rmSMk Familieberichten ti|""""'p (I mensenlinq.nl Anthon van de Giessen Marina Louwerse Juimkmi Öya/lödöJ] 28 Zaterdag 30 mei 2009 Gaan trouwen op 5 juni 2009 om 13.00 uur in het stadhuis van Veere. Van 16.00 tot 17.30 bent u van harte welkom op onze huwelijksborrel in HCR de Boekanier in Vrouwenpolder Ons adres: Pelgrimstraat 18,4353 AR Vrouwenpolder Verjaardag Zondag 31 mei a.s. hoopt Johan 65 jaar te worden. Als je hem hiermee wilt feliciteren ben je van harte welkom op zaterdag 6 juni a.s. van 16.30 tot 18.00 uur in Vlindertuin "De Berkenhof" Langeweegje 10a, Kwadendamme Johan en Suzan Bosman Kerkstraat 9 4433AS Hoedekenskerke 9 mei 1969 9 mei 2009 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken, voor de vele attenties in welke vorm dan ook. Het heeft ons 40-jarig huwelijksfeest onvergetelijk gemaakt. Gerrit en Petra van den Brink Adriaan Virulystraat 13,4361 GA Westkapelle 'Beter iets moois te verliezen, dan het nooit gehad te hebben' No een leven dot gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en veel liefde, is veel te vroeg, op 59 jarige leertijd, plotseling van ons heengegaan Hannie Brugman-van Selow Bandoeng, 30 november 1949 Vljssingen, 28 mei 2009 Michel Eelco en Margo Cécile en Wim Jenthe Sonderen Roelien M. H. Brugman, Josine Reulinglaan 19, 4385 KW Vlissingen Hannie ligt opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg. Er is geen gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Op dinsdag 2 juni om 14.00 uur vindt de afscheidsdienst plaats in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na afloop van de afscheidsdienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de aula van het uitvaartcentrum. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verder hield Hannie veel van bloemen, maar niet van rouw kransen. Geen toespraken Bedroefd hebben wij gehoord van het overüjden van de moeder van onze vriend Sander Brugman Hannie Brugman Wij wensen hem en de rest van de familie veet sterkte toe! (Merijti en (Patricia Otto en Catfalijne Christian en Chantal Jeroen en Ditty Tommy en Leanne Zaai een zaadje en de aarde geeft je een bloem 'Kahlil Gibran Vol bewondering zijn wij voor de moed waarmee zij haar ziekte heeft gedragen en vol dankbaarheid dat wij haar met zorg en liefde hebben mogen omringen. Lia Kole Vlissingen 13 februari 1958 t Middelburg 28 mei 2009 gezin: Ron (Oppi) Openneer Sebastiaan Verheul Leonie Blonk Suzanne Verheul Niels Burgier Jeroen Verheul Marjoleine Chilla ouders: C.M. Kole J.K. Kole-Lippens zus: Erna Kole&Simon van den Haak Raoul Bungenberg de Jong Bo Laan der Verenigde Naties 3 4334 ES Middelburg Lia is overgebracht naar het rouwcentrum aan de Bachweg 2 in Middelburg. Er is geen gelegenheid om Lia te bezoeken. Wij willen graag op dinsdag 2 juni om 12 uur met u, tijdens een samenzijn, afscheid van Lia nemen in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na deze samenkomst begeleiden wij Lia gezamenlijk naar haar laatste rustplaats. Hierna is er in de koffiekamer gelegenheid de naaste familie te condoleren. Lia houdt van witte bloemen Tot ons groot verdriet hebben wij, veel te vroeg, afscheid moeten nemen van onze innig geliefde oudste dochter Lia Kole Zij mochtslechts 51 jaarworden. Wij zijn ontroostbaar C.M. Kole J.K. Kole-Lippens Schepenenlaan 280 4336 AN Middelburg Lia Kole Lieve mama, samen hebben wij intens genoten van elkaar. Het samenzijn tijdens het ziekteproces heeft mij sterker gemaakt. Ik weet datje bij mij benten dat voel ik ook. Ik hou van jou lieve mam Jeroen &Bo O Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Lia Kole Onze markante Li Zo sterk, zo zacht Gelachen, gehuild Zoveel gedeeld Gegroeid aan elkaar Dank je voor je vriendschap Ada Nakman Suzan Dekker Anneke Raif Zo dapper heb je gestreden en zo moedig heb je het aanvaard Rust zacht lieve Lia Wij wensen Ron en familie sterkte met het verwerken van dit verlies Danny en Marcia Verdrietig dat we haar niet meer in ons midden hebben, maar dankbaar dat langer lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij vernomen dat Lia Kole is overleden. Wij wensen Ron Openneer en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers van sport fitnesscentrum Fitfor All Bedroefd wegens het verlies van Lia Kole wensen wij namens BG Computerservice onze collega Jeroen alle kracht toe om dit zware verlies een plekje te geven. Ido, Elda, George Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet maar ze niet meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij dat je nu rust is gegeven. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma jACOBA WILHELMINA Drevers - van Ede CO BY weduwe van Louis Drevers 16 januari 1912 t 25 mei 2009 Loes de Voogd - Drevers Piet de Voogd Anne-Marie de Voogd Ingrid de Vries - Drevers Jaap de Vries Richard en Irma de Vries Sacha en Bas Renate de Vries Winston Drevers Erica Drevers - Baas Correspondentieadres: Azalealaan 8 4356 JD Oostkapelle De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Plotseling, maar toch niet onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan de Ruijter in de leeftijd 87 jaar. E.V. de Ruij ter-Tres Ab en Hannie de Ruijter-Aarts Cindy Boaz Laura en Frans Amy, Jesse, Eden Emmy en Ruud Kuiper-de Ruijter 4337 EJ Middelburg, 29 mei 2009 Buitenruststraat 49 Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 3 juni van 13.45 - 14.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80