o fTlensenlinq.nl Familieberichten 30 I Zaterdag 30-mei 2009 kijk ook op Psalm 32 vers 4 oude berijming. Met dankbaarheid, omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij mede dat zacht en kalm is over leden onze lieve ma, oma en overoma Johanna Tannetje van der KIooster-Tholenaar sinds 26 maart 2003 weduwe van Willem van der Klooster Scherpenisse, 3-3-1920 Goes, 29-5-2009 Goes: Jan van der Klooster Ina van der Klooster-Westplate Goes: Ineke Faasse-van der Klooster Wim Faasse Wilhelminadorp: Riet van den Dongen-van der Klooster Wim van den Dongen Goes: Peter van der Klooster Hapert: Joke de Looff-van der Klooster Piet de Looff Klein- en achterkleinkinderen Onze dankbaarheid is groot voor de liefdevolle verzorging van de thuiszorg van 'Rehoboth' en het zorgcentrum 'Rehoboth'. Karei Doormanstraat 72, Goes Correspondentieadres: M. van den Dongen-van der Klooster I.G.J. v.d. Boschstraat 32,4475 AL Wilhelminadorp De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. woensdag 3 juni om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Geen bloemen. Heel verdrietig zijn we nu we afscheid moeten nemen van onze lieve oma van der Klooster die tot op het laatst nog zo belangrijk voor ons was. Richard Solita Ramon Rob en Angelique Menno Lisanne Centino en Elrien Willem Brendan Wim en Lyan Martijn John Mireille Fabiènn Arenda en Conny Naomi Jordy Bart en Jolanda Marieke Janneke Jojanneke en Wilko Job Jitte Elsbeth en Eric Tim Rick Sam "V De grote belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van Henk van Winkelhof was hartverwarmend. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. G.G. van Winkelhof-Somsen Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2009 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven Heb je ons een goed voorbeeld gegeven. Hoewel zijn gezondheid langzaam achteruitging is, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden mijn lieve man, onze vader en opa Johannes Jan van Luyk Jan in de leeftijd van 74 jaar. J.J. van Luyk-de Graaf Ella en Jan de Leeuw-van Luyk Niels en Manon Sandra Leo van Luyk en Jolanda Mateeuwsen Anja en Dirk-Jan Balkenende-van Luyk Björn Joëlle 28 mei 2009 Lodijkestraat 19 4413 EA Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt dinsdag 2 juni om 10.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Vrij onverwachts voor ons allen, is overleden onze zwager Jan van Luyk Krabbendijke: Paulien en Joos Zweedijk-de Graaf Krabbendijke: Pie de Graaf-Kloet Jan Braam Krabbendijke: Kees de Graaf OudeTonge: Katrien Buijs Krabbendijke: Anna Vos-de Graaf Krabbendijke: André en Celie de Graaf-van Weele Kruiningen: Ina en Engel Poleij-de Graaf Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis dat, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Roggeveen te Middelburg, plotseling is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgroot-oma en over-overgroot-oma Klaziena de Vries-Abbekerk sinds 1963 weduwe van Isedoór de Vries A 2 maart 1917 t 27 mei 2009 Middelburg: R. Bart-de Vries J. Bart (t) Ina en Frank Bram Mario en Fanny (f) Isedoór Albert(t) Pamela en Rob León Vegelinsoord: Boukeen Ingrid Jouke Kees achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Middelburg Koudekerkseweg 147 Correspondentieadres: R. Bart-de Vries Henry Dunantlaan 232 4334 BJ Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de begraaf plaats Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, dinsdag 2 juni van 10.30 tot 10.45 uur. De uitvaartplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden in voornoemde aula, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van de begraafplaats. Verdrietig maar moedig had zij zich in het onvermijdelijke geschikt. Haar zorg en belangstelling gingen altijd eerst uit naar anderen. Dat is tot het laatste zo gebleven. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn we nu verdrietig dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Gasthuis", te Goes, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Johanna Jannetje Roelof weduwe van Pieter jan Maat in de leeftijd van 86 jaar. Goes: Coby Ditzel - Maat Joop Ditzel Jolanda en Peter Iris Marco Kim, Anouk Goes: Leny van Eekelen - Maat Jo van Eekelen Sarina en Jürgen Kimberly, Wesley Peter en Sjoke Johnny, Marinka Goes: Eljan Maat Sarie Maat - Nijsse Joyce en Pascal Samantha Daisy en Noël Goes, 27 mei 2009 Correspondentieadres: Pinksterbloemstraat 63 4461 MB Goes Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op dinsdag 2 juni van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zal de samenkomst plaatsvinden om 13.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de samenkomst begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafpaats te Ellewoutsdijk. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in het uitvaartcentrum van "Monuta" te Goes. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn zus en tante Jo Maat-Roelof -T Jaap en Sannie Roelof Jan en Christl Gerrit en Heieen Wij hebben afscheid genomen van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en lieve opa Jan Louis Pauw echtgenoot van Johanna Suzanna Leunis 28 januari 1921 t 29 mei 2009 Temeuzen: J.S\ Pauw-Leunis Hulst: Co en Hélène Jollen en Davy Karlijn en Martijn Alphen a/d Rijn: Theo en Elly Jan-Peter en Vera Annemiek enSijme-Jan Benjamin Matthias en Anneloes Middelburg: Emmy en Leo Tim en Marloes Nimra en Wesley Tessja en Michiel Martinus Eijkestraat 1 4531 HTTerneuzen De crematieplechtigheid zal volgens zijn wens in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 2 juni te Temeuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82