Portaaf -DE ZUIDSCHOR Schipper m/v verkoper watersport m/v Q) JobTrack.nl Manager (m/v) Senior projectleider Ruimtelijke Ordening v/m :<S 4LWC=IVII (gz)-psycholoog Bezorger worden? 34 I Zaterdag 30 mei 2009 Kijk ook op Stichting van Vlaanderen is op zoek naar een: De omvang van het dienstverband is gemiddeld 30 uur per week. Algemene informatie Het Portaal van Vlaanderen is het informatiecentrum over het sluizen- complex en de bedrijvigheid in de kanaalzone Terneuzen-Gent. De doelstelling van het Portaal van Vlaanderen is het bevorderen van de publieke interesse voor de water staatkundige werken en de-maritieme bedrijvigheid in en om het grond gebied van de gemeenteTerneuzen. Het Portaal van Vlaanderen is een nieuwe weg ingeslagen. Bij het Portaal van Vlaanderen leeft de wens om het huidige programma-aanbod op te waarderen en aan te passen aan de eisen en wensen van deze tijd. Binnen het Portaal van Vlaanderen zal door de manager m/veen later te benoemen assistent manager, en ongeveer 30 vrijwilligers worden gewerkt aan de verdere professiona lisering en de vernieuwing van het informatiecentrum. Het informatie centrum beschikt voorts over een shop en een horecagedeelte. Functie-informatie Om vorm en inhoud aan de professionalisering en de vernieuwing van het informatiecentrum te geven wordt een manager in dienst genomen. Deze legt rechtstreeks verantwoording af aan het stichtingsbestuur en zal het bestuur ondersteunen bij het uitvoeren van de werkzaamheden. De manager zal de vrijwilligers aansturen. In verband hiermee draagt deze onder andere zorg voor de werving en de opleiding van de gidsen. De manager is verantwoordelijk voor het beheer en het inrichten van het informatiecentrum en de doorontwikkeling van het Portaal van Vlaanderen. Voorts wordt van een manager verwacht dat deze goede contacten kan onderhouden met overheidsinstellingen en bedrijven in verband met het financieel beheer en de gewenste sponsoring van activiteiten van het Portaal van Vlaanderen. De intentie is om het bezoekersaantal te vergroten. Om dit te ondersteunen zal de manager zich actief bezig houden met productontwikkeling, promotie, marketing en acquisitie. Functie-eisen U hebt een HBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld verkregen door het met goed gevolg afleggen van een HBO-opleiding toeristisch management. Daarnaast bent U een teamspeler die kan enthousiasmeren en coachen met goede communicatieve vaardigheden. U kunt goed plannen en organiseren. NAUTIC LIFESTYLE WATERSPORT De Zuidschor Watersport is een veelzijdig watersportbedrijf. Winkel 800 m2 met mode, o.a. grootste Gaastrg collectie van Zeeland en technische watersportartikelen. Een jachtwerf, stalling en bouw van De Zuidschor sloep. Tevens in-en verkoop boten. Wij zoeken een enthousiaste: Wij verwachten kennis van de watersport en techniek. Bekend met geautomatiseer de voorraadsystemen. Je adviseert zowel watersportartikelen als (watersport)kleding. Een grote betrokkenheid, gedeeltelijk werken in de weekeinden en bovenal een flexibele instelling. Wil je graag jezelf bewijzen in eeri informele setting schrijf of mail dan naar: De Zuidschor Watersport BV, T.a.v. Drs.J.F. Siemerink, Zandkreekweg 5, 4471 NG Wolphaartsdijk. Voor inlichtingen: 0113-582310, info@zuidschor.nl Informatie en sollicitatie Het salaris wordt vastgesteld met inachtneming van de CAO Horeca en Aanverwante Bedrijven.Voor vragen over de functie en de procedure kunt u terecht bij de voorzitter van het bestuur, mevrouw C.CJ.de Mol-Marcusse (tel.0115-618806) of de secretaris de heer C J.Jansen (tel. 0115-442167). Schriftelijke sollicitaties metc.v. kunnen tot uiterlijk 15 juni 2009 worden ingezonden aan het Bestuur van de Stichting Portaal van Vlaanderen, p/a Irisstraat 20,4542 EB, Hoek. Een assessmentonderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. V AN HST JAAR2ÖÖ9 Postbus 2118 4460 MC Goes (0113) 24 96 00 vacatures@goes.nL www.goes.nl Voor 36 uur per week, maximum salaris 68.425,- gemeente uO es Wij zoeken voor de afdeling Stadsontwikkeling een: Kijk voor de volledige vacature op: WWW.goeS.lll Reageren kan tot 13 juni 2009. Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiaste De schipper/stuurman zorgt voor een veilige en aangename rondvaart voor onze gasten. De schip per beschikt over een nautische opleiding (binnen vaart) en is in het bezit van een groot vaarbewijs. De arbeidsovereenkomst zal worden aangegaan voor een jaar. Na dat jaar is een vaste aanstelling het doel. De omvang van de werkzaamheden is in de zomer (38 uur) meer dan in de winter (variabel) en zal daarom worden aangegaan voor 15-38 uur per week. Arbeidsvoorwaarden worden volgens de CAO Horeca toegepast en u ontvangt een reiskosten vergoeding. U werkt volgens een rooster van maandag t/m zondag, hoofdzakelijk, overdag. Voor zakelijke events kunt u ook 's avonds worden ingezet. Voor meer informatie kunt u kijken op www.neeltjejans.nl of belt u met Mevr. E. Erkelens 0111-655657. Uw sollicitatie richt u vóór 6 juni 2009, bij voorkeur per e-mail: erica@neeltjejans.nl Deltapark Neeltje Jans I Postbus 100 I 4328 ZJ Burgh-Haamstede SURFCENTRUM WATERSPORT jachtwerf voor repa- stalüng van zert- on motorjachten. Al mner dan 35 jaar ie Zwomc-r Water sport 6an begrip In Zeeland Naast de jachtwerf bestaal Zwemer Watersport uit ean surf centrum en een walereporfwirikel. Het bedrijf heelt 5 medewerkers Wij hebben werk voor een: allround watersportmonteur U bent verantwoordelijk voor reparaties en onderhoud aan zeil- en motorboten. U installeert en repareert elek trische en mechanische installaties aan boord van ple ziervaartuigen U voert polyester- en houtreparaties uit, Oaornaast werkt u mee bij overige werkzaamheden die op de jachtwerf plaatsvinden zoals het in- en uit het water kranen van bolen. U werkt in een klein team van enlhou- slaste rr Bij ir beschikt u over ervaring in de branche en met in aienst in ae zomer worat au he( werj< Belangrijker is dal u een passie heeft voor water- aangevuld mot vakantiekrachten. sport. Een technische achtergrond is uiteraard wel vereist. Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan kunt u contact opnemen met Marcel of Rick Filius op telefoonnummer 0113 371547. U kunt natuurlijk ook direct een brief sturen per e-mali of per post naar: Zwemer Watersport, Havenweg 4.4493 MT Kamperland. TEL: 0113 37 15 47 - WWW.ZWEMER.NL - INFO@ZWEMER.NL Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg in Zeeland zoekt voor het onderdeel Kinder- Jeugdpsychiatrie een Kijk voor meer informatie op www.werkenbijemergis.nl WeGeNeR NieuwsMedia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 112