feenstra rijn lijn OP KORTE TERMIJN BESCHIKBAAR! www.feenstrarijnlijn.nl Voor meer informatie en alle routes zie: www.mundicolor.nl/paradores Zaterdag 30 mei 2009 I 21 03 juni Wenen Nurnberg M.p.s. Da Vinei 12 juni Bamberg Arnhem M.p.s. Da Vinei 28 juni Rondreis Nederland (4x7 daagse cruise) M.p.s. Salvinia 29 juni Bernkastel M.p.s. Statendam 06 juli Zeeland M.p.s. Azolla 06 juli Basel M.p.s. Poseidon 09 juli Arnhem Bernkastel M.p.s. Statendam 20 juli Basel M.p.s. Statendam 27 juli Rüdesheim M.p.s. Azolla 01 augustus Basel M.p.s. Da Vinei 10 augustus Basel M.p.s. Rembrandt van Rijn 15 augustus Nederland - België M.p.s. Da Vinei 24 augustus Mini Cruise Middenrijn M.p.s. Statendam 24 augustus Basel M.p.s. Rembrandt van Rijn 27 augustus Rondreis Holland M.p.s. Azolla 27 augustus Bernkastel M.p.s. Poseidon Ook in september en oktober zijn er nog reizen beschikbaar. •4 r"'' 'ii •-*** Mf ij III lUIIUWHIU till mi 81 «H •tïHïSïw» :ÊÊÊÊKÊÊtÊlÊÊÊitÊtÊtKÊÊlÊlH^tl^^mun 1111 1,r Deze periode leent zich bij uitstek voor een riviercruise. De frisse ientekleuren en het ontluikende groen geven het afwisselende panorama een nog mooier aanzien. Feenstra Rijn Lijn organiseert 35 verschillende rivier cruises over o.a. de Rijn» Moezel, Saar, Neckar, Main en Donau. Daarnaast heeft Feenstra -meerdere rondreizen over de Nederlandse en Belgische wateren in haar programma. Een riviercruise van Feenstra staat garant voor comfort, gezelligheid en een uitstekende verzorging. Zonder uw koffers in- of uit te pakken, reist u van de ene naar de andere prachtige locatie. Onderweg geniet u van een schitterend panorama. Een riviercruise is een belevenis op zich, want onze schepen brengen u op een comfortabele wijze naar de mooiste plaatsen van Europa. Onze schepen hebben ieder een geheel eigen uitstraling, van eenvoudig tot super-de-luxe. Maar alle hutten zijn voor zien van douche/toiletairconditioning en in de meeste gevallen een kleurentelevisie. VAKANTIEVOORDELEN VAN FEENSTRA Keuze uit vele bestemmingen en schepen De mooiste voorgebieden Nederlandstalige reisleiding Volledige verzorging Entertainmentprogramma 8 Interessante excursies 8 Géén toeslagen of reserveringskosten! 8 Voor ieder budget een geschikte reis Duidelijk en eerlijk Alle prijzen zijn gebaseerd op volledige ver zorging. Geen verborgen toeslagen voor haven gelden en geen reserveringskosten. U weet bij boeking gelijk waar u aan toe bent. Optionele excursies en genoten consumpties zijn niet bij de reissom inbegrepen. Meer informatie Ga voor meer informatie en de reisgids Riviercruises 2009 van Feenstra Rijn Lijn naar het dichtstbijzijnde ANVR Reisbureau of bel met Feenstra Rijnlijn (026) 445 28 05. Op onze website vindt u een volledige beschrijving van de reizen en onze schepen. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid en boek nu zo'n schitterende riviercruise van Feenstra. Wij hopen u binnenkort bij ons aan boord te begroeten! ANVR Cvil/ Werelderfgoed steden 4 of 8 daagse Paradores fly-drive Ihp Een verblijf in Paradores is dé manier om de geschiedenis en cultuur van het Iberische schiereiland te ontdekken. Logeren in Paradores betekent logeren in een Arabisch fort, een klooster, een middeleeuws kasteel, een paleis, of in een in'traditionele architectuur opgetrokken gebouw. Mundicolor biedt u nu diverse routes aan waar u een geschiedenisverhaal kunt tegenkomen, maar ook natuur en zelf oude legendes. Routes langs 94 toverhotels, door heel Spanje verspreid, die van uw verblijf een onvergetelijke herinnering zullen maken. Daarbij leunt u natuurlijk ook kennis maken met de culinaire rijkdom, gebaseerd op de traditionele keuken van elke regio. Maak kennis met de Paradores d.m.v. deze fantastische aanbieding waarbij u verblijft in verschillende Pararadores o.b.v. logies en ontbijt. Bij de reissom is naast de vlucht, de luchthavenbelastingen, de overnachtingen ook de autohuur inbegrepen. Vertrek iedere zondag, in september en oktober 2009. Mundicolor is onderdeel van: The Institute of Travel uaniij) Dag 1: Vlucht Amsterdam - Madrid per KLM waar uw huurauto voor u klaar staat. Vanuit Madrid rijdt u richting Cuenca, de stad van de hangende huizen. V overnacht in de Parador van Cuenca. Dag 2: Vanuit Cuenca rijdt u naar Alcala, de geboorteplaats van Cervantes. Overnachting in de Parador van Alcala. Dag 3: Vanuit Alcala rijdt uvervolgens naar Segovia. Op élke- hóek herbeleeft u hier het verleden. Overnachting in de Parador van Segovia. Dag 4: Vandaag vervolgt u uw reis richting Avila, bekend om alle historische monumentetu Overnachting in de Parador van Avila Dag 5: Dichtbij Avila vind u koninklijk paleis van El Escorial en het Valle de los Caidos welke een bezoek meer dan waard zijn. U overttaebt in de Parador van Avila Dag 6 en 7: Vanuit Avila rijdt u naar Saiamanca, een gewéldige stad waar u op de Plaza Mayor nog echt de Spaanse sfeer kunt proeven. 2 overnachtingen in de Parador van Salamanca Dag 8 Na het ontbijt rijdt u terug naar Madrid waar u uw huurauto op het vliegveld kunt inleveren Terugvlucht per KLM naar Amsterdam. Bij de 4 daagse variant overnacht u alleen in Salamanca, Segovia en Alcala de Henares. 4-daagse fly-drive v.a. 399, -p.p. 8-daagse fly-drive v.a. 699,- p.p. Mundicolor, uw Spanje Specialist! Prinsengracht 783 - 785 1017 JZ Amsterdam Tel. 020 685 1711 info@mundicolor.nl www.mundicolor.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 97