kyk ook op 0 HI9ns9nlinq.nl Familieberichten JPS9K MB'AAI h.jobse 32 I Zaterdag 30 mei 2009 Heel verdrietig zijn we nu we afscheid moeten nemen van onze lieve oma van der Klooster die tot op het laatst nog zo belangrijk voor ons was. Richard Solita Ramon Rob en Angelique Menno Lisanne Centino en Elrien Willem Brendan Wim en Lyan Martijn John Mireille Fabiènn Arenda en Conny Naomi Jordy Bart en Jolanda Marieke Janneke Jojanneke en Wilko Job fitte Elsbeth en Eric Tim Rick Sam Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader en vriend Jan de Klerk De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Kinderen en kleinkinderen Paula, kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, mei 2009. DANKBETUIGING Hartelijk dank voor al de blijken van medeleven die wij van u hebben ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Jozina Beeke-Walraven P. Nijsse-Beeke T. Polderman-Beeke C.P. Polderman Klein- en achterkleinkinderen 30 mei 2009 Wij willen een ieder hartelijk bedanken voor de vele belang stelling die wij hebben gekregen voor, tijdens en na de crematie van mijn lieve vrouw en onze moeder Yvonne Smet-van der Pol Wij zijn ontzettend gesteund door de vele bezoekjes, kaarten en bloemen die wij hebben ontvangen. Het gemis voor ons zal blijven. Namens familie Wim Smet Hansweert, mei 2009 Voor uw belangstelling en medeleven aan ons betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Leen Tavenier betuigen wij onze welgemeende dank. C. Tavenier-Breeweg Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Wolphaartsdijk, mei 2009 Langs deze weg willen wij u graag van harte bedanken voor de belangstelling tijdens de uitvaart van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Een handdruk zo warm., even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omaatje Anna Cornelia Hoefeijzers-Asselman hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Kinderen, klein en achterkleinkinderen DANKBETUIGING De overwedigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa, en over-opa Henk Mulder hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. C.S. Mulder-Melis en de kinderen Breskens, mei 2009 Voor de velen blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Henk de Rechter betuigen wij, mede namens de familie, onze oprechte dank. I.C. de Rechter-Van de Walle kinderen en kleinkinderen Hulst, mei 2009 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van Kees van Kouwenberg betuigen wij u hiermede onze oprechte dank Familie Kouwenberg Vlissingen,mei 2009 Samen een eenheid. Samen verdriet en samen weer moed om verderte gaan. Het doet pijn te weten nooit meersamen te zijn. Hartverwarmend waren jullie bezoekjes, telefoontjes, de vele kaarten met liefdevolle en troostende woorden. Alsmede de vele bloemen en fruit tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en trotse opa Stoffel Simon Maas De grote belangstelling tijdens de crematieplechtig heid heeft ons diep getroffen. Het doet ons beseffen dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Het verlies en verdriet is groot, maar het geeft ons steun en krachtom verderte gaan. Onze hartelijke dank hiervoor, Sien Maas-Gabriëlse Peteren Jessica Tim Ewout Zoutelande, mei 2009 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jan Schipper zeggen wij u hartelijk dank. Marie Schipper-Boudens Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, mei 2009 Voor uw blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze innig geliefde moeder, oma en overoma Maria Melis-Hofman betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie Melis Waarde, mei 2009 Onze hartelijke dank voor de bemoedigende brieven en kaarten, die wij ontvingen' na hel overlijden van mijn dierbare man, onze vader, schoonvader en opa Andries Adriaan Vis We hebben veel steun gehad van onze huisarts, dokter H. Slager en van de verpleegsters van Stichting Thuiszorg Nederland waarvoor onze welgemeende dank. Uit aller naam: S. Vis-van der Burg Goes, "De Schakel" flat 421 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven heeft betoond na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde broer, onze oom en oud-oom Willem Cornelis Vreke Wim Wij vinden het fijn dat Wim voor zo veel mensen iets heeft betekend. Bep Vreke Hans en Mariëlle Wattel-Vreke Maartje Fleur Sterre Stijn Bente Domburg, mei 2009 Voor de vele blijken van medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk die wij van u mochten ontvangen tijdens de ernstige ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Jan Laurus Wiskerke zeggen wij u allen hartelijk dank. Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Mei 2009 Margaretha Augusta Faes - van de Velde Kinderen klein- en achterkleinkinderen Oostburg, mei 2009 Een bijzonder woord van dank aan het personeel van De Stelle en de Burght voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, mei 2009. Voor de trouwe bezoekjes en vele lieve blijken van medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn vrouw, onze moeder en oma Elizabeth Moens-Maljaars zeggen wij ieder heel hartelijk dank. Uit aller naam: F. Moens Domburg, mei 2009 uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 ■www.hjabse-uiWaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60