Familieberichten ITlensen.inq.nl üvsrJe den 28 I Zaterdag 30 mei 2009 kijk ook op Te vroeg is overleden onze vriend en buurman Gerrit van Sisseren We zullen zijn markante persoonlijkheid missen Arie van Mourik Willem en Ineke Rinsema Kees en Ria van Liere Heieen Verwey-Faasse Ingrid van de Linde Herman en Lenie Rijnders Karei en Agnes Lockefeir Lenie van Nes Hans Dekker Rob Spelier en Marjo van Klooster Frits en Janny Duynhouwer Jan en Setske Goeree Kees en Nelleke van Dissel Niels en Eugènie Meyer Cees Hage Het overlijden van mr. Gerrit Berend van Sisseren oud-notaris te Goes heeft ons zeer getroffen. Wij hebben zijn bevlogenheid en integriteit bijzonder gewaardeerd. Zijn betrokkenheid bij ons kantoor was hartverwarmend en heeft diepe indruk gemaakt op ons allen. Henk Broekema Ariën Nielsen en alle medewerkers van Broekema.Nielsen notarissen te Groningen Met droefheid in het hart, maar in het besef dat zij rust heeft gevonden, delen wij u het overlijden mee van onze zus, schoonzus en tante Anna Suy-D'hooge weduwe van Gerardus Aloysius Suy A- Beervelde, 3 september 1925 t Hulst, 28 mei 2009 Namens de familie D'hooge Namens de familie Suy Truffinoweg 136, Hulst Correspondentieadres: Nieuwstraat 116,4576 AN Koewacht U kunt afscheid nemen van Anna in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dins dag 2 juni van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 3 juni om 14.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna om 15.30 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt Uj indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Psalm 52 vers 4 oude berijming. Met dankbaarheid, omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij mede dat zacht en kalm is over leden onze lieve ma, oma en overoma Johanna Tannetje van der Klooster-Tholenaar sinds 26 maart 2003 weduwe van Willem van der Klooster Scherpenisse, 3-3-1920 Goes, 29-5-2009 Goes: Jan van der Klooster Ina van der Klooster-Westplate Goes: Ineke Faasse-van der Klooster Wim Faasse Wilhelminadorp: Riet van den Dongen-van der Klooster Wim van den Dongen Goes: Peter van der Klooster Hapert: Joke de Looff-van der Klooster Piet de Looff Klein- en achterkleinkinderen Onze dankbaarheid is groot voor de liefdevolle verzorging van de thuiszorg van 'Rehobothen het zorgcentrum 'Rehoboth'. Karei Doormanstraat 72, Goes Correspondentieadres: M. van den Dongen-van der Klooster l.G.J. v.d.'Boschstraat 32,4475 AL Wilhelminadorp De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. woensdag 3 juni om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Geen bloemen. Je had al een plekje in ons hart veroverd, de gedachten aan jou hadden ons al jaren betoverd. Waarom mocht jij, lieve Shaley, niet met ons leven, het is hard en verdrietig om je af te moeten geven. Je zult altijd in onze gedachten zijn, heel mooi, lief en o zo ontzettend klein. Shaley van Poppel Terneuzen, 28 mei 2009 t Terneuzen, 28 mei 2009 Hulst: Jimmy en Aïda van Poppel-Weemaes Correspondentieadres: Abdijstraat 25,4561 WV Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 30 mei om 13.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Als je overmand bent door verdriet de zon echt niet meer ziet. Doet het je goed en geeft het moed. Dat zoveel mensen je sterkte wensen. En je laten weten hem nooit te zullen vergeten. Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon en broer Frank van Overmeeren heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. Een speciaal woord van dank aan de directie en medewerkers van DOW Chemical. Ook een woord van dank aan Monuta uitvaartzorg voor de goede en respectvolle wijze waarop zij ons hebben bijgestaan en de uitvaart hebben verzorgd. F. van Overmeeren M. van Overmeerren-Antheunis R. van Overmeeren C. van Overmeeren-Timmers Sluiskil, mei 2009 Wij hebben afscheid genomen van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en lieve opa Jan Louis Pauw echtgenoot van Johanna Suzanna Leunis ■ft 28 januari 1921 t 29 mei 2009 Terneuzen: J.S. Pauw-Leunis Hulst: Co en Hélène foliën en Davy Karlijn en Martijn Alphen a/d Rijn: Theo en Elly Jan-Peter en Vera Annemiek en Sijme-Jan Benjamin Matthias en Anneloes Middelburg: Emmy en Leo TimenMarloes Nimra en Wesley Tessja en Michiel Martinus Eijkestraat 1 4531 HT Terneuzen De crematieplechtigheid zal volgens zijn wens in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 2 juni te Terneuzen. "Op uw heil wacht ik, o Here, Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn en voor alle liefde en zorg die zij aan ons heeft ge geven, delen wij u mede dat de Here tot Zich genomen heeft onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder A driana Dirkje Krijger weduwe van Willem Poleij in de leeftijd van 91 jaar. Yerseke: Wim en Diny Poleij-Staal Arianne en Kees, Demi Jacco en Birgit, Tholen: Janny eïr Jan Everse-Poleij Carola en Marcel, RoyLisa Diana en Marcel, Jort Lenny Yerseke: Jaap en Lien Poleij-de le Lijs Miranda Nicoline en Daniël v Wilfred en Eveline Yerseke: Pauw en Bida Poleij-Debie Anusjka en Etiënne 29 mei 2009 Oude Torenstraat 23,4401 EH Yerseke. De rouwdienst, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt gehouden D.V. woensdag 3 juni om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zuster en onze altijd meelevende tante 'aan Poieij-Krijger We wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Sas Krijger Jaap en Digna Piet en Addy Danny en Janny Leo en Marga Yerseke, 29 mei 2009 Verdrietig om het verlies delen wij u mee, dat God heeft thuisgehaald onze geliefde schoonzuster en tante Adriana Dirkje Poieij-Krijger Yerseke: J. Koeman-Poleij Yerseke: P. Hovestadt-Poleij Middelburg: M. Joosse-Poleij P. Joosse Goes: P.J. Poleij M.C. Poleij-Staal Neven en nichten Yerseke, 29 mei 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56