CU IHens9nllnq.nl Familieberichten Dwiliü'dtuMivA 32 I Zaterdag 30 mei 2009 kijk ook op Op uw heil wacht ik, o Here, Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn en voor alle liefde en zorg die zij aan ons heeft ge geven, delen wij u mede dat de Here tot Zich genomen heeft onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Dirkje Krijger weduwe van Willem Poleij in de leeftijd van 91 jaar. Yerseke: Wim en Diny Poleij-Staal Arianne en Kees, Demi Jacco en Birgit, Jan Tholen: Janny en Jan Everse-Poleij Carola en Marcel, Roy, Lisa Diana en Marcel, Jort Lenny Yerseke: laap en Lien Poleij-de le Lijs Miranda Nicoline en Daniël Wilfred en Eveline Yerseke: Pauw en Bida Poleij-Debie Anusjka en Etiënne 29 mei 2009 Oude Torenstraat 23,4401 EH Yerseke. De rouwdienst, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt gehouden D.V. woensdag 3 juni om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zuster en onze altijd meelevende tante aan Poleij-Krijger We wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Sas Krijger Jaap en Digna Piet en Addy Danny en Janny Leo en Marga Yerseke, 29 mei 2009 Verdrietig om het verlies delen wij u mee, dat God heeft thuisgehaald onze geliefde schoonzuster en tante Adriana Dirkje Poleij-Krijger Yerseke: J. Koeman-Poleij Yerseke: P. Hovestadt-Poleij Middelburg: M. Joosse-Poleij P. Joosse Goes: P.J. Poleij M.C. Poleij-Staal Neven en nichten Yerseke, 29 mei 2009 Als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas als je mij bent vergeten. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader Hendrik Warrink -Henk- Groningen, 5 juli 1943 Middelburg, 29 mei 2009 Petra en Dirk Talea en Ed Correspondentieadres: Petra Warrink, Molenstraat 96,4381 HX Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 juni van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrumOvertoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Te vroeg is overleden onze vriend en buurman Gerrit van Sisseren We zullen zijn markante persoonlijkheid missen Arie van Mourik Willem en Ineke Rinsema Kees en Ria van Liere Heieen Verwey-Faasse Ingrid van de Linde Herman en Lenie Rijnders Karei en Agnes Lockefeir Lenie van Nes Hans Dekker Rob Spelier en Marjo van Klooster Frits en Janny Duynhouwer Jan en Setske Goeree Kees en Nelleke van Dissel Niels en Eugènie Meyer Cees Hage Het overlijden van mr. Gerrit Berend van Sisseren oud-notaris te Goes heeft ons zeer getroffen. Wij hebben zijn bevlogenheid en integriteit bijzonder gewaardeerd. Zijn betrokkenheid bij ons kantoor was hartverwarmend en heeft diepe indruk gemaakt op ons allen. Henk Broekema Ariën Nielsen en alle medewerkers van Broekema.Nielsen notarissen te Groningen Bedroefd geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte, door de Heere is weggenomen onze lieve vader, opa en overopa Geerard Jan Weststrate sinds 19 november 1997 weduwnaar van Wilhelmina Marina Hage in de leeftijd van 85 jaar. Rilland: CorrieenBouw Nieuwenhuyse-Weststrate Yerseke: Ko en Forra Weststrate-van Damme Dirksland: Jan en Annelies Weststrate-Kaan 's-Gravenpolder: Wilma Weststrate Klein- en achterkleinkinderen Rilland, 28 mei 2009 Correspondentieadres: Ouwerdingestraat 6 4411 CG-Rilland Onze vader en opa is thuis, Oostkilhoek 10 te Rilland, opgebaard alwaar zaterdag 30 mei van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 2 juni om 14.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur nog de mogelijkheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep getroffen en totaal verbijsterd zijn we door het toch nog plotseling overlijden van mijn geliefde broer en mijn oom Geerard Jan Weststrate Krabbendijke: J.J. Boone-Weststrate Kruiningen: M.J. Boone Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Johanna Cornelia Verkerke-Waterman 29 maart 1928 t 28 mei 2009 te Waarde te Bergen op Zoom Waarde: W. Goud-Waterman Krabbendijke: J.P. Dek-Waterman Bergen op Zoom: A. Voorkamp-Waterman Serooskerke: J. Waterman C. Waterman-Pouwer Krabbendijke: A.A. Waterman M. Waterman-Poortvliet Neven en nichten DANKBETUIGING Hartelijk dank voor al de blijken van medeleven die wij van u hebben ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Jozina Beeke-Walraven P. Nijsse-Beeke T. Poldermari-Beeke C.P. Polderman Klein- en achterkleinkinderen 30 mei 2009 Samen een eenheid. Samen verdriet en samen weer moed om verdertegaan. Het doet pijn te weten nooit meersamen te zijn. Hartverwarmend waren jullie bezoekjes, telefoontjes, de vele kaarten met liefdevolle en troostende woorden. Alsmede de vele bloemen en fruit tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en trotse opa Stoffel Simon Maas De grote belangstelling tijdens de crematieplechtig heid heeft ons diep getroffen. Het doet ons beseffen dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Het verlies en verdriet is groot, maar het geeft ons steun en krachtom verdertegaan. Onze hartelijke dank hiervoor, Sien Maas-Gabriëlse Peteren Jessica Tim Ewout Zoutelande, mei 2009 Voor uw blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze innig geliefde moeder, oma en overoma Maria Melis-Hofman betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie Melis Waarde, mei 2009 Voor de trouwe bezoekjes en vele lieve blijken van medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn vrouw, onze moeder en oma Elizabeth Moens-Maljaars zeggen wij ieder heel hartelijk dank. Uit aller naam: F. Moens Domburg, mei 2009 DANKBETUIGING De overwedigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa, en over-opa Henk Mulder hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. C.S. Mulder-Melis en de kinderen Bresk.ens, mei 2009 Wij willen een ieder hartelijk bedanken voor de vele belang stelling die wij hebben gekregen voor, tijdens en na de crematie van mijn lieve vrouw en onze moeder Yvonne Sm et-van der Pol Wij zijn ontzettend gesteund door de vele bezoekjes, kaarten en bloemen die wij hebben ontvangen. Het gemis voor ons zal blijven. Namens familie Wim Smet Hansweert, mei 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34