Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn 30 I Zaterdag 30 mei 2009 kijk ook op 0 fD0nSenlinq.nl Zaai een zaadje en de aarde geeftje een bloem 'Kahlil Gibran' Vol bewondering zijn wij voor de moed waarmee zij haar ziekte heeft gedragen en vol dankbaarheid dat wij haar met zorg en liefde hebben mogen omringen. Lia Kole -A Vlissingen t Middelburg 13 februari 1958 28 mei 2009 gezin: Ron (Oppi) Openneer Sebastiaan Verheul Leonie Blonk Suzanne Verheul Niels Burgier Jeroen Verheul Marjoleine Chilla ouders: C.M. Kole&J.K. Kole-Lippens zus: Erna Kole&Simon van den Haak Raoul Bungenberg de Jong Bo Laan der Verenigde Naties 3 4334 ES Middelburg Lia is overgebracht naar het rouwcentrum aan de Bachweg 2 in Middelburg. Er is geen gelegenheid om Lia te bezoeken. Wij willen graag op dinsdag 2 juni om 12 uur met u, tijdens een samenzijn, afscheid van Lia nemen in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na deze samenkomst begeleiden wij Lia gezamenlijk naar haar laatste rustplaats. Hierna is er in de koffiekamer gelegenheid de naaste familie te condoleren. Lia houdt van witte bloemen Tot ons groot verdriet hebben wij, veel te vroeg, afscheid moeten nemen van onze innig geliefde oudste dochter Lia Kole Zij mocht slechts 51 jaar worden. Wij zijn ontroostbaar C.M. Kole J.K. Kole-Lippens Schepenenlaan 280 4336 AN Middelburg Lia Kole Lieve mama, samen hebben wij intens genoten van elkaar. Het samenzijn tijdens het ziekteproces heeft mij sterker gemaakt. Ik weet datje bij mij bent en dat voel ik ook. Ik hou van jou lieve mam Jeroen Bo Plotseling, maar toch niet onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan de Ruijter in de leeftijd 87 jaar. E.V. de Ruijter-Tres Ab en Hannie de Ruijter-Aarts Cindy Boaz Laura en Frans Amy, Jesse, Eden Emmy en Ruud Kuiper-de Ruijter 4337 E| Middelburg, 29 mei 2009 Buitenruststraat 49 Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 3 juni van 13.45 - 14.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven Heb je ons een goed voorbeeld gegeven. Hoewel zijn gezondheid langzaam achteruitging is, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden mijn lieve man. onze vader en opa Johannes Jan van Luyk Jan in de leeftijd van 74 jaar. JJ. van Luyk-de Graaf Ella en Jan de Leeuw-van Luyk Niels en Manon Sandra Leo van Luyk en Jolanda Mateeuwsen Anja en Dirk-Jan Balkenende-van Luyk Björn Joëlle 28 mei 2009 Lodijkestraat 19 4413 EA Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt dinsdag 2 juni om 10.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. 'Beter iets moois te verliezen, dan het nooit gehad te hebben Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en veel liefde, is veel te vroeg, op 59 jarige leertijd, plotseling van ons heengegaan Hannie Brugman-van Selow Bandoeng, 30 november 1949 Vlissingen, 28 mei 2009 Michel Eelco en Margo Cécile en Wim Jenthe Sonderen Roelien M. H. Brugman Josine Reulinglaan 19,4385 KW Vlissingen Hannie ligt opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg. Er is geen gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Op dinsdag 2 juni om 14.00 uur vindt de afscheidsdienst plaats in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na afloop van. de afscheidsdienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de aula van het uitvaartcentrum. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verder hield Hannie yeel van bloemen, maar niet van rouw kransen. Geen toespraken. Vrij onverwachts voor ons allen, is overleden onze zwager Jan van Luyk Krabbendijke: Paulien en Joos Zweedijk-de Graaf Krabbendijke: PiedeGraaf-Kloet Jan Braam Krabbendijke: Kees de Graaf OudeTonge: Katrien Buijs Krabbendijke: Anna Vos-de Graaf Krabbendijke: André en Celie de Graaf-van Weele Kruiningen: Ina en Engel Poleij-de Graaf Bedroefd hebben wij gehoord van het overlijden van de moeder van onze vriend Sanaer Brugman Hannie Brugman Wij wensen hem en de rest van de familie veel sterkte toe! 'Merijn en Tatricia Jeroen en Ditty Otto en Catfafijne Tommy en Leanne Christian en ChantaC Bedroefd geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte, door de Heere is weggenomen onze lieve vader, opa en overopa Geerard Jan Weststrate sinds 19 november 1997 weduwnaar van Wilhelmina Marina Hage in de leeftijd van 85 jaar. Rilland: Corrie en Bouw Nieuwenhuyse-Weststrate Yerseke: Ko en Forra Weststrate-van Damme Dirksland: Jan en Annelies Weststrate-Kaan 's-Gravenpolder: Wilma Weststrate Klein- en achterkleinkinderen Rilland, 28 mei 2009 Correspondentieadres: Ouwerdingestraat 6 4411 CG Rilland Onze vader en opa is thuis, Oostkilhoek 10 te Rilland, opgebaard alwaar zaterdag 30 mei van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 2 juni om 14.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur nog de mogelijkheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat ze nu haar rust heeft gevonden, hebben we afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en 'Oma Haag'. Elisabeth Hendrika Johanna Haneveld weduwe van Hendrik Carolus van Meerbeek 'sGravenhage, Terneuzen, 15 maart 1918 28 mei 2009 Henk (in herinnering) Marcel en Joan - Emily Pieteren Ina Guido en Monique - Luc, Thijs Chris Daphne en Joffrey Correspondentieadres: Fam. van Meerbeek Mozarthof 20 4536 AV Terneuzen Dinsdag 2 juni is ervan 19.00- 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 3 juni om 13.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis 'De Blide' en dokter Meijerink vooralle zorg en aandacht. Diep getroffen en totaal verbijsterd zijn we door het toch nog plotseling overlijden van mijn geliefde broer en mijn oom Geerard Jan Weststrate Krabbendijke: J.J. Boone-Weststrate Kruiningen: M.J. Boone Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu cl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58