Ovost Alrnere: Richard en Karin van Ovost-van der Straate Céline Ouderkerk a/d Amstel: Vincent en Inge van Ovost-Gulickx Joeki, Timo 31 mei 2009 Stuvesande 322,4532 MJ Terneuzen U kunt afscheid nemen van hem in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op vrijdag 5 juni van 10.30 tot 11.00 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 5 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Tèrneuzen, Bellamystraat 28-c, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen.kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 14