Senior is met dit hotel Middelburgse jongen brengt nieuwe film uit Scooterrijder na achtervolging aangehouden Aron Ludikhuijze verfilmt eigen 'Dagboek van een herdershond'. Wandelvierdaagse in Zoutelande van start Jongen loopt nekletsel op na val in speeltuin 12 Dinsdag 2 juni 2009 W door Annemarie Zevenbergen MIDDELBURG - Aron Ludikhuijze stond geroutineerd handen te schudden als een echte celebrity voor de première van zijn film Dagboek van een herdershond deel 3. Die ging zaterdagmiddag in pre mière in het Schuttershoftheater in Middelburg. De stemming in de zaal zat er al snel in. Er werd heel wat af gegiecheld en gegniffeld. Een enkele bakvis kreeg zelfs de slappe lach als ze zichzelf of een vriendin herkende. Aron maakte de film gebaseerd op de gelijknamige KRO-serie uit de jaren zeventig. Hoofdpersoon is ka pelaan Odekerke die aan het einde van de serie tegen zijn zin uit zijn Aron Ludikhuijze is trots op zijn nieuwste film Dagboek van een herdershond deel 3 die zaterdag in première ging. foto Lex de Meester parochie in Geleen gehaald wordt. Aron had moeite met dat einde en besloot 'zelf dan maar een deel 3 te maken'. Dat had heel wat voe ten in de aarde. Een 'klein project voor de lol' liep uit op een karwei van twee jaar en een film van een uur met een einde dat voor Aron bevredigend is. De filmcrew be staat uit klasgenoten van Aron uit groep 7 van de Wilgenhof, aange vuld met familie en bekenden. De Middelburgse regisseur annex acteur weet al heel zeker wat hij straks gaat doen: 'de filmacademie in Amsterdam'. Maar of hij regis seur wil worden of acteur, daar is Aron nog niet uit. Het liefst beide. Net zoals regisseur Steven de Jong die de Kameleon verfilmde, maar daarin ook de rol van vader Klink hamer speelde. Aron is overigens al bezig met een nieuwe film; over cowboy Jake. ZOUTELANDE - De wandelvierdaag se in Zoutelande gaat vandaag weer van start. Wandelaars en nor- die walkers kunnen vijf of tien ki lometer afleggen. De route voert over strand, door duinen, bos en langs binnenwegen. Voorts zijn de bunkerroute en natuurpaden rond om Zoutelande opgenomen. De start is vandaag op het parkeer terrein van w de Meeuwen en de overige dagen vanaf de muziektent aan de Langstraat. MIDDELBURG - Een 15-jarige jongen uit Middelburg liep zondagmiddag nekletsel en twee gebroken polsen op door een val van een speeltoe stel in het Middelburgse Meiveld. De jongen is gestabiliseerd en per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Omdat het er aanvankelijk ernstig uitzag zijn een tweede ambulance en de traumahelikopter uit Rotter dam ingeseind. Deze hoefden ech ter niet in actie te komen. Jules (links) en Eef Izeboud van Hotel Westduin: „Senior is dit zonder een cent begonnen en wij gaan er mee door. Red het Sprookjesbos en win 7 x 700 Eftelingprijzen Vind de grote klok terug in Nederland! Verzamel t/m woensdag alle 13 letters en ga naar www.efteling.com Garagedeuren Ook voor uw garagedeuren zijn wij het aangewezen adres! A* V PAC Zonweringen Marie Curiewèg 15 4389 WB Vlissingen Tel.: 0118 - 552010 www.paczonweringen.nl Zonweringen Kozijnen zonweringen-tuinmeubelen horren - rolluiken - dekramen - garagedeuren VLISSINGEN - Een 23-jarige Vlissin- ger is het afgelopen Pinksterweek- einde door de politie aangehou den na een achtervolging. De man had geen bromfietscertifitcaat en had ruim twee keer de toegestane hoeveelheid drank genuttigd. De politie kreeg een melding van over last in de Hercules Segherslaan en zag daar de scooterrijder wegrij den zonder licht, kentekenplaat en helm. De achtervolging werd inge zet. In de Tooroplaan maakte de scooterberijder een stuurfoutje waardoor hij tegen een muur reed. Hij verdween te voet, maar kon in de Jozef Israelslaan worden aange houden. De scooter is in beslag ge nomen. •- - - -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 12