werkervaring opdoen de uitersten 1E PINKSTERDAG KRANEN PINKSTERMARKT BOULEVARD VLISSINCEN Moe mem pu&zeló, doe mem weugd Veerhaven bas+mar de jager Informatiepunt in Kruiningen zaterdag en 2e Pinksterdag geopend! B Zaterdag 30 mei 2009 27 Arthur van Stel (16, links), Dominic Sluyter (16, rechts) en begeleider Henk Beuving. 10.00-17.00 UUR foto's Willem Mieras Surrender speelt op gratis Oldtimerbeurs heinkenszand - De Oldtimer vere- niging Heinkenszand houdt zon dag, op eerste pinksterdag, van 14.00 tot 19.00 uur een oldtimer beurs op industrieterrein Noord- land in Heinkenszand. De beurs vond de voorgaande jaren altijd plaats in de Zeelandhallen, maar is nu dus in de buitenlucht. Op de beurs zijn nostalgische voer tuigen te bezichtigen of te koop, zoals solexen, tractoren, motorfiet sen en auto's. De beurs is zowel voor bezoekers als deelnemers gra tis. Rond 16.30 uur sluit de band Surrender het evenement af met een gratis concert. ip www.lekkerpuzzelen.nl Qy Openingsconcert op beiaard door kinderen goes - De kinderklas van de beiaardschool in Mechelen geeft vanmiddag een concert op de beiaard van de Grote Kerk in Goes. Het is het eerste in een reeks concerten van gastbeiaardiers in Goes. De beiaardlessen in Mechelen wor den verzorgd door docente Elena Sadina. Vanmiddag geven ze van 16.00 tot 17.00 uur een concert op het Goese klokkenspel. Dat is het beste te beluisteren op het Kerk plein, maar ook in de winkelstra ten goed te horen. Twee dagen Coudorpse fair in Driewegen driewegen - Mary's Place, de thee tuin bij een fruitteeltbedrijf in Driewegen, houdt vandaag (zater dag) en morgen van 10.00 tot 17.00 uur de Coudorpse Fair. Naast kraampjes met planten, bro- cante, tuinmeubelen en streekpro ducten, is er high tea of een pan- nenkoekenbuffet, en kunnen kin deren kijken naar een poppenthea ter of een ponyritje maken. Ook is er pianomuziek op zaterdag en harp op zondag. bas+mar de jager tonen u graag hun uitersten, van uiterst strakke en tijdloze interlübke-kastencollectie (binnen) tot uiterst frivole, kleurrijke collectie buiten- meubilair van moroso (buiten), u bent welkom voor een inspirerende ontdekkingstocht. Pinksterconcerten op Bevelanden en Tholen kapelle - Op verschillende plaat sen in de*regio zijn vanavond, voorafgaand aan Pinksteren, con certen. In de Hervormde Kerk van Kapelle is vanaf 19.30 uur een sa- menzangavond, met een collecte ten behoeve van het gezinsvervan gend tehuis De Beukelaar in 's-Gra- venpolder. In dorpskerk De Ark in Hoedekenskerke verzorgt kamer koor Resonance een pinkstercon cert. Dat begint om 20.00 uur en kost 2,50 euro. Eveneens om 20.00 uur is er een orgelconcert van Mission Music in de Hervormde Kerk van Tholen. Toegang 7 euro, tot 12 jaar 3 euro. Miljoenhuizen.nl in beroep tegen vonnis goes - Directeur Nico Schoender- woerd van de website Miljoenhui- zen.nl gaat in beroep tegen een be slissing van de rechter dat het be drijf verantwoordelijk is voor een samenvatting van twee op zichzelf staande teksten op zijn site, die Google toonde bij de zoekresulta ten. BMW-dealer Zwartepoorte (Goes en Roosendaal) won on langs een zaak tegen de site. Men sen die via Google zochten op 'Zwartepoorte' en 'failliet' kregen bij de verwijzing naar de site de in druk dat de autodealer ter ziele was. Het bedrijf zei veel last te heb ben van het faillissementsgerucht. MAGAZIJNVERKOOP zaterdag 30 mei Baderie Middelburg Grenadierweg 17 Tongprijzen na korte opleving weer onderuit vlissingen - Tongprijzen op de vis- afslag in Vlissingen zijn gisteren al weer onderuitgegaan na twee we ken van prijsstijgingen. Een kilo tong deed vrijdag 8 mei in Vlissingen gemiddeld 6,80 euro. Vrijdag 22 mei was dat negen a tien euro. Daar ging gisteren ech ter weer twee a drie euro af De tongaanvoer in Vlissingen was met zo'n 19.000 kilo niet eens zo groot. De visserij kampt al sinds eind 2008 met zeer lage prijzen, als gevolg van vraaguitval door de economische recessie en import van goedkope kweekvis. kerkplein 57 kapelle 0113 343810 www.basmar.nl I appartementen en I eengezinswoningen Kijk voor meer informatie op www.thuisinveerhaven.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 79